Jump to content


Photo

Čistilni gel/pena - L'OCCITANE Lavender Face Cleansing Gel


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25828 posts
  • Gender:Female

Posted 12 September 2006 - 04:54 PM

IPB Image

Moje jutro se začne in večer konča s sivkinim čistilnim gelom. Porabi se ga minimalno. Gel speniš v dlaneh in umiješ obraz ter vrat. Nato spereš z vodo. Za boljši učinek (pri zelo mastni koži) postopek še 1x ponoviš. Krasno diši po sivki in je primeren tudi za območje okoli oči, ker je nežen in čisto nič ne peče. Po mojem mnenju kožo zelo dobro očisti, opažam pa tudi, da so moje pore malce ožje, kot so bile pred uporabo tega gela.

Vse pohvale!

5/5
  • 0

#2 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 January 2007 - 11:39 AM

Najprej sem imela namen kupit medeni čistilni gel za občutljivo kožo pa mi je prodajalka na oceni mojega takratnega stanja na koži svetovala raje sivkinega, ki je za mastno in nečisto kožo. In moram povedat, da sem ji zelo hvaležna za nasvet. Ta gel je naravnost prekrasen. Je ravno prav tekoč, tako da previdno steče iz stekleničke in se s pomočjo mokre kože speni v nežno penico, ki izredno očisti kožo. Odstrani tudi očesni mejkap hkrati pa je tako nežen, da oči nič ne pečejo, koža pa je po uporabi neverjetno mehka, gladka, sijoča in čisto NIČ suha. Sumim, da bi ostala tudi taka, če ne bi uporabila nobene kreme čez. Po 2 tedenski uporabi lahko povem, da se mi je koža res izboljšaša, tudi pore na nosu se ožajo in zginevajo. Sploh nimam več filinga na koži, da je mastna. (Moram pa dodat, da sem hkrati s tem gelom začela uporabljati še L'Occistane tonik z oljčno vodico in rjavo Comerbo - grejo zahvale verjetno tudi temu). Vonj je zelo pomirjujoč po sivki in ni premočan. Meni je všeč, čeprav nisem ravno ljubitelj sivke. Steklenička je meni full lepa, je 200ml. Ima pokrovček, ki se pritisne na vrhu (kot večina L'Occitanovih embalaž) in ravno prav veliko luknjico, da se ne uliva ven. Cena je kar visoka, 3600 SIT ampak meni je vreden denarja pa tudi porabi se ga zelo malo, da opravi svoj namen.

Ocena: 5
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users