Jump to content


Photo

Kaj vam gre najbolj na živce?


  • Please log in to reply
10176 replies to this topic

#41 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 02 September 2007 - 12:19 PM

- v prvi vrsti matkino teženje, češ da skor nič ne nrdim doma, de sm cele dneve pred tv-jem. mislm halo, teveja že celo večnost nism gledala, če ne druzga jst vsaj pospravm vse za sabo, pa valda če mi reče tud kj nrdim, poleg tega se morm učit pa delam skor vsak dan. tamal je pa cele dneve pred kompom in mu sevede nič ne reče
- fotr, ker mu že prejšn dan povem, de me drug dan ne bo in pridem zvečer, pa dobim ob 3 popoldne mesič kdaj pridem dam dry.gif
- vozniki, ki ogrožajo s svojo vožnjo poleg sebe tudi druge (sm je vključeno tud vse tist, kar ste drugi napisal glede tega.. najbolj pa pijan folk za volanom)
- tipične slovnične napake (glaZba, preCednik, jazST, dolKčas, mešanje predlogov s/z, itd.). po možnosti ma pa tak folk slovenščino v šoli 4 al pa 5 (vsaj ena moja bivša sošolka je bla tak primer)
- neodločen folk, ki ne ve, ka bi sam s sabo
- privoščljivost folka, da se ti nrdi kej slabga in bog ne daj, da bi ti mel kj boljšega kot majo oni
- 13-letnice, ki misljo, da so pri teh letih že čist odrasle, obnašajo se pa kt par let mlajše
- maili, ki se končajo s ...če to pošlješ tolikim pa tolikim osebam se bo zgodilo... groza ej
- folk, ki iz muhe dela slona oz. iz še tko simpl stvari nrdi cel doktorat
- zamujanje, vrivanje v vrsto, če ti kdo skače v besedo, povzdigovanje glasu za vsako bedarijo in podobno

Ma velik je teh stvari no, sam te mi grejo najbolj na živce

  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#42 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 02 September 2007 - 12:50 PM

- cmokanje, glasno žvečenje (to me spravlja na rob živčnega)
- če kdo pika solato iz sklede tako, da se mi zdi da bo vsak čas preluknjal podenj
- puščanje odprtih embalaž krem, šamponov, zobnih past
- ljudje ki nimajo kulture prehranjevanja, in se ne znajo vsest za mizo, in kljub temu, da nimajo kaj za počet laufajo s kosom kruha po stanovanju
- prav znorim ob stavku:kaj si tak žalostna?....mislim, pa tudi če sem te ne briga, in me ne rabiš kar naprej s tem gnjavit
- učenje definicij v smislu: kaj je model?kaj bla,bla....v glavnem čista piflarija

...drugih pa se trenutno ne sponim-dopišem naknadno
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#43 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2007 - 05:32 PM

QUOTE(Eli @ 2. 9. 2007 - 13:50) View Post

- če kdo pika solato iz sklede tako, da se mi zdi da bo vsak čas preluknjal podenj

OMG to dela moj fant, pol pa ko vidi kok me pizdi, še zanalašč bolj pika. Za znoret u glavnem, zelo moteče!!!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#44 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2007 - 09:09 PM

Spomnla sm se še nekaj: če kdo ne zna stiskat npr. zobne paste iz tube lepo po vrsti, ampak jo tlači kr nekje po sredini in potem je seveda tuba cela grda in grudasta in je skoraj nemogoče ugotovit, kolko paste je še not.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#45 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 02 September 2007 - 09:10 PM

Če kdo napiše Desperate HouseviFes verymad.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#46 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 September 2007 - 06:41 AM

? biggrin.gif Kaj pa, če bi bil raje še "v" v krepki pisavi? laugh.gif
  • 0

#47 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 03 September 2007 - 08:39 AM

Daj no, to sem sam zdaj poudarla, da se vid kje je napaka biggrin.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#48 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 03 September 2007 - 11:06 AM

