Jump to content


Photo

Stene


  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#41 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14816 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 08 November 2008 - 08:56 AM

Ja men je prišlo 8 litrov namešane barve 17€. Ampak to sem barvala samo eno steno.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#42 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45481 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 November 2008 - 10:55 AM

Meni so tud zmešali barvo za mojo sobo. Natančne cene se ne spomnim, ni pa bilo toliko dražje kot če bi barvo kupila že zmešano.
  • 0

#43 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 06 January 2010 - 01:38 PM

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image


  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#44 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45481 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 October 2010 - 11:49 AM

IPB Image
IPB ImageIPB Image
IPB ImageIPB Image
IPB Image
IPB ImageIPB Image
IPB Image
IPB Image


IPB Image
IPB Image
IPB ImageIPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0

#45 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 29 August 2011 - 11:10 AM

Kak lepe sobice. Jaz malo brskam po netu za stenskimi nalepkami za otroško sobo, pa mi nič posebenga ne pade v oči. mela bi pa kakšnega medvedka-lahko tudi PU-ja. pa še kaj zraven. Da nalepim a eno steno in malo polepšam sobico. Ene nalepke sem videla na ebayu ampak ne vem če se mi splača naročiti samo nalepke??
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#46 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 29 August 2011 - 11:15 AM

http://www.mali-vrag...17af7c9ba396f82

Sicer vidim, da ni na zalogi. hmm.gif

ALI

http://www.dekoracij...h...t&Itemid=66

In še moj favorit, ki ga lahko sama pobarvaš:

http://www.chilli.si...lis/chilli-medo

Ali pa ti naša Olivija pride kaj narisat na dom. wink.gif



www.stenskenalepke.si,
www.chilli.si,
www.primawall.com,
www.dekorirajte.si
www.dekoracije.si,
www.tapetdekor.si
www.vempleks.si
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#47 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23539 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 29 August 2011 - 11:30 AM

QUOTE(žabica @ 29. 8. 2011 - 12:10) View Post

Kak lepe sobice. Jaz malo brskam po netu za stenskimi nalepkami za otroško sobo, pa mi nič posebenga ne pade v oči. mela bi pa kakšnega medvedka-lahko tudi PU-ja. pa še kaj zraven. Da nalepim a eno steno in malo polepšam sobico. Ene nalepke sem videla na ebayu ampak ne vem če se mi splača naročiti samo nalepke??


baby center in pikapolonica imata precej tega na zalogi. Medo PU je sploh stalnica v BC! Jaz sem imela prav problem dobit nekaj, kar ni tipično in da nimajo vsi otroci enako!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#48 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2011 - 11:32 AM

Glasujem za Olivijo! Men so te klasične poslikave za bruhat.

Tale mi je prečudovita:
IPB Image
Poglej še ostale slike za podrobnosti (link moraš skopirat).
http://sasodomijan.p...m3InBBO2M60/0/1
  • 0

#49 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18197 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 29 August 2011 - 05:07 PM

Tole od PJ je tapeta ne poslikava, samo toliko. biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#50 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2011 - 06:07 PM

Ja, tapeta je. Po naročilu delana sicer. Kot poslikavo sem mislila motiv, mal sem se narobe izrazila.
Nalepke sem pa ravno danes videla v Hoferju. Majo tud otroške motive, tud eni medvedi so vmes. Pa zelo poceni. smile.gif
  • 0

#51 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 01 September 2011 - 03:26 PM

U hvala Plain Jane. Upam,da mi uspe prideti do trgovine,da vidim.
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#52

  • Guests

Posted 14 September 2011 - 07:31 AM

QUOTE(Zlobica @ 20. 10. 2007 - 8:41) View Post



QUOTE(monni @ 21. 10. 2007 - 8:05) View Post

o kok bi mela na steni drevo narisano ohmy.gif
IPB Image


Kje bi se kaj takega dobilo? V mislih imam pa bolj stensko šablono kot nalepko. Ful bi mela v dnevni za kavčem tako drevo... biggrin.gif

  • 0

#53 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 September 2011 - 10:31 PM



Bolj sicer nalepke najde, a je nekaj dobrih motivov ...

Gugl je vseved 1

Gugl je vseved 2

Gugl je vseved 3

Gugl je vseved 4

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#54 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 September 2011 - 10:36 PM


V Nami jih prodajajo.
  • 0
Viens, reste ici!

