Jump to content


Photo

Pudri


  • Please log in to reply
3354 replies to this topic

#61 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 16 August 2005 - 12:30 PM

punchka jz uporabljam korektor od Nivee anti cernes cover stick...peščene barve je embalaža...ma še not neke snovi d ohranjajo lepo kožo al neki podobnega (mal sm že pozabila) men je fulll dober občutek in ga ne zmenjam za nič na svetu laugh.gif
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#62 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 August 2005 - 07:42 PM

Kaka je pa cena?
  • 0
Viens, reste ici!

#63 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2005 - 07:56 PM

Ja. mene tud to zanima...
  • 0

#64 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 16 August 2005 - 09:14 PM

amm ti a veš d ne vem tam nekje okol 2-3 k....no vsekakor je še kako vreden svoje cene res super občutek...loh greš u dm-a pogledat pa mal tester poskusiš...mene je očaralo :hello1:
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#65 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 August 2005 - 10:57 AM

Hvala Kima. Pa še nekaj: Je fajn prekrivn ? pa se hitro vpije?
  • 0
Viens, reste ici!

#66 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 17 August 2005 - 11:06 AM

Am ja kar precej, jz ga mam za podočnjake prekrivat...sicer mi jih ne prekrije u celoti ampak še nism najdla izdelka k bi jih, sm pa mela u mislih korektor u stiku oops.gif zgleda se nisva ok razumele
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#67 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 August 2005 - 11:08 AM

Ja, saj sem mela tadu jaz v mislih korektor v stiku wink.gif . Tisto glede vpijanja sem pač misla delno. Ker noben puder oz. korektor se ne vpije v celoti. Ampak vsaj tolko da se malo.
  • 0
Viens, reste ici!

#68 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 17 August 2005 - 05:39 PM

ja jz ga mal s prsti potapkam pa se ql spoji s kožo laugh.gif
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#69 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 August 2005 - 08:11 PM

Hvala to me je zanimalo! wink.gif wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#70 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 17 August 2005 - 08:55 PM

tongue.gif če te še kj zanima upraši drugač pa če boš kupila poročaj kako si zadovolna 8)
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#71 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 August 2005 - 08:57 PM

Hvala. Res se čuje super! Komaj čakam da sprobam! Sporočim ko ga bom mela že doma wink.gif !
  • 0
Viens, reste ici!

#72 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22338 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2005 - 04:53 PM

Živjo!

Zanima me, če lahko priporočite kak puder v kamnu al prahu (ne vem v čem točno je razlika), primeren za bolj mešano, nečisto kožo(ogrci). Rada bi enga tazga, ki je nekomadogen pa da ima kak antioksidant, uv zaščito.

Hvala
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#73 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 28 August 2005 - 10:37 AM

Že prej sem v temi greme od garniera opisvala kožo... zadeva je taka, da sem opazla, da mi zmankuje pudra in si ga morm nujn kupt. Zdj sem mela Max Factor colour adapt. Sem bla kr zadovolna. Zanima pa me, kater bi bil bolj primer za moj tip kože: suha po licihi, mozolji (mastna) po čelu.

Upam, da nisem preveč nerealana biggrin.gif! tk mi je fajn, ker lohk tle vprašaš in zveš realn menenje, ker če prašaš v drogeriji ti pokažejo sam pudre za 10k al te pa pošiljajo k drugi prdajalki oz. wanna be svetovalki. in na konc ti predlaga napačen puder in si kt porcelanasta punčka.
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#74 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 August 2005 - 10:55 AM

QUOTE(Marmelada)
Živjo!

Zanima me, če lahko priporočite kak puder v kamnu al prahu (ne vem v čem točno je razlika), primeren za bolj mešano, nečisto kožo(ogrci). Rada bi enga tazga, ki je nekomadogen pa da ima kak antioksidant, uv zaščito.

Hvala


Živjo!

Jst bi ti priporočla puder v kamnu od Manhattan Clearface Compact Powder, ki je antibakterijski, prekriva mozolje in druge nečistoče ter matira kožo. Jaz ga uporabljm in mi kar ustreza.
  • 0

#75 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3439 posts
  • Gender:Male

Posted 28 August 2005 - 11:39 AM

Lep pozdrav!
Jaz mam tudi probleme s pudri. No moja zgodba je taka. Jaz sem na začetku uporabljala L'orealov Quick Stick- za mene fantastična zadeva in sem ugotovila, da so ga ukinili....Zdaj pa me zanima kaj bi se dalo namesto tega uporabit, če katera ve za katerega to sploh gre. Je taki bolj kot ne suhi?! Bil je lepo prekriven, pa še lahki za nosit. Uporabljala sem ga pa za podnevi oz na fax, ker je bil res malo viden. Zdaj sem si pa namesto tega kupla Nivea Fresh and Easy - pa mi je katastrofa. No taki moker občutek, vleče mi kožo (vsaj zdi se mi), ne prekrije nič...


Ko grem ven pa uporablajm (še vedno) L'orealov Translucide tekoči puder (verjetno so tudi že tega ukinli, ker ga mam že doooolgo), potem na vrh pa si dam še puder v kamnu al prahu (saj ne vem razlike) tudi L'oreal Translucide. Ta kombinacija mi je pa ql.

Kaj mi lahko mogoče katera pove, če to prav delam oz. kaj naj naredim glede stikov...
  • 0

#76 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 28 August 2005 - 08:05 PM

Jaz pa že nekaj časa iščem res zeloo svetel puder in ga nikjer ne najdem seveda takega za moj tip kože-mastna in mozolji!nebi rada še dodatno poslabšala zadeve!ima gdo kak predlog?
  • 0

#77 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22338 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2005 - 09:35 PM

QUOTE(vrana)
QUOTE(Marmelada)
Živjo!

Zanima me, če lahko priporočite kak puder v kamnu al prahu (ne vem v čem točno je razlika), primeren za bolj mešano, nečisto kožo(ogrci). Rada bi enga tazga, ki je nekomadogen pa da ima kak antioksidant, uv zaščito.

Hvala


Živjo!

Jst bi ti priporočla puder v kamnu od Manhattan Clearface Compact Powder, ki je antibakterijski, prekriva mozolje in druge nečistoče ter matira kožo. Jaz ga uporabljm in mi kar ustreza.


Vrana, tega imam zdaj. To je moj prvi puder sploh. No enga tekočega imam že od prej, ampak ga nisem nikoli preveč uporabljala. Zdaj sm pa ugotovila, da ima ta od Manhattana 2 komedogeni sestavini(vsaj kar sem jih jaz našla), tko da ga moram zamenjat, ker imam ogrce. Sicer ima uv blokator na začetku sestavin, ampak škoda, k je komadogen.

Če ve katera za kakšnega, naj prosim pove, enga dobrega, negovalnega, nekomadogen, uv zaščita pa to... Ne vem kolk se kej tiste "svetovalke" po trgovinah spoznajo na sestavine, ne bi pa rada spet kupla napačnega.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#78 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 August 2005 - 09:57 PM

A je kera probala tista od Diorja v spreju? biggrin.gif wink.gif ermm.gif:
  • 0

#79 rave*

rave*

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 29 August 2005 - 10:34 AM

ne oops.gif

a za tester se placa?
  • 0

#80 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2005 - 10:39 AM

Testerji so brezplačni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users