Jump to content


Photo

"Smart phone" aplikacije


  • Please log in to reply
336 replies to this topic

#21 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 28 April 2012 - 10:36 PM

Poznam, ampak ni bila moja prva asociacija. Eh pol itak odpade. Sicer pa tako ali tako upam da kmalu več ne bom potrebovala avtobusarskih uslug. :AJEBEŠ:

Ej, kaj pa kake aplikacije na finto personal trainer? Sestra mi je razlagala, da je ful takih kao da odkljukaš kaj so tvoji cilji, koliko časa imaš dnevno in potem ti nardi celi plan različnih vadb itd. Ima katera?
  • 0
Memento mori.

#22 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 April 2012 - 11:14 PM

Probaj Workout Trainer.
Pa tukaj jih je še nekaj.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#23 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 28 April 2012 - 11:23 PM

Super, hvala! :)
  • 0
Memento mori.

#24 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 29 April 2012 - 08:48 AM

Saj Trolo lahko preveriš čisto normalno na vsakem telefonu, ki ima internet. Jaz priznam, da sploh nimam pojma, kaj so ti Smart phone-i, LOL.
  • 0

#25 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25712 posts
  • Gender:Female

Posted 29 April 2012 - 08:55 AM

Androidi pa Windows Phone in iPhone (mogoče sem še kakšnega pozabila)
  • 0

#26 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 April 2012 - 12:53 PM

Saj Trolo lahko preveriš čisto normalno na vsakem telefonu, ki ima internet. Jaz priznam, da sploh nimam pojma, kaj so ti Smart phone-i, LOL.


Z aplikacijo je ful lažje, ker imaš že nastavljene 'svoje' postaje, samo odpreš jo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#27 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 29 April 2012 - 06:17 PM

Jaz imam tudi v spominu že kar postaje, na moji prastari Nokii N95.
  • 0

#28 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 April 2012 - 07:09 PM

Saj ta aplikacija itak jemlje podatke iz Telarga.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#29 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 April 2012 - 01:06 PM

OK, sem totalen analfabet za te aplikacije, ampak ker imam po novem tudi jaz pameten telefon, me zanima, od kje
vse pobirate aplikacije, ter če jih plačujete?

Sarah - hvala za link, bom pregledala.

Hvala.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#30 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 April 2012 - 01:09 PM

^^ Kakšen link? :oops:

Drugače pa Kinky, pojdi v glavni menu na tvojem telefonu, izberi Trgovina Play (Market, nekaj v tem smislu je) in tam boš videla vrstico za iskanje - napiši ime programa ki bi ga rada imela in pazi da potem iz sezama izbereš tistega, katermeu na desno piše brezplačno. Potegni ga dol & enjoy :D
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#31 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 April 2012 - 01:11 PM

Oprosti, haluciniram očitno. :)
Jina je dala link. :lart:

Super, hvala ti.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#32 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 April 2012 - 03:06 PM

Lahko pa tudi na kompu prek neta - play.google.com ali pa poiščeš željeno aplikacijo. :)
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#33 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 April 2012 - 03:10 PM

Jaz nimam nobene aplikacije. Bi pa imela kako za tečt, obstaja kaka taka?

Edit, je Jina zgoraj napisala. :)

Še to me zanima, da lahko upravljaš s temi aplikacijami moraš bit skos na internet povezan ne?
  • 0
Viens, reste ici!

#34 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 April 2012 - 03:34 PM

Odvisno, za večino ja.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#35 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 April 2012 - 03:34 PM

Ne rabiš, razen navigacije ipd. (tiste, ki črpajo podatke z neta).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#36 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 April 2012 - 03:37 PM

Hvala. :)
  • 0
Viens, reste ici!

#37 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16927 posts
  • Gender:Female

Posted 30 April 2012 - 04:13 PM

Jaz sem čisto leva za te aplikacije, mogoče sem si 2 potegnila, odkar imam android telefon (1 leto).
Ena od njih je Watchdog, ki prikazuje, kolikšen je prenos internetnih podatkov, zelo uporabno. Se mi je namreč že zgodilo,
da je bil račun izjemno visok zaradi prekoračitve mesečne kvote, zdaj pa se mi za to ni treba več bati.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#38 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 May 2012 - 12:44 AM

Že vidim, da je milijon aplikacij, ki bi jih imela.

