Jump to content


Photo

Maska - KEUNE Intensive Hair Repair


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 11:37 PM

.

Tole masko sem sicer dobila, priznam, da bi sicer bila skeptična ob nakupu, ker maska ni ravno poceni (v Mullerju 4k, v Tušu 3300k). Ampak sedaj, ko sem jo sprobala, sem skoraj prepričana, da jo po porabi kupim.
Sestavinsko zelo dobra, vsebuje metasulfate, silikone in proteine. Pšenični mikroproteini izboljšajo notranjo strukturo las, keravis kompleks pa okrepi zunanjo lasno strukturo, dodatni biomini pa poskrbijo za elastičnost in lesk (prepisano iz embalaže). Na embalaži je tudi poudarjeno, da je dovolj že minimalna količina za nanos in da se naj pusti maksimalno 3 minute. Jaz to dokaj upoštevam, maksimalno imam ene 10 minut (nekatere imam tudi po 45 minut, te si ne upam met, ker sumim, da je kar precej intenzivna in 'močna') na laseh in zares zadostuje že majhen nanos (maže se kot en body butter, taka maslena je). Diši prekrasno, rahlo tropsko. Lasje so po uporabi resnično mehki, bujnejši. Učinek je opazen. Jaz nimam ravno ful uničenih in suhih, najbrž se na tistih laseh po nekajkratni uporabi učinek še bolj pozna.
Embalaža je tudi zelo lepa, pokrovček ni na navoj (no, pravzaprav je, ampak ni mišljeno, da ga 'odšraufamo' ob vsakokratni uporabi), ampak se zgoraj odpre navzgor in zapre na klik. Sicer kasneje lahko to rata zoprno, ko je maske noter še čisto malo, ker je preozka luknja za ven brskat.
V glavnem - odlična in dišeča maska, katera upraviči svojo višjo ceno, priporočam za suhe in poškodovane lase ali pa za tiste, ki nočete, da vaši lasje takšni postanejo!

IPB Image


Ocena: 5


.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 August 2006 - 07:00 PM

Maska je prava rešitev za scepljene, potrgane in izsušene lase, saj jih vidno nahrani in navlaži. Je gosta, mazljiva, skoraj kremasta, nevsiljivega vonja, z las ne kaplja, porabi pa se je izredno malo. Proizvajalec priporoča, da se jo na laseh ne pušča dlje od približno treh minut, saj je zelo močna.
Las ne obteži, jih ne "zlepi", ter ne masti, kar me je zelo presenetilo, glede na kremasto sestavo.
Cena se giblje med 3300 in 3500sit (drogerija Lepota in zdravje), embalaža je zelo priročna za potovanja, saj zaradi posebnega priloženega poklopca maska ne mezi ven.
Po dolgotrajnem iskanju sem končno našla pravo masko za svoje nekdaj potrgane in izsušene lase, ki je pometla z vsemi predhodnimi (Fructis, Garnier Ultra Beauty, Gliss Kur).
Definitivno nikoli več brez! 5/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users