Jump to content


Photo

Krema/serum - GARNIER Total Fresh


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (30 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (11 votes [36.67%])

    Percentage of vote: 36.67%

  2. 4 (zelo dobro) (6 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (10 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (3 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 01:42 PM

Zelo fajn krema s kvalitetnimi sestavinami, prijetno teksturo in lepim nežnim vonjem. Me pa moti, da sem se po kremi nekoliko svetila v obraz, ne še čisto takoj, po kakšni uri in pol pa sigurno (imam mešan tip kože). Se pa drugače krema hitro upije in naredi kožo zelo mehko in navlaženo. Cena je zelo ugodna (komaj nekaj več kot 1000 tolarjev) embalaža pa dokaj simpatična, a bi bilo bolje, če bi bila na pumpico.

IPB Image

4/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 01:55 PM

.
Antioksidantna krema, lahka, za mojo bolj suho kožo zdaj v teh mesecih ravno primerna, ker ni hranilna. Moti me edino nekakšen lepljiv film nekaj časa po nanosu..... k sreči čez čas izgine. Krema je lepo razmazljiva, se torej ne vpije hitro, vonj je pa zelo svež. Embalaža je meni izredno simpatičen, živo zeleni lonček. Krema nima UV zaščite, zategadelj pri meni pride v poštev zgolj, ko sem doma. Cena je pa zelo ugodna, malo čez tisoč sit.


Ocena: 3 (odvzemam eno zvezdico zaradi čudnega lepljivega filma, ki utegne biti sila nadležen in pa eno zaradi odsotnosti UV zaščite)


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2006 - 02:08 PM

Men osebno super kremca, tud po sestavinah je zelo uredu. Potem ko so mi jo na forumu svetovali, sem jo začela redno kupovat. Ne dela mi mozoljev, tako kot večina drugih in je ravno prov vlažilna za mojo kožo. Fajn je. Tud jst pa nism dala 5 zvezic k ni UV filtra.

Ocena: 4
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#4

  • Guests

Posted 29 August 2006 - 02:16 PM

Saj obstaja tudi v tubici, 75 ml, je je vec kot v loncku za ugodnejso ceno.

Sicer tudi meni super krema, ne masti, lepo disi in ne dela mozoljev. Edino polt bi lahko naredla malo lepso..

4/5
IPB Image
  • 0

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2006 - 02:19 PM

imela sem fresh različico v tubici po 75 ml in me je začetna navdušenost kaj hitro minila: krema, čeprav gelaste teksture, mi je delala po koži neprijeten občutek filma, vpila se je sicer v redu in hitro, ampak mi občutek namazane kože ni odgovarjal. vonj mi je bil sicer dokaj všečen, a premočan.

po mojem mnjenju si ne zasluži več kot 2.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#6 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 29 August 2006 - 04:57 PM

krema sem začela uporablajti po nasvetu vas forumašič wink.gif
ocenila sem pa jo s 3, saj se mi odkar jo uporabljam (kakšne 4 meseci) po čeli delajo mahjni mozoljčki ermm.gif
drugač mi je pakunga zelo lepa in vonj mi je božanski!
uporabljala pa je verjetno ne bom več, ravno zaradi teh mozoljčkov, ki mi jih povzroča.

3/5
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#7 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 29 August 2006 - 07:16 PM

tud men to ni ušeč k se po kremi svetš u faco pa še leplivo kožo maš neki časa ermm.gif

diši mi zlo lepo, sam jo zdej uporablam samo za okol oči
  • 0

#8 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 29 August 2006 - 08:19 PM

Ta krema je kvalitetna in ugodna ampak meni ne ustreza saj se mi sploh ne vpije, le lepljiv film imam po nanosu, kot če ne bi koža ničesar vpila niti ne bi bila navlažena. Ko sem se namazala zvečer sem se skoraj zalepila na pojšter-kriza-to me je povsem odbilo-škoda ker ni komedogena in ni mastna , pod puder sploh ne gre razen če imate res dehidrirano kožo-se bo ta krema vpila.
Ocena: 3
  • 0

#9 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 21 September 2006 - 08:02 AM

Krema naj bi bila za normalno do mastno kožo, ampak meni sploh ne ustreza. Po uporabi se moja koža pretirano sveti. Res je, da je krema sveža, ampak vpijanje poteka kar nekaj časa.

Zame so tudi boljše.

3/5 (nekje se sivem povprečju)
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#10 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 September 2006 - 10:44 AM

Ta krema je bila moja stalnica kar par let, non stop. Na začetku sem bila nad njo navdušena, je popolnoma ustrezala moji mešani koži, nad vonjem sem bila tudi navdušena, saj diši fenomenalno, ni pa vonj vsiljiv, se hitro porazgubi. Zadnje mesece pa je ne uporabljam več saj mi na koži pusti tak ogaben lepljiv film. Nevem zakaj se mi je to zgodilo po takorekoč par letni uporabi, mogoče se je pa moja koža spremenila, uglavnem meni ta krema ne ustreza več, pa zdaj sumim, da je bil ravno ta kremnica vzrok za občasne mozoljčke, nisem pa ziher. Odkar kreme ne uporabljam več (3,4 mesece) mozoljev ni več.