#55

  • Guests

Posted 15 September 2011 - 10:37 AM

Saj sem guglala, ampak sem samo neka bedna drevesa našla, prav takih pa ne. sleep.gif
  • 0

#56 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 15 September 2011 - 04:53 PM

Rabim pomoč, svetovanje smile.gif

S fantom si urejava stanovanje in sem v dvomih pri barvah. Tako:

- dnevna soba- laminat bo svetlejše barve, sedežna bo: spodni del bo belo"usnje", zgoraj k se sedi pa v sivi barvi. Predalniki bodo v sivo-črni barvi.
Sedaj bi pa rada obarvala eno steno pa ne vem kako??Razmišljala sem o takšni barvi na drugo steno bi pa dala samo kakšno nalepko v isti barvi. Druga pa belo.
Rada bi posvetlila,razvedrila prostor. Posebej ker imava po stropu les-kot včasih in se nama ne splača dati dol.

kuhinja- elementi bodo v temni barvi, delovna površina oz. pult v beli barvi. Stoli bodo bež, miza je steklena s srebrnimi nogami... tukaj pa ne vem kakšno barvo bi izbrala? Predlog?

Hvala za vsakršni nasvet. (upam da nisem fejst zgrešila temo)
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#57 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25305 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 15 September 2011 - 05:03 PM

Imaš možnost poslikati pristore oz. ali imaš že kakšen barvni izris narejen?

Drugače navijam za vijolično v dnevni sobi (se mi zdi, da še nekako najbolj paše k beli/sivi/črni, ker je bolj elegantna), mogoče tudi petrolej modri - seveda je odvisno tudi od velikosti sten in prostora ter osvetlitve.

Kuhinje si žal ne znam v mislih skupaj zložit, tako da nimam nekega predloga.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#58 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 15 September 2011 - 05:09 PM

Se bom potrudila pa poslikala, čez par dni- jutri greva na lepše smile.gif

hvala anouk smile.gif
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#59 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2011 - 04:28 PM

Jaz bom tud menjala barve. biggrin.gif Sem se že naveličala, pa vmes sem mela manjšo poplavo in je ful barve s steno vred odstopilo, da ne omenjam kakšna je ratala čokoladno rjava- ker sem obrnila posteljo, da eden od naju spi pri steni, so ratale kar ene bele lise. Sej so me opozorili da se je ni fajn preveč "dotikat", ker ko smo barvali je bila pozicija postelje drugačna in sem mela tam vzglavje.
In grem zdej na en nevtralen odtenek, doma imam ene 1000 vzorcev, meša se mi že od vseh odtenkov.
Mela sem v mislih še stenske nalepke:
IPB Image
^^Tale kombinacija s fuksijo mi je sicer čis huda, samo moram mal na dolgi rok gledat. biggrin.gif

Za male pare si bom čis spremenila sobo, komi čakam. Neverjetno kaj samo sprememba barve sten naredi. thumbup.gif Poleg tega si pa tudi fant opremlja sobo in sem kar pike dobila, ko sem ga vprašala kakšne barve bi pa mel. In reče.... Modro. cry.gif Že vidim tisto ogabno modro v barvi sladoleda modro nebo al pa smrkčasto! woot.gif
  • 0

#60 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 02 November 2011 - 05:40 PM

QUOTE(žabica @ 15. 9. 2011 - 16:53) View Post

Rabim pomoč, svetovanje smile.gif

S fantom si urejava stanovanje in sem v dvomih pri barvah. Tako:

- dnevna soba- laminat bo svetlejše barve, sedežna bo: spodni del bo belo"usnje", zgoraj k se sedi pa v sivi barvi. Predalniki bodo v sivo-črni barvi.
Sedaj bi pa rada obarvala eno steno pa ne vem kako??Razmišljala sem o takšni barvi na drugo steno bi pa dala samo kakšno nalepko v isti barvi. Druga pa belo.
Rada bi posvetlila,razvedrila prostor. Posebej ker imava po stropu les-kot včasih in se nama ne splača dati dol.

kuhinja- elementi bodo v temni barvi, delovna površina oz. pult v beli barvi. Stoli bodo bež, miza je steklena s srebrnimi nogami... tukaj pa ne vem kakšno barvo bi izbrala? Predlog?

Hvala za vsakršni nasvet. (upam da nisem fejst zgrešila temo)



Jaz bi na vajinem mestu naredila tako, kot si omenila, ker si predstavljam, da bi znalo biti zelo šik. Tudi za zeleno barvo navijam, paše k sivi/črni/beli. Pravzaprav k tej kombinaciji paše karkoli, npr. vijolična (kot je že rekla Anouk), rdeča, fuksija, oranžna... Mah, x barv lahko skombiniraš. Edino les na stropu bi jaz definitivno prebarvala na belo barvo, ker če je v kateri koli drugi, optično zelo "tišči" prostor k tlom. Definitivno bo soba bolj zračna in optično večja, če bo les bel...

Kuhinjo bi pa jaz pustila belo. Ampak dobro, to je moje mnenje. Glede na to, da imaš povsod predvsem monochrome paleto (siva, črna, bela, bež...) si lahko privoščiš katerokoli barvo hočeš, samo ne po vseh stenah, se ve...
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users