-Na živce mi gre zamujanje v kakršnikoli obliki.Sama sem vedno točna, oziroma pozosto še prezgodnja.
-Majhne mule, ki pišejo po forumih kot da bi bile stare najmanj 20 in imele kaj vem koliko izkušenj že. Potem te ta mula po možnosti še napi*** in ti soli pamet.(Redko se namreč zgodi da čekiram letnice rojstva, v prihodnosti jih bom pogosteje).
-Kakršnakoli oblika ignorance. Ne ignoriram nikogar, zato tudi ne pustim da drugi ignorirajo mene
-Sovražim ko mi babica potem, ko sem že pojedla celo tono njene pripravljenej hrane reče..."Dej malo jej, nič ne ješ,lej kako si suha!" takrat bi ji najraje vilice zabodla v oko.
-Kakršnokoli posiljevanje s hrano
-Puščanje posmrkanih robcev po hiši (ponavadi tamala,ko je bolna)
-preveč čevljej v vrsti pred omaro za čevlje
-Kakršnokoli vrivanje v trgovinah
-Zlobne poglede mamk,ko sedim na troli in jim ne odstopim sedeža (Velikokrat sem že slišala da ona pa ne rabi sedet in da je kul,potem pa me je zlobno gledala naprej...Od takrat odstopam sedeže samo še tistim, za katere čutim da ne bodo rekli/e ne)
-Da mi na blagajni ne vrnejo pravilne vsote drobiža
-Da ljudje ne odzdravljajo če jih pozdravim
-Pitja juhe iz krožnikov
-Raznih živčnih kretenj (miganje z nogo)
-Da se na talarju pusti za ptičji drek ostanka kosila
-Kosmatih zob
-Smrčanja


Ma pa še miljon je stvari,bom še dodala biggrin.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#49 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 September 2007 - 11:16 AM

Ne prenesem:

- varanja
- cigaret
- drog
- do kome ulitega folka
- žensk, ki se obnašajo kot najhujše avše
- čefurskega obnašanja + njihove govorice
- krožnika umazanega od juhe in da bi na njem jedla naslednjo jed
- da določen folk ne razume, da mam pač fobijo pred pajki in da to ni samo enodnevna muha
- tresenja nog
- grizenja nohtov
- preklinjanja
- smrčanja
- glasnih ljudi
- bruhanja
- prekomernega obrekovanja
- nespoštovanja
- nekavalirskih tipov
- matematike
- preveč kisane solate
- žensk, ki tipom ne dajo nič svobode
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#50 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 03 September 2007 - 02:50 PM



ne prenesem:
- dretja otrok
- smrdljive sape
- visečih smrkljev (bruh, najbolj žalostno je to, da tega ne vidim tako redko)
- javnih wc-jev, tja grem, le če je res nuja
- dolgčasa
- tega, da se resnično trudis s sogovorcem spravit skup en pogovor in ga sprašuješ vse mogoče, on pa ne migne
- res ne prenesem kakršnih koli Ł, w namesto v, y namesto j,...
- folka, ki se zbira na Simpatijah & Glasuj.zame
- na živce mi gre, če se moram na msn-ju zgovarjati z več kot dvema... Preprosto se moram človeku res posvetit, ne morem se zaj z 10 pogovarjat
- to, da pogovor na msn-ju zamre
- tečnih prodajalk
- grozno na živce mi gre, če grem v kako prazno trgovino in potem me prodajalke opazujejo ko orel zajca
- na bruh. mi gre, če se ne znaš obleč primerno svoji postavi - v mislih imam ozke majčke, da joški gledajo vun, pa sala čez pas blink.gif
- glasnega smrčanja
- staršev, njihovega konstantnega teženja
- to, da gledam en film in pride mat in prestavi sredi filma, češ saj jaz plačujem TV mad.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#51 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 September 2007 - 02:53 PM

