Jump to content


Photo

Tigi Self Absorbed Šampon


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Vaša ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

  1. 5 (zelo dober) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (dober) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljiv) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 August 2006 - 06:46 PM

Self Absorbed je še eden iz linije Tigijevih proizvodov, ki se lahko pohvali z izjemno kakovostjo in tredni oblikovanjem (iz prozorne flaškaste embalaže seva divje oranžna vsebina), šampon, ki bo v kopalnici vsekakor stal na vidnem mestu.
Šampon ima izrazit pomarančen vonj, ki vsekakor osveži poleti, pozimi pa se mi zdi nekoliko vsiljiv... Je izredno nežen in brez olj, v nekoliko zdrizasti obliki, porabi se ga malo, saj se bogato peni, kljub temu pa se ga lahko izpere. Lase dobro očisti, jih ne izsuši in ne masti, podari jim čudovit lesk.
Presenetljivo je eden od najcenejših Tigijevih izdelkov, zakaj, ostaja uganka, saj je šampon resnično kvaliteten. Količina je velikodušna - 350ml in je vreden svojega denarja (koli 2000sit).
Kupi se ga pri nekaterih frizerskih salonih. 5/5

IPB Image
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 06:53 PM

Dober šampon s fenomenalnim vonjem, ki lase nežno očisti, jim podari lesk in jih čudovito odišavi. Se lepo peni in ustvarja gosto, kremasto peno, porabi pa se ga zelo malo. Je v lepi, klasično Tigijevski embalaži, je prozorna in skoznjo preseva oranžna vsebina. Tisti dulček omogoča precizno doziranje, količinsko je precej velikodušen (350 mL) cena pa je nekaj srednjega, a primerna (2000 sit).

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 07:02 PM

.
No, jaz sem najprej bila navdušena nad tem šamponom, potem pa čedalje manj - saj sem ugotovila, da se glede na količino, ki ga nanašam, zapeni zelo slabo (to me čudi, saj sem očitno edina s tovrstnimi izkušnjami). Diši po sladki pomaranči, je tudi živo pomarančkaste barve. Je sestavinsko kvaliteten. Cena pa ni pretirana, kar je presenečenje pri Tigiju. Embalaža po Tigijevsko lepa. Jaz ga ne bom več kupila.


Ocena: 3



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users