3/5 (na začetku mi je bila super, zato ji odvzamem točke za res neprijeten lepljiv film ki mi ga zadnje čase pušča na obrazu)
  • 0

#11 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 23 September 2006 - 11:06 AM

jz ko sm se z njo še mazala (samo zvečer, zarad svetlikajoče polti po nanosu ermm.gif ), sm pol po ene 10 min k sm šla spat, tko mal po faci šarla, in se mi zdi da kremo skor celo dol spravla, sej se svalki delajo do onemoglosti na faci .. rolleyes.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#12 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 05 October 2006 - 10:31 PM

Meni je ta krema ena izmed boljših ki sem jih uporabljala do zdaj, meni je najbolj pomembno to da mi ne dela mozoljev in da je dobra podlaga za puder, ima lep vonj, embalaža je simpatična, cena pa zelo ugodna.
Moti me to da imam lepljiv občutek po nanosu in se kar "zalepim" na blazino ko si jo namažem pred spanjem in to da se po uporabi svetim(vendar sem to itak pričakovala, saj še nisem iznašla čudežne kreme ki bi mojo kožo matirala hmm.gif )

moja ocena 4/5
  • 0
Posted Image

#13 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 16 October 2006 - 05:34 PM

Zelo zadovoljna s to kremico. Lepo diši in se hitro vpije v kožo. Mi ne povzeroča mezoljev je cenovno dostopna in ima lepo embalažo. Dobra podlaga za puder.
Ocena:5
  • 0
"Nič ni tako slabo, da ne bi vsebovalo nečesa koristnega."
Latinski pregovor


#14 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2006 - 07:40 PM


Zelo dobra krema. Kože ne masti, ne maši por in je zelo lahka. Se hitro vpije in koža je po nanosu mehka in gladka. Tudi lepo diši in embalaža je kljub nehigieničnosti lična. Ker obstaja v tubici, ji to oprostim. Glede na vse kvalitete, ki mi jih ponuja, je zelo poceni. Še kupim.

5/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#15 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2006 - 12:41 PM

Ocena: 3

Na začetku mi je bila super, po kakem tednu ali dveh pa se mi je koža še bolj mastila (imam mešano), zato sem jo uporabljala samo občasno ali zvečer. Za čez dan definitivno ni, ker se mi je koža začela mastno svetiti že po kaki uri. down.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#16 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 17 November 2006 - 04:19 PM

jo mam doma na pol porabljeno, ker mi nekako ne ustreza. se mi zdi da sm zard te kreme fasala par podkožnih mozoljev pa še zlo hmal se začnem ful svett - nism še dobla take kreme de tega ne bi blo popolnoma nič. ko bom porabla od alverde fluid jo bom še mal sprobala. res škoda, ker je sestavinsko dobra tud diši zlo lepo (za razliko od alverde fluid aloe vera in as krema ananas) sam očitno moji koži ne paše --> 3
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#17 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 November 2006 - 06:34 PM



V bistvu sem tut jaz to kremico začela zaradi Vas uporabljat. Predvsem sta krivi Dilema in Sonchika. smile.gif Ampak sem res ful zadovoljna. Uporabljam že tretji lonček kreme in je NE menjam.

Krema ima lep vonj, hitro se vpije, fajn se obnese pod pudrom, meni se zdi, da mi malo matira kožo in mi ne zapira por. Mogoče me malo moti lepljiv občutek ampak ta zgine po nekaj minutah.

5/5
  • 0
Viens, reste ici!

#18 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 23 November 2006 - 09:00 PM

joj meni je ta krema fuj in fej. Kot podlaga za puder je čisto neuporabna saj se svaljka mad.gif . Groza!!! Sama je ne kupim več! Edini plus je, da diši in še kar dobro navlaži kožo.

2/5
  • 0

#19 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 23 November 2006 - 09:23 PM

Pozdravljene/i, sem nova na forumu (ja, se vidi oops.gif ), prebrala sem vse o kremah in komedogenosti. Po nekaj letih uporabe Nivee soft sem po vaši zaslugi začela uporabljati TF kremo in mi je res fajn, sploh pa v primerjavi z Niveo. Všeč mi je predvsem to, da krema ni težka. Imam pa mešano kožo.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#20 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 01 December 2006 - 09:20 PM

tudi jaz sem začela kremico uporabljat po nasvetu vas forumašic.in od takrat je ta krema stalnica v moji kopalnici.ne menjam je za nič na svetu,zakon je ,ni predraga(to je glavno smile.gif je ustvarjena za mojo kožo v vseh pogledih....

ocena: 5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users