Na živce mi grejo:
-egoistični ljudje
-pisanje z vmešavanjem w, y, x... recimor: a wesh sluchayn kok ye ura? (tko nekako)
-neodzdravljanje
-ljudje ki imajo vedno in povsod prav in so oh in sploh pametni ... tudi če se motijo, imajo seveda prav
-puščanje odprte školjke
-če si organiziram delo za čez dan ne maram da mi ta plan čisto zmešajo in naložijo povsem druge opravke
-preživi froci (recimo ko vidiš 5-letnega froca ki že kolne ko nek tavelk in se tut obnaša ko da je neka zlo pomembna osebnost)

itd, itd.. nadaljujem drugič biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#52 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 04 September 2007 - 02:22 PM

- starši, ki ne znajo kontrolirat svojih otrok in se kljub njihovem dretju in izsiljevanju obnašajo kot da je vse vredu mad.gif
- neprijazne prodajalke
- škrtarjenje (npr. grem s kolegico v trgovino z namenom, da si nekaj kupim, pa ona ves čas komentira da zakaj pa to rabim, pa da ona raje denar za kaj drugega da..) rolleyes.gif
- če mi kdo odgovori na mejl šele kak teden, dva, po tistem, ko sem ga poslala
- če me kdo pokliče samo zato, ker nima s kom drugim it na kavico/koncert, pa se me slučajno spomni
- če se prodajalke ne spoznajo na tisto, kar prodajajo
- otroški jok
- osnovnošolske smrklje, ki mislijo, da so požrle svet
- kadar ima na troli kdo ogromen nahrbtnik pa se obnaša, kot da tega ne ve in potem ta nahrbtnik vso pot drega ob mene
- ljudje, ki na ves glas nabijajo muzko v avtu
- prešvicani in smrdeči ljudje
- kadar ljudje zamujajo
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#53 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 04 September 2007 - 02:30 PM

QUOTE(Immortelle @ 4. 9. 2007 - 15:22) View Post

- če se prodajalke ne spoznajo na tisto, kar prodajajo


Tole pa morem komentirat - sicer verjetno ti misliš na kšno prodajalko kozmetike, ampak jst delam na blagajni v Merkatorju in kr vsi povprek pričakujejo, da bom za vsako stvar točno vedla, kje se nahaja, pa kdaj pridejo nove pošiljke, pa če bo to kdaj kej znižano, pa če je to dobro al ni .... halo?? Jst sm samo študentka in delam tam čez počitnice, nisem diplomirala iz Merkatorja!! Se tudi dostikrat zgodi, da česa pač ne znam, ker je ful različnih stvari za delat in vsega te v tem mescu ne morejo naučit.
Ampak tečna pa nisem nikoli, sem z vsemi prijazna biggrin.gif Pa vikam vse kar zgleda približno starejše od 15.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#54 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 04 September 2007 - 04:22 PM

QUOTE(Hevea @ 4. 9. 2007 - 15:30) View Post

Tole pa morem komentirat - sicer verjetno ti misliš na kšno prodajalko kozmetike, ampak jst delam na blagajni v Merkatorju in kr vsi povprek pričakujejo, da bom za vsako stvar točno vedla, kje se nahaja, pa kdaj pridejo nove pošiljke, pa če bo to kdaj kej znižano, pa če je to dobro al ni .... halo?? Jst sm samo študentka in delam tam čez počitnice, nisem diplomirala iz Merkatorja!! Se tudi dostikrat zgodi, da česa pač ne znam, ker je ful različnih stvari za delat in vsega te v tem mescu ne morejo naučit.
Ampak tečna pa nisem nikoli, sem z vsemi prijazna biggrin.gif Pa vikam vse kar zgleda približno starejše od 15.


Ja mislila sem na prodajalke kozmetike in tudi na prodajalke v kakem Bauhausu, kjer sem enkrat kupila en mal bolj eksotičen kaktus, pa je prodajalka na glas razmišljala, če je to roža ali kaj drugega in me je še celo skušala prepričat, da to pa že ni rastlina. rolleyes.gif
S tem nisem mislila na to, da pač prodajalka ne ve, kje je kaj. Ampak na to, da bi morala vsaj približno vedeti, kaj prodaja. wink.gif
Aja, pa ni bilo namenjeno tistim, ki so študenti, ampak prodajalkam, za katere se vidi, da so tam redno zaposlene.


