Jump to content


Photo

Kje kupujete?


  • Please log in to reply
603 replies to this topic

#41 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82472 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 October 2011 - 06:15 PM


Meni je Hofer zakon, tam dosti kupujemo, fant tudi. Sadje in zelenjavo, 100 % sokove, smoothije, jogurte, cottage, sir (cela linija New Lifestyle je super), sadne čaje Mr. Perkins, zmrznjene stvari ...

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#42 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 26 October 2011 - 06:35 PM

Podpis pod Jino.

Enako super mi je pa tudi Lidl, kupujem malo v Lidlu, malo v Hofru, občasno Mercator, redko Spar.

Lidl ima podobno ponudbo kot Hofer, zdaj so dodali še recimo že narejeno testo za pico (katerega sem prej dobila samo v Hoferju) ter 100 % pomarančni som (svež) - po isti ceni se ga dobi tudi v Hoferju.

Hofer pa recimo nima destilirane vode (da, likam sleep.gif ).

Meni sta obe trgovini super.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#43 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 27 October 2011 - 11:29 PM

QUOTE(Kinky @ 26. 10. 2011 - 19:35) View Post

(da, likam sleep.gif )


laugh.gif


Na Hoferja ste me v bistvu ve navadile, prej sem imela neke predsodke do diskontov, ne vem, zakaj. Sedaj pa, kot je ze _M_ napisala, nikoli gnece, pregledno, ne preveliko, veliko slovenske hrane. Kupujem: plenice : D, celo nekaj bodyev za malega sem zadnjic vzela (naceloma mi je nevsecno kupovati xy artikle v pretezno prehrambenih trgovinah), sladolede, Brumatov pakiran kruh, sladkarije (cokolade, profiterole), obcasno kisle kumarice, sadne bio jogurte, navadne jogurte, sire (Emental predvsem), obcasno sadje (predvsem grozdje brez koscic), smoothije, 100 % sadne sokove. P. za v sluzbo vzame six packe raznih sadnih sokov (Fruc ipd.).
Tocno, papirnate role moram vzeti, vsakic pozabim!

V druge diskonte zaenkrat ne zahajam, v Eurospin po konfete edino. : D V Lj grem naraje v DM in Interspar (Vic).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#44 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 October 2011 - 12:11 AM




Jaz sem pozabila, da nam je tudi iz Hoferja folija najboljša, debela in se ne trga!

Je pa meni sicer najbolj všeč Leclerc (edino sadje in zelenjava sta jim šibka točka).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#45 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 28 October 2011 - 09:16 AM

Sadje in zelenjavo imam od trgovinskih centrov najraje prav iz Hoferja ali Lidla. No, sicer je pa pri meni glavna tržnica pri teh stvareh.

Kupujem pa v Hoferju redno bio fairtrade banane, super so. In avokado.
  • 0

#46 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 28 October 2011 - 06:09 PM

Morm povedat, da ima Hofer tud zelo "dober" WC papir in sicer tisti rumeni, ko je v eni roli 200 lističev (3-slojni) in ta rola res traja thumbup.gif
Vmes sem zdaj 2x kupila Palomo in še nekaj v akciji v Tušu, ampak je prav opazna razlika med trajanjem ene rolice tongue.gif , res, zavoj papirja sva porabila opazno prej kot pa ponavadi Hoferjevega.
Včeraj smo kupli pa zimski kombinezon za nečakinjo za celih 11 € thumbup.gif thumbup.gif vzela sem ji pa tud že bodije, plenice prav tako.
Aja, pred kratkim sem "odkrila" tudi fileje skuše v konzervi, ki so fuuuul okusni, cena je pa 75 centov za eno konzervo. smile.gif
  • 0

#47 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2011 - 07:04 PM

Mi pa kupujemo skoraj izključno v Mercatorju. Imamo pika kartice in zbiramo pike in zato večinoma tam kupujemo vse, da dobimo tistih 50€ bonusa ali kolikor že. Mercator nam je bila najbližja trgovina, zato smo začeli tam kupovat in tako je ostalo. Takrat v naših koncih ni bilo Hoferja in Lidla, smo ju šele par let nazaj dobili. Tuša pa niti ni tukaj. V Hoferju in Lidlu včasih kupimo kosmiče, ker imajo kar veliko različnih, pa tudi kakšne piškote. Nikoli pa ne bi v teh diskontih kupovala mesa in mesnih izdelkov, imam predsodke.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#48 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 28 October 2011 - 07:10 PM

QUOTE(Marmelada @ 28. 10. 2011 - 20:04) View Post

Nikoli pa ne bi v teh diskontih kupovala mesa in mesnih izdelkov, imam predsodke.




Veliko je slovenskih izdelkov, če to misliš, oz. če te to moti.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#49 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2011 - 07:19 PM

Ja, sem opazila, da je v reklamnih latakih zdaj prav označeno, da gre za slovenski izdelek. Nekih madžarskih salam in zrezkov res ne bi kupovala. Nekako še najraje kupujem slovenske izdelke, kar se hrane tiče.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#50 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2011 - 09:11 AM

QUOTE(Kinky @ 26. 10. 2011 - 19:35) View Post


100 % pomarančni som (svež) -


HAHAHA, kok me je tole nasmejalo. thumbup.gif

Men je tut Hofer zakon. Njihovi 100 procentni sokovi so res najboljši. Pa veliko bio izdelkov imajo. thumbup.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#51 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2011 - 04:27 PM


Se strinjam.
Jaz kupujem ona dva, ko sta rdeča pomaranča in pomaranča, okus je čisto kot sveže izstisnjen sok thumbup.gif Tudi mleko je zelo poceni, prav tako imajo veliko izbiro odličnih kosmičev - sploh bio z oreški so mi zakon. Iz Hofra imamo tudi osebne računalnike, v nekaj letih ni bilo nobenih hujših težav (da bi bil potreben servis).
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#52 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 October 2011 - 05:07 PM



Drug teden grem v izvidnico za temi 100% sokovi.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#53 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2011 - 06:31 PM

Jaz večino stvari kupujem v Hofru, še posebej:
Tekoči jogurt(žal od ljubljanskih mlekar ni več kar je bil down.gif )
čokolade(navada, z mandeljni, nougat)
piškoti
mleko
listnato testo
mozarella
pršut
Meso(btw, mleto meso je dobilo v raziskavi med trgovinami oceno da ima največ mesa)
Sladoled
tunino v olivenm olju
wc papir rumeni in robčki
testenine, odlični so široki rezanci
paradajz v konzervi

ma večinoma vse tam kupim, v sparu ali mercatorju kupim le balzamični kis, čistila itak v dm-ju
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#54 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 October 2011 - 06:36 PM



QUOTE(Frčica @ 29. 10. 2011 - 19:31) View Post
Meso(btw, mleto meso je dobilo v raziskavi med trgovinami oceno da ima največ mesa)

Mi mletega mesa sploh ne kupujemo, ampak kupimo kos mesa, pa nam ga v trgovini zmeljejo.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#55 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2011 - 06:53 PM

tudi jaz pogosto, ne pa vedno. je pa res da le tako veš kaj dobiš in niti ni tako dražje.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#56 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 October 2011 - 07:02 PM




Ja, glih zaradi tega, da točno veš, kaj imaš zmleto in to naredi pred tabo.
Mislim, da se zaraadi tega vsekakor splača dati malo več denarja. XD

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#57 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 November 2011 - 09:16 AM

Včeraj sem bila na Rudniku v KIKu. laugh.gif ph34r.gif

Why LORD Why, se sprašujete?

Ker sem dobila domov eno reklamo, pa me je zanimalo.

Moje mnenje je, da če bi malo bolj uredili trgovino in poslali trgovko na 'šnel kurz' slovenščine,

bi bilo bolje. Če bi malo pospravili, da ne bi bilo vse nametano in izgledalo, kot da jih je

zadel tsunami. huh.gif Oblačil sicer tam ne bi kupovala, se pa najdejo kakšne dobre zadeve,

kot so na primer pekači za muffine, ali pa novoletni okraski. Kupila sem papir za zavijanje daril

za 1 evro, zelo lep, novoletni motiv. V glavnem, če bi malo uredili, bi bil lepši občutek

nakupovati tam. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#58 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2011 - 11:54 PM

Tudi jaz sem na podlagi reklame sla pred nedavnim prvic v Kik. Po oblacila za malega. Se strinjam z napisanim, sicer v nasem Kiku so prodajalke kul, nametano je pa res.
Drugace zadovoljna z oblacili za mulca, niso cote, se dobro obnesejo, kupila ze kaj drazjega v npr. Baby centru in se neti trgajo z blaga, pri Kikovih oblacilih se mi to ni se nikoli zgodilo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#59 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 November 2011 - 12:25 AM



Jaz sem v Kik vstopila le enkrat, ko sva s prijateljico kupovale posode in igrače za zavetiščne pse.
Drugače pa me tam ne bi videli nikoli. Ciganija.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#60 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 16 November 2011 - 12:29 AM

Kar se tiče oblačil - te stvari so zašite na istih strojih, kot npr. neke firmate zadeve (pač odvisno od naročnika, v isti tovarni lahko šivajo Kik ali Mango ali Versace), tako da je kvaliteta v večini primerov presenetljivo dobra. Je pa valda vprašljivo, kako je z raznimi barvili in ostalimi strupenimi snovmi, ki jih v Aziji veselo uporabljajo, ampak je itak vsa roba, narejena v Aziji, takšna, tako da smo spet na istem.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users