Jump to content


Photo

OI Peking


  • Please log in to reply
191 replies to this topic

#1 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3520 posts
  • Gender:Male

Posted 08 August 2008 - 06:01 PM

Otvoritev OI je za nami, sedaj pa so na vrsti športniki. V tej temi bi lahko komentirali (ne)uspehe naših tekmovalcev in dosežke drugih športnikov.

Kaj menite, bodo naši prinesli kakšno medaljo?

Jaz potihem nekako računam na kolajno (ne glede na barvo) pri Špik/Čop navezi, mogoče Mankoč v njegovi paradni disciplini, potem Petkovšek, če se bo znal zbrati (baje ni psihično najbolje pripravljen), pa morda še kdo preseneti npr. Rajmon Debevc (upajmo, da se ne ponovijo Atene).



  • 0

#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 August 2008 - 06:09 PM

Jaz mislim, da ima možnosti poleg prej naštetih še Kozmus, vsaj zelo samozavestno deluje in napoveduje medaljo. Mogoče tudi Sara Isakovič v plavanju, čeprav pri njej sem bolj skeptična, ker je le še mlada in imam občutek, da ne bo dobro prinesla pritiska.

No, vsekakor upam, da se bodo vsi udeleženci čimbolje odrezali, če bo pa zraven še kakšna medalja pa toliko bolje. smile.gif

In kako se vam je zdela otvoritvena slovestnost? Jaz sem prižgala tv ravno ob mimohodu športnikov in sem šele od tedaj naprej gledala. Morm rečt, da mi je bilo ful dobro prižiganje olimpijskega ognja.
  • 0

#3 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 08 August 2008 - 06:16 PM

Gledala otvoritveno slovesnost in vmes zaspala! Predolgo. Gledala bom čim več športov. Teh 16 dni si bom vzela, itak se pol čaka 4 leta do naslednjih. tongue.gif Možnost za medalje ima pomoje Kozmus pa veslača. Sara pa se mi zdi da sploh ne. huh.gif Premočna konkurenca. Aja, upam da Laszlo Cseh dobi srebro al pa zlato v plavanju. biggrin.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#4 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 08 August 2008 - 09:30 PM

Meni je bila otvoritvena slovesnost impresivna. Čist noro, sicer nisem gledala cele, ampak so se res izkazali.
Glede naših športnikov pričakujem medaljo. Ful bi blo fajn, če bi Petkovšku ratal čim bolje, čeprav ima zdaj neke težave z oprijemom, da pa psihično ni pripravljen, pa nism slišala.
Gledala bom pa gimnastiko (moj najljubši šport) pa kakšno plavanje in atletiko, več ne.
  • 0

#5 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27084 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 August 2008 - 09:56 PM

QUOTE(Brokoli @ 8. 8. 2008 - 19:16) View Post

Aja, upam da Laszlo Cseh dobi srebro al pa zlato v plavanju. biggrin.gif


Jaz imam njegov avtogram se mi zdi. Pa od Otilie Jedrzejczak (zlato iz Aten v disciplini dvesto metrov delfin, srebro na 400m mešano in srebro na 100m delfin + 3X je podirala svetovne rekorde) tudi! How cool is that? woot.gif



Jaz mislim, da zna Milorad Čavić priplavat kako medaljo, ni zastonj nek prvak in rekorder, ha. Pa Silađi bi lahko tudi kaj dosegel, samo je še mlad, upam da bo zdržal pritisk pa to. Enako velja za Lenđerja. hmm.gif
Po moje Isakovičeva ne bo osvojila medalje.


Bi napovedala še za tenis, ampak ne bom napisala, ker vem, da se bo v tem primeru zgodilo ravno obratno kot bi se sicer. Bom modro tiho, haha.


Srbski vaterpolisti bi se znali dokopati najmanj do bronaste medalje, samo kaj ko ni Ikodinovića. :/

Enako velja za odbojkaše. Sicer je res, da tiste zlate generacije, ki je v Atlanti 1996 osvojila bronasto in v Sidneyu l.2000 zlato medaljo ni več, ampak se mi vseeno zdi, da so tamladi zelo sposobni (poglejte samo zadnje rezultate, enostavno razturajo!) - pa itak sta tu še Miljković, Grbić in Gerić, ki jih usmerjajo.



Aja, kar se otvoritve tiče, waaaaaaay predolgo. Jaz sem vmes kar šla v sobo brat knjigo, mama pa je zaspala zraven. Pa ko so tiste delegacije hodile, aaa. Dve uri sem čakala Srbijo, da vidim tenisače in plavalce, na koncu pa so pokazali samo Šekarićko, ki je nosila zastavo in Tadića, ki je z Jeremićem skakal in mahal olimpijem, wtf?! wacko.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#6 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 08 August 2008 - 10:00 PM

QUOTE(Coco* @ 8. 8. 2008 - 22:56) View Post



Jaz imam njegov avtogram se mi zdi. Pa od Otilie Jedrzejczak (zlato iz Aten v disciplini dvesto metrov delfin, srebro na 400m mešano in srebro na 100m delfin + 3X je podirala svetovne rekorde) tudi! How cool is that? woot.gif



ohmy.gif A daš? biggrin.gif Sej sam od njega, od nje ne rabm. biggrin.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#7 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27084 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 August 2008 - 10:02 PM

Pfpf. Sanjaj. A boš od Mankoča, mam 3 njegove? ;D