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#55 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2007 - 07:45 AM

- mmmrazzz cold.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#56 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 06 September 2007 - 08:15 AM

Še moj prispevek (seznam je sicer precej daljši, ampak naj bo to to za prvič):

- ljudje, ki v svojem besedišču ne poznajo besed hvala, prosim in oprosti
- ljudje, ki ne znajo govoriti o drugem kot o svojih težavah
- ljudje, ki jejo kot prašiči
- ljudje, ki so KAO vedno brez denarja
- ljudje, ki so vedno preveč zasedeni, še za kavo jim je potrebno pismo prišnjo poslati
- ljudje, ki ne poznajo osnov slovenščine kadar pride do pisanja
- moški, ki rečejo: sva noseča blink.gif
- 'babe', ki ne znajo govoriti o drugem kot o svojem fantu (we get it - you have a boyfriend, so fucking what?)
- moški, ki se znajo pogovarjati samo o avtomobilih in športu
- prerivanje na koncertih + da zmanjka Laškega (malo heca) biggrin.gif
- mlade mamice z vozički v nakupovalnih centrih (nekatere znajo biti prav tečne....pelji malega v naravo, ne pa v H & M vsak drugi dan, ejhata ejhata)
- prazne obljube
- razvajeni otroci
- mraz in vročina


to be continued....
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#57 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2007 - 09:41 AM

QUOTE(Kinky @ 6. 9. 2007 - 9:15) View Post

- mlade mamice z vozički v nakupovalnih centrih (nekatere znajo biti prav tečne....pelji malega v naravo, ne pa v H & M vsak drugi dan, ejhata ejhata)


S tem se pa popolnoma strinjam!
Prvo kot prvo delajo gužvo, potem so otroci tečni in jokajo. One same pa gledajo okrog kot da bi morali vsi ravno zaradi njih obstat in jim dat prednost pri vsem. rolleyes.gif

Ko se je v Cityparku v LJ odprl H&M sem šla zjutraj na otvoritev. Gužva taka, da se ni videlo. Pa vseeno je bilo enih 5 mamic z dojenčki v vozičkih. Ena je bila brez vozička in je otroka imela kar v naročju. Ker je bila gneča, je prišlo pred blagajno do prerivanja in tako je nekdo potisnil to mamico od zadaj in ji je otrok padel iz rok na tla!! Ženska se je komaj sklonila, ker je bilo res tako kot na kakem koncertu. Ne vem kaj je potem bilo z otrokom, ker me je val ljudi odnesel drugam.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#58 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 06 September 2007 - 09:48 AM

QUOTE(Immortelle @ 6. 9. 2007 - 10:41) View Post

S tem se pa popolnoma strinjam!
Prvo kot prvo delajo gužvo, potem so otroci tečni in jokajo. One same pa gledajo okrog kot da bi morali vsi ravno zaradi njih obstat in jim dat prednost pri vsem. rolleyes.gif

Ko se je v Cityparku v LJ odprl H&M sem šla zjutraj na otvoritev. Gužva taka, da se ni videlo. Pa vseeno je bilo enih 5 mamic z dojenčki v vozičkih. Ena je bila brez vozička in je otroka imela kar v naročju. Ker je bila gneča, je prišlo pred blagajno do prerivanja in tako je nekdo potisnil to mamico od zadaj in ji je otrok padel iz rok na tla!! Ženska se je komaj sklonila, ker je bilo res tako kot na kakem koncertu. Ne vem kaj je potem bilo z otrokom, ker me je val ljudi odnesel drugam.


Se lepo podpišem pod tole.