Uporablja katera Instagram?
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#39 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 02 May 2012 - 01:58 PM

Ja, jaz. :D JAz itak uporabljam vse na svetu. :lol: Živim na tem telefonu, ga mam že mesec in pol, pa me začetno navdušenje še ni minilo. Moje naj so:

KAYAK - za potovanja - gor maš vse, od pretvornika valut do bookiranja hostlov, letov, avta, do tega, da si lahko sam sestaviš seznam za pakiranje (maš pa tut 4 avtomatske sezname) in potem kljukaš kar si že spakiral
Find iPhone - super aplikacija, če telefon izgubiš/ti ga ukradejo. Namontira notri nekakšno sledilno napravo, s katero lahko vedno najdeš telefon, in ker se pri iPhonu ne da baterije ven to pomeni, da ga ne morejo izključit niti, če ti ga ukradejo. ;)

Potem mam Skype, Whatsup in Viber, pa super je še Bump za prenos podatkov - samo izbereš stvari, ki jih želiš poslati na drug iphone in ju "zaletiš" skupaj, pa podatki sami "preskočijo" z enega telefona na drugega.

Potem za shranjevanje podatkov uporabljam Pinterest in Pocket, ki ti shrani spletno stran, da jo lahko gledaš tudi brez povezave.

Če ima katera doma siol televizijo priporočam SiOL TViN, rabiš samo uporabniško ime in geslo od siola in lahko gledaš tv na fonu.

Potem zakon so mi Photosynth (ustvarja 360 stopinjske slike), Instagram, Fatify in Oldify za nasmejat se (te podebeli in postara).

Za Jino program je LogosQuiz, jaz mam to inštalirano, ker je fant OBSEDEN in ve VSE logote napamet, jaz tu in tam vem kakšnega očitnega (od Milke npr, haha). :D Zabavno za kratkočasit se.

Potem še ena zakon internetna igrica je Got Badge?, ki ti predstavlja neke virtualne misije, ki jih opraviš s tem, da posnameš takšno sliko, kot jo navodilo od tebe zahteva, nevem "Own two or more apple products." in potem morš ti slikat svoja dva Maca npr. in uploudaš sliko in si prislužiš badge, in potem pač čimveč jih imaš tem boljši si. :D Ampak so res hude "misije", od tega da moraš prebrat knjigo, ki ima najmanj 300 strani, pa do tega da moraš slikat svojo awsome geeky t-shirt itd. Huda zadeva. :D

Igrice igram Angry Birds (d00h :D ), fruitninja, Where's my water? (ful luškan krokodilček, ki se hoče tuširat in moraš do njegove banje pripeljat vodo), Smack Gugl (najbolj luškana igrica na svetu :lol: ) in pa Draw free (na foro activitija - dobiš besede, jih narišeš, pošlješ prijatelju, ta ugane pomen, dobi novo besedo, nariše in pošlje nazaj - igra se lahko preko fb računa s fb prijatelji, lahko pa z neznanci, kakor želiš). Pa Sudoku mam.

Potem mam še SecretDiary (mobilni dnevnik, za katerega rabiš kodo, lahko pa pripenjaš fotke, musko itd.), P.D. (personal diary za M), MyFitnessPal za vnos hrane in štetje kalorij pa hranilnih vrednosti, Runtastic za šport (tek, pohode, karkoli - meri razdaljo, nariše zemljevid, porabljene kalorije, prehojeno pot, povrečno hitrost, ni da ni). Nora aplikacija je tut Heart Rate, ki ti meri srčni utrip in sicer prst položiš na kamero in na podlagi spremembe barve kože ob utripu, ko kri priteče v prst, ti ta zadeva meri heart rate.

Pa še zadnja taka, na stil Got Badge? je Fitocracy, ki ti daje športne misije (npr preteči 20km v svojem življenju), ki jih potem opravljaš.

Zdaj pa grem, ker sem preveč napisala. :lol:

Edit: Okej, pozabla sem še tole :lol: Si.info če si na simobilu za prikaz porabe in pa 8tracks, kot nekakšen Pandora, samod a pandora ne dela v Sloveniji in potem je to ena alternativa. Dela pa ta 8tracks tut na računalniku, če želi katera probat.
  • 0

After all this time?

Always.


#40 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 May 2012 - 02:22 PM

Okej, jaz nujno rabim nov telefon. :cry:
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users