Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2075 replies to this topic

#1241 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 09 March 2019 - 01:21 PM

Ebay (pri korejskih trgovcih) in Jolse. Je pa treba prej narociti, ker se caka. Pa tu je sonce ze kar mocno. Lani smo se z enimi cudile, ker smo ze aprila dobile opekline in poslabsanje pigmentnih. Ne pomnim, da bi bilo prej kdaj tako hudo.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1242 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 March 2019 - 01:31 PM

Hvala za nasvet, bom vzela na znanje, ceprav sem le malo bolj severno in se cakamo otoplitev in lepse vreme, preden nas bo zamikalo se kaj dlje zunaj zadrzevat se :). Moj sprehod je ze splaval po vodi, ker je ravno zacelo na vse pretege dezevat :D


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1243 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 23 October 2019 - 11:19 AM

Jaz sem zdaj nehala dojit in bi začela z retinoidi. Airol se da naročiti iz Italije, kajne?
  • 0

#1244 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16077 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 October 2019 - 12:22 PM

Mislim da.

Škoda da nisi prej kaj rekla, Jaz sem si iz Portugalske prinesla tubo Ketrela za 3,5€ v lekarni. :D Drugače naj bi imela pa ADP na Instagramu od kje se lahko posamezne izdelke naroči.

 

Sem pa ravno včeraj zvečer videla sliko znanke, ki je vsaj dve leti mlajša od mene, če ne tri, in mi je delovala ful staro in s precej gubami. Tako da sem si mislila, da neka korist pa že mora biti od teh žavb. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1245 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 23 October 2019 - 12:32 PM

Ko bi bilo samo od tega odvisno... :)
  • 0

#1246 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16077 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 October 2019 - 12:36 PM

Saj vem da ni, ampak lahko si vzameš kot izgovor za kremanje in izdatke povezane s tem. :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1247 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 October 2019 - 12:44 PM

Mene pa zaradi luščenja sploh ne mika. Bom raje gubasta, kot da se mi koža levi vsak teden, sem ful nagnjena k temu.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1248 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 23 October 2019 - 12:49 PM

Enako Jina. Sem poskusila s Tretinoidom v najmilejši obliki pa se ne morem ven iz tega luščenja izkopat tudi po daljši uporabi ne. Kar je pa sploh groza čez zimo, ko je že tako suha koža potem pa še to. Tako, da ne uporabljam več. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1249 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14918 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 23 October 2019 - 01:05 PM

Jaz se pa nic nisem luscila. Bom tudi zacela nazaj ko neham dojit.tudi ta tetraforce, what..mene to nic ne pece tud ce tri pumpice stisnem na fris.
  • 0
 

#1250 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 October 2019 - 01:07 PM

Zakaj bi Tetraforce pekel? Od aktivov je samo C-vit noter.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1251 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 23 October 2019 - 01:18 PM

Pa se ta ni v kislinski obliki. Drugace je pa 80% soncna oz. UV sevanje. Jaz je sicer ne uporabljam redno, poleti pa kar, ker mi gre ful na zivce opecena koza.
Drugace sem jaz tu veckrat objavila kje se kaj dobi, ce se ne motim. Airol je menda nekaj najbolj groznega od tretinoinov oz. krem nasploh. Meni je super Vitacid.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1252 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 October 2019 - 01:20 PM

Podgana, tebi je všeč Tetraforce? Sem videla, da si ga kupila pred kratkim.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1253 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 23 October 2019 - 02:29 PM

Vsec, ampak ga lahko uporabljam najvec na tri dni, ker mi masi pore. Se mi pa zdi, da zjutraj koza kar sije.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1254 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 23 October 2019 - 04:55 PM

Tudi jaz sem v tej akciji kupila Tetraforce. Pore mi maši samo v predelu brade in ga tam ne uporabljam. Tako kot Podgana pa opažam, da koža res sije.


  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1255 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 October 2019 - 05:22 PM

Jaz vsak drugi večer vmešam eno kapljico v kremo in mi je dovolj. Sem pa že prvo stekleničko porabila do konca, kljub temu, da je kao uporaben samo 6m. Je čisto predrag, da bi ga metala stran pa tudi vonja ni spremenil.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1256 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 23 October 2019 - 05:29 PM

Tudi sama uporabljam TF na enak način kot Jina in mi je dovolj za dober rezultat.


  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1257 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 23 October 2019 - 09:49 PM

Jaz po koncu dojenja tudi nameravam poskusit s tretioninom, tako da bom takrat še enkrat vprašala, kje se lahko naroči in kateri izdelek točno. :D

Zdaj sem začela spet s Paulas choice BHA gelom in Pixi AHA tonikom zvečer, to naj bi bilo ok med dojenjem.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1258 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 24 October 2019 - 05:10 AM

A opazis kako razliko po uporabi Pixi tonika?
V negi bi imela se nekaj za odstranjevanje madezev, ki se mi od mozoljev pojavijo na bradi. Sicer jih dobim samo enkrat do dvakrat mesecno, madeze pa odstranjujem potem dva meseca ali vec, ker sem precej svetla. TF odpade,ker vsebuje tochoferol, ki mi masi pore. Razmisljala sem o serumu od The Ordinary Niacinamid 10% + Zink 1%. Naj bi ucinkoval tudi protivnetno. Kaj mislite? Ima katera se kak drug predlog?
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1259 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 24 October 2019 - 05:42 AM

TF nekateri nanasajo tockasto, je pa ravno za ta namen tudi (posvetlevanje). Zadeve z vitaminom C. AHA tonik bi bil tudi ok. Niacinamide ni toliko specificen za posvetlevanje, bolj ima protivneten ucinek.

Mi bo pa slednjega kmalu zmanjkalo in sem ugotovila, da imajo tudi 60ml 😋 na DECIEM že nekaj časa nisem zapravljala.

Marmelada, opaziš kakšno razliko pri Paulinem BHA? CosRx je zame npr. "voda" brez učinka, očitno rabim malce bolj 'agresivne' izdelke.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1260 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 24 October 2019 - 07:05 AM

Podgana, vem, da si objavljala, sori.
Kje se pa lahko Vitacid naroči? Se opravičujem, če si to tudi objavila :)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users