Jump to content


Photo

Regenerator - ALVERDE Aloe & Hibiskus


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (7 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (6 votes [85.71%])

    Percentage of vote: 85.71%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 April 2007 - 05:01 PM

Zadnje čase strašno palim na naravno kozmetiko, brez tone konzervansov, umetnih dišav in barvil ter silikonov, zato sem kupila tudi tale balzam za suhe in poškodovane lase, ki je sestavinsko zelo kvaliteten (vsebuje ogromno gela aloe vera, sojino olje in ekstrakt hibiskusa) pod predpostavko, da vas ne moti vinski kis na 2. mestu sestavin. Mene ne moti, saj daje dotični balzam oz. regenerator izredno dobre rezultate, lasje so po uporabi zelo voljni, zglajeni in svilnato mehki. Krasno se razčešejo in se lepo svetijo, še dolgo pa tudi zelo prijetno dišijo. Vonj je zelo poseben, jaz ga težko definiram, ampak mi je strašno všeč, včasih se mi zazdi, da vonjam Bronhi bombone. =) Balzam je drugače precej goste konsistence, bele barve in se krasno maže, zatorej zadostuje že manjša količina. Embalaža je meni presenetljivo lepa in fajn za uporabo, zlahka se odpira in je postavljena na glavo, kar omogoča fajn uporabo tudi takrat, ko gre že h koncu. Balzam pri negi zelo suhih in poškodovanih las ne bo nadomestil intenzivnih in hranljivih proteinskih mask, je pa kljub temu odličen za občasno uporabo in ga toplo priporočam. Cene ne vem več, sem pa prepričana, da ni več kot kakšna 2€.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 11 July 2007 - 01:15 PM

tudi jaz se trudim uporabljat čim bolj naravno kozmetiko in sem si zato kupila ta balzam, ki moram rečt, da je odličen. lasje so mehki in se izredno svetijo, čeprav ne vsebuje silikonov. niti mleka ne uporabljam več, ker je ta balzam čist dovolj. imam tudi šampon iz iste linije in mi je tudi dober. nasploh so me skoraj vsi alverde izdelki pozitivno presenetili, glede na tako nizko ceno. ta balzam stane ok. 2€.

5/5

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#3 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2007 - 12:23 PM



Nekaj časa nazaj sem v pomanjkanju balzamov doma (no, imela sem le Tigijevega O&H) šla v dm, in zaradi dobrih ocen ter certifikata za naravne sestavine vzela Alverde balzam z aloja vero in izvlečkom hibiskusa. Balzam je precej goste konsistence, popolnoma bele barve, in se kljub odsotnosti silikonov (kar je še izrecno poudarjeno na embalaži) zelo lepo razmaže/razporedi tako po mokrih kot tudi suhih laseh (namreč zadnje čase preizkušam obojni 'verziji', lasje so morda lepši, če se preparati nanašajo na suhe). Ponavadi balzam pustim od pol do ene ure na laseh, včasih celo več, odvisno seveda od časa. Lasje so po spiranju neverjetno mehki, zglajeni, sijoči, super v glavnem! In poleg tega krasno dišijo, regenerator ima takšen, rahlo specifičen vonj, meni zelo prijeten! Žal se na laseh obdrži le kakšen dan, maximalno dva. Embalaža mi je ful všeč, z roza pokrovčkom, ki stoji pokonci, kar omogoča kasnejše lažje doziranje ven. Najbolj kul je to, da lahko stoji ne glede na to, ali jo postaviš na pokrovček ali dno!
Sestavine so, kot že rečeno kvalitetne, vendar vsebuje na drugem mestu vodno-alkoholni izvleček hibiskusa (nekaj takega), kar pa me ne moti, saj se alkohola ne čuti, in lasem ne naredi prav nič hudega, prav čudoviti so! Cena je okrog 2,5 €, balzama porabim nekje srednje, namreč rada nanesem večje količine na lase, predvidevam, da bom balzam imela za dva meseca (redne uporabe). Kvalitetno in ugodno, zatorej toplo priporočam, jaz ga bom zagotovo še kupila!

Ocena: 5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 August 2007 - 02:38 PM





Balzam sem kupila zaradi dobrih sestavin, ker je naraven in ker ni preveč težek (izredno hranljiv). Glede na vse to svojo nalogo krasno opravi in sem z rezultatom več kot dovoljna - pusti glih prav nahranjene in navlažene lase, da niso obteženi, obenem jih nežno odišavi. Porabi se ga malo, saj je vredu mazljiv, pustim ga na laseh od 15 minut do pol ure. Glede vonja si še nisem čisto na jasnem, mi je všeč ali ne, bolj se nagibam sicer k prvemu. Tudi jaz voham, kot DiLeMa, Bronhije, voham pa še nekaj drugega - in to je vonj, kot ga ima njihova krema za obraz z divjo vrtnico... madona, zdi se mi, da me pol njihovih izdelkov rahlo asociira z vonjem na to in to mi nikakor ni všeč. Pakunga je meni znosna, a ne lepa, vsebnost je 200ml, cena v DMu natanko 2,45 eur, ugodna. Če se mi bo skozi uporabo priljubil, ga ponovno kupim. Njegov najmočnejši adut je zagotovo "naravnost" in pa rahlo poseben vonj.


Ocena: 4
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2008 - 07:01 AM

Ker mi je ravno zmanjkalo balzama za lase, ki ga običajno uporabljam, sem se malce razgledala po DM-u in našla tale balzam. Prepričale so me sestavine in dobre izkušnje z ostalimi Alverde izdelki.

Po nanosu, med pranjem, so lasje tako neverjetno svileni, da kaj takega še nisem doživela.
Po pranju se lepo razčešejo, izgledajo bolj negovani, a ne obteženi.

Definitivno najboljši balzam do sedaj, ki se za moje pojme lahko primerja z Laverinimi.

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#6

  • Guests

Posted 04 May 2008 - 05:26 PM

Tudi jaz temu balzamu podeljujem najvišjo oceno, zaradi vsega že zgoraj navedenega. Najbolj mi je seveda všeč, da je naraven, da res naredili lepe lase in jih nahrani in da ni predrag (imam namreč naravno skodrane lase (čeprav si jih lahko povsem zravnam s sušenjem s fenom), kar pomeni, da so lahko precej suhi in količinsko balzama precej porabim). Vonj zdaj ni neka aromaterapija, ampak me ne moti.

5/5
  • 0

#7 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 31 August 2008 - 06:03 PM

Tale balzam sem kupila ker se mi je zdel kar lahek(pač ni ieml preveč sestavin..nekaj olj, vlažilnih sestavin)od teh "oljnih" balzamov.

Morem rečt da se mi zdi zelo podoben balzamu od Lavere Vrtničnem...

Vonj je prav takšen kot od lavere, tako lepo zeliščen, na laseh se obdrži par ur potem izgine.Lasje so po uporabi zelo mehki in nahranjeni, super je tudi ker ne vsebuje silikonov.
Porabi se ga zelo malo ker je takšne kremaste/goste konsistence, zelo lepo se tudi razporedi po laseh.

Cena je zelo nizka..tam nekje 2€.
Jaz mu dm oceno 5/5, najverjetneje ga bom še kupila.

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users