Jump to content


Britain's got talent


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1

  • Guests

Posted 25 May 2009 - 03:11 PM

Sem napravila novo temo predvsem zaradi Susan Boyle. Meni je fenomenalna. Tu je njen prvi nastop in vcerajsnji iz polfinala.


http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...re=channel_page


Vceraj je sicer malo fusala, ampak vseeno - kak glas, pa kk s srcem zapoje!! Res upam da zmaga!!!

  • 0

#2 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 25 May 2009 - 03:29 PM

Sm glih kar poslušala zadnji nastop. Začela je katastrofaln, je tud sama zaslišala in se je takoj prijela za predpono,ni potem se je naravnala. Nastop je bil veliko šibkejši kot je bil prvi. Trema jo je popolnoma zdelala. Glasu ni imela pod kontrolo in ni pokazala kako lahko še drgač zapoje. Prvi nastop sm poslušala večkrat, ker mi je bil tako všeč. Tega sm 2x pa to samo zarad tega, ker sm se še enkrat hotla prepričat ali res tako fuša. No zadnjič sm ga poslušala!
  • 0

#3 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 25 May 2009 - 04:19 PM

Men je ful posrečena ona in bi ji res privoščila uspeh, na tem šovu ali pa nasplošno.
Mi je pa ful neumno od Simona, ki je zavijal z očmi, ko je ona rekla, da bi bila rada pevka. Pa je še sploh ni slišal pet. Ker plehek tip.

edit: Zdaj vidim, da se ji je za to opravičil. thumbup.gif
  • 0

#4 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 25 May 2009 - 10:42 PM

LOL, sam je taka smešno prisrčna. biggrin.gif
  • 0

#5 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15483 posts
  • Gender:Female

Posted 27 May 2009 - 10:31 AM


Men so pa teli plesalci všeč:



thumbup.gif thumbup.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#6 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 27 May 2009 - 03:11 PM

Meni pa tile pleselci niso nič posebnega. Lahko se skrijejo pred recimo Niko Kljun.
  • 0

#7 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 27 May 2009 - 04:26 PM

Ja, jst sm tut misnla da morjo bit neki ful wow, ampak po ogledu posnetka men niso res nič special. mam sošolce državne prvake pa nevem kaj še vse svašta in loh rečm da jih čiist pojejo. Pa pomoje se najde doost skupin k plešejo še velik bolš. Plus nevem kaj je fora da so se prjavl sm, misnlm tko k razmislaš da za plesalce je itak miljooon enih tekmovanj prvenstev biločesa.. Tuki so pa ponavad bl kkšni pevci, čeprou seveda ni samo pevsko tekmovanje ampak tko ena obična plesna skupina ma pa res tok enih drugih stvari k bi se jih loh udeležil...

Uglavnem ,mene sta fascinirala še Paul Potts pa Connie wub.gif

  • 0

After all this time?

Always.


#8 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 27 May 2009 - 08:12 PM

QUOTE(celia @ 27. 5. 2009 - 16:11) View Post

Meni pa tile pleselci niso nič posebnega. Lahko se skrijejo pred recimo Niko Kljun.

[Eno je če plešeš solo, druga pa je če plešeš v skupini tako da je ona ni primerna za primerjavo z njimi.

Flawless (plesna skupina) je tud zakon!!!



Obe skupini sta ful dobri Flawless in Diversity, samo so mi prvi velik ljubši. Všeč mi je k so vsi enaki- vsi temnopolti, vsi podobnih višin, pri Diversity, pa je not vse mogoče. Ok sj majo takšn ime, sam vseen. Pa tista tamaladva, sj sta lušna, pa dobr plešeta. Samo ne vem, men se zdi da mora bit skupina približno enaka. Diversity ima tud več atraktivnih elementov, sj je hudo za vidit, samo jih je že preveč na kupu... Ne vidim takšne povezave tud med musko... Ne vem no
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users