Men grejo še une na živčke, ki uzamejo otroka iz vrteca, ko je pač čas za to. Nato pa lepo zavijejo v lokal in tam čevkajo. Bogi mali pa so tečn ,lačn , eni celo smrkavi...itd... Dober, da je ta kaditlski zakon zdaj, ker prej so mogl bit ubošćki mali v dimu sad.gif . Pol se pa ne čudim, da so lahk prave tečnobe.
  • 0


#59 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 September 2007 - 11:19 AM

- zelo na živce mi gre ko kdo ne zna pravilno uporabljat s/z pred besedami, ali ko kje vidim napisano gdo/gdaj - mi grejo kar kocine pokonci
- na živce mi gre, ko moram nekomu nekaj večkrat ponovit, ali obratno, če kdo meni kaj ponovi več kot enkrat
- kronična nepotrpežljivost pri folku
- ko kdo namesto vozit, pase zijala okoli, in se posledično premika naprej 30km/h
- ko kdo vozi 30km/h, ne daje žmigavcev, itd .. potem pa vidiš da je veselo zaposlen s klepetanjem po mobitelu
- ko kdo ne pospravi za sabo, vsaj neke minimalne osnove (lasje v umivalniku, na glavniku, olupki od sadja naokoli (ali celo obgrizki jabolk),...)
- na živce mi gre ko me kdo, ko stojim v vrsti na blagani, od zadaj drega z vozičkom v rit

No to je zdaj kar sem se na hitro spomnila, ziher je še kaj biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#60 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2007 - 12:16 PM

Zelo na živce mi gre pisanje v stilu: ker hud avto, kera nora barva. GROZA!!!
Na živce mi grejo restavracije, vedno razmišljam kdo vse prešlatuje mojo hrano, preden jo dobim na krožnik.
Ljudje, ki se stalno nekaj pritožujejo, pa jim v resnici čisto nič ne manjka.
Na živce mi gre velika večina učiteljic in pa še prej sošolk na faksu.
Na živce mi grejo ljudje, ki se nikoli ne smejejo.
Na živce mi grejo trgovine, vsega je odločno preveč, ko grem u šoping postanem živčna, sploh ne vem kam bi gledala, kam bi najprej šla.
Na živce mi grejo ljudje, ki ne znajo nehat govorit, s tem, da jim pošiljam očitne znake neugodja.
Ljudje, ki ne zdržijo 5 min brez mobitela. down.gif
Na živce grem sama sebi, ker se ne morem sprostit, če ni vse pospravljeno, vse na svojem mestu. Recimo, ko imamo kak piknik in potem samo pospravljam in strežem ljudi, namesto, da bi uživala. Ampak delam na tem.




QUOTE(Kinky @ 6. 9. 2007 - 9:15) View Post

Še moj prispevek (seznam je sicer precej daljši, ampak naj bo to to za prvič):

- ljudje, ki v svojem besedišču ne poznajo besed hvala, prosim in oprosti
- ljudje, ki so KAO vedno brez denarja
- ljudje, ki so vedno preveč zasedeni, še za kavo jim je potrebno pismo prišnjo poslati
- 'babe', ki ne znajo govoriti o drugem kot o svojem fantu (we get it - you have a boyfriend, so fucking what?)



edit:
- ljudje, ki kar naprej preklinjajo, uf, tega res ne maram
- kot ste že večkrat omenile, dihanje za ovratnik v vrstah in suvanje z vozički v tazadno - zaradi tega sem se že ene parkrat skregala
- ljudje, ki zaudarjajo po švicu in vsem mogočem
- idioti na cesti, pa tisti frajerji v dobrih avtih, sončni špegli, spuščena stekla, KMETI!!!
- zelo izobraženi ljudje, ki mislijo, da je njihov otrok najboljši, najpametnejši in ti solijo pamet v šoli, v resnici, se pa doma sploh ne ukvarjajo z njimi
- pretirano izkazovanje ljubezni v javnosti, non-stop neko cmokanje in božanje, lubek sem, srček tja down.gif , se grem stavit, da se v resnici sploh ne prenesejo
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users