Jump to content


Photo

Pust


  • Please log in to reply
1082 replies to this topic

#21 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2007 - 09:52 PM

Uauuu, ful dobr!

thumbup.gif
  • 0

#22 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 February 2007 - 10:05 PM

Hude ideje biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#23 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 05 February 2007 - 10:45 PM

a bo kje kakšna dobra fešta za pusta (gorenjska ali lj), po možnosti kej latino/r'n'b navdahnjenga?
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#24 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 February 2007 - 12:57 PM

Našla še slike iz lanskega pustovanja. Če hoče kdo kako idejo ukrast smile.gif
http://www.klub-kps....p...=136&page=1

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#25 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 01:05 PM

QUOTE(ananas @ 5. 2. 2007 - 18:05) View Post
Midva s fantom sva se za letos spomnila, da bova kemika...


blink.gif blink.gif blink.gif me dej jaz in fant tudi načrtujeva to laugh.gif in vsi plani so skoraj identični, še dobro, da sva iz kopra tongue.gif

za očala pa poglej, če še prodajajo očala za harryja potterja - so bla okrogla, z debelimi šipami in črnim okvirjem smile.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#26 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 01:52 PM

A res? thumbup.gif
Kakšne predmete bosta mela še pr seb, da bo bolj pristno in da ne bo glih vsak spraševal kaj sva biggrin.gif
Morva še epruvete nekje dobit, pa nimam pojma kje bi jih lahk biggrin.gif

Kje pa je trgovina Harry Pottra?

Na tistem linku pa je res ogromno maškar! Kok so eni dobri... Ful so dobre ideje... jih bom za nasledn let uporabila wink.gif
  • 0

#27 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 February 2007 - 02:57 PM

Jaz bom pa letos Pika Nogavička, fant pa še ne ve ali bo raje Ficko ali Piko. biggrin.gif
  • 0

#28 *sarca*

*sarca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1149 posts

Posted 06 February 2007 - 02:59 PM

jst bom tudi pika nogavička thumbup.gif
  • 0
Nasmeh prinaša veliko pozitivne energije - ne hranite ga v dnu duše - nosite ga na obrazu.

#29 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 06 February 2007 - 03:03 PM

ananas: mislm da se men ena steklena epruveta nekje doma valja biggrin.gif ne vem sicr kk se je doma znajdla oops.gif vem da jih nekje v lj prodajajo sam se trenutno ne spomnm kje. če te zanima bom mal pobrskala po spomniu al pa koga prašala
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#30 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 03:05 PM

Kaj pa če uporabita tista zaščitna očala, katera morate imeti na faxu? Plastik fantastik.

Jst sem bla lani kondom biggrin.gif En klobuček v obliki kondoma sem si dala na glavo pa roza majčko in to je blo to (neki na hitrco pač ) biggrin.gif

QUOTE(ananas @ 6. 2. 2007 - 13:52) View Post
A res? thumbup.gif
Kakšne predmete bosta mela še pr seb, da bo bolj pristno in da ne bo glih vsak spraševal kaj sva biggrin.gif
Morva še epruvete nekje dobit, pa nimam pojma kje bi jih lahk biggrin.gif


Probi it na fax pa vprašat kakšno laborantko, če se da dobit ene 3 epruvete (itak je to potrošni material pa ga majo polne predale). Drgač pa ne vem...Sanolabor, lekarne?

Pač rečeš da rabiš za maškare smile.gif Zih se ti bojo nasmejal pa dal biggrin.gif

  • 0

#31 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 06 February 2007 - 03:06 PM

QUOTE(Adriane @ 6. 2. 2007 - 12:57) View Post

Našla še slike iz lanskega pustovanja. Če hoče kdo kako idejo ukrast smile.gif
http://www.klub-kps....p...=136&page=1

katera pa si ti, če smem vprašat? biggrin.gif
ker kar dosti ljudi poznam na teh slikah.

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#32 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 February 2007 - 03:47 PM

.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#33 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 05:23 PM

QUOTE(Šišyka @ 6. 2. 2007 - 15:03) View Post

ananas: mislm da se men ena steklena epruveta nekje doma valja biggrin.gif ne vem sicr kk se je doma znajdla oops.gif vem da jih nekje v lj prodajajo sam se trenutno ne spomnm kje. če te zanima bom mal pobrskala po spomniu al pa koga prašala

Uuuu a res? wink.gif Joj js pa nič nimam tega doma
Ja dej prosim premisli biggrin.gif

QUOTE

Kaj pa če uporabita tista zaščitna očala, katera morate imeti na faxu? Plastik fantastik.

Jst sem bla lani kondom biggrin.gif En klobuček v obliki kondoma sem si dala na glavo pa roza majčko in to je blo to (neki na hitrco pač ) biggrin.gif

Probi it na fax pa vprašat kakšno laborantko, če se da dobit ene 3 epruvete (itak je to potrošni material pa ga majo polne predale). Drgač pa ne vem...Sanolabor, lekarne?

Pač rečeš da rabiš za maškare smile.gif Zih se ti bojo nasmejal pa dal biggrin.gif


On bo mel ta lab. očala, ker si bo lahk drgač naredu ful odštekano frizuro, js mam pa predolge lase in jih tud nočem neki topirat al pa s peno mazat, ker me to ful skomina rolleyes.gif biggrin.gif , zato sm pa rekla, da bi js mela taka očala z debelo šipco, da bom vsaj mal zanimiva laugh.gif
Za epruvete prov res nameravava it na faks vprašat, pa tud skor mislm, da bojo dal, sam vseen je mal zadrege, k so oni ful scarry pirate.gif blush2.gif Bi jih nekak rajš kupila (če se da)

  • 0

#34 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 February 2007 - 07:58 PM

Kje bi lahko kupila kakšno lepo tiaro. Sem gledala v milerju, ampak tam imajo samo kronce.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#35 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 11:00 PM

@ananas: Meni je epruvete fant že pred časom (ko sem za novo leto dobila laboratorij tongue.gif). Mislim, da jih je dobil v sanolaborju.
Jaz bom mela na glavi sigurno zaščitno kapo za lase, tako belo. Razmišljala sem, da bi s sabo nosla neke mini količine kemikalij, kej kar se dimi, alpa čudno obarva. Ne vem še, bi mogla pogledat malo po forumih. Zdej mi je prišlo napamet samo, da daš v epruvto vodo in uno za vžigiat vžigalice (kjer podrgneš). Ko stresaš se zadeva sveti v temi. Pa ne vem zakaj biggrin.gif Če pa to ne rata, pa bodo v epruvetah in kaki erlemajerici sigurno različni soki od fruca lai kakroli podobnih strupenih barv smile.gif
Nisem ravno mislila trgovino od harryja potterja (če to sploh obstaja??), ampak sem se spomnila, da so nekoč taka očala prodajali pri kostumu zanj smile.gif (jaz bom pa lahko mela kar svoja, ni razlike v šipah biggrin.gif)
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#36 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2007 - 11:05 AM

ahaaa... ful dobre ideje

Sj midva sva tud razmišlajal, da bi s kakšnimi v izi poskusi tam neki čarala, sam sva pol rekla, da je s tem preveč zafrkancije, k morš skos pazit, da se ne poliješ... Pa ne bi bla pol tok sproščena
Notr bova mela, kakšen sokec eksotične barve, pa še kakšno kapljico žganja wink.gif
Drgač pa še periodni sistem...
Mah, upam da bo kul, pa da naju res ne bo kakšn knedl pol spraševal če sva zdravnika, k to pa je pol najbolj beden, če ostali ne vidijo kaj si za maškare rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0

#37 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 07 February 2007 - 11:09 AM

se mi zdiš znana pa ne vem kam naj te dam biggrin.gif
jaz si bom letos verjetno kupla samo neke uhe in rep, rekla sestrični, da me namaže po obrazu(ma talent za to) in to bo to.

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#38 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 07 February 2007 - 03:31 PM

QUOTE(Anya @ 6. 2. 2007 - 19:58) View Post

Kje bi lahko kupila kakšno lepo tiaro. Sem gledala v milerju, ampak tam imajo samo kronce.

Sem danes tam vidla tudi tiare, samo mi nekak niso všeč... Na istem stojalu, kjer majo krone, pokrivala nasploh. Mislim pa, da kake lepe za malo dnarja sploh ne boš dobla. Vse zgleda tak kičasto... ermm.gif Kak se pa obnese v kakem temnem prostoru, na kakem pustovanju, pa ne vem. Mogoče celo v redu...

Kupla pripomočke za pikapolonico. thumbup.gif Če ne bom to, bom pa drugo leto. smile.gif No, vsaj večne dileme okoli kostumov ni več...
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#39 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 07 February 2007 - 04:02 PM

K sm bla jz mejhna, sm bla vsako leto princeska, in naravnost oboževala sem tisto oblekico- mam še zmeri shranjeno. Pol se mi je pa v šoli, ko sem bila v drugem razredu strgala. Kok sm jokala. Sam se jo je dal uštimat. Mislm, d sm bla nazadnje zamaskirana pri devetih letih, po me je pa minilo in se mi zdi otročje. Ampak je vse čisto drugače, ko si otrok...
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#40 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2007 - 04:19 PM

Veš pri men pa je blo tko, da k sm bla mejhna se glih nism tok maskirala, pa v OŠ tud bolj mal, v gimnaziji pa sploh nič.... Zdej pa k moj hod na tradicionalne žurke za pusta, bom šla itak z njim in mislm da bo ful boljš... Tle se bom zabaval
Na živce pa mi grejo npr mlajši, k hodjo po hišah in fehtajo denar- resnično pričakujejo od enga sam denar... Pol k smo pa enkart talal bonbone... pa so tko grdo gledal, mislm halo blink.gif rolleyes.gif
Eni se po možnosti preoblečejo v nekaj drugega in naredijo še en krog po vasi, da bi še kej nafehatl...
Prej smo še dajal mal denarja, zdej pa sam še bonbone... Naj se v rit kavsnejo če jim kej ni všeč mad.gif

Men se ne zdi glih otročje, ampak mi vse deluje kot zabava, oz. delanje norca iz sebe, kar pa je priporočljivo vsaj 1x na let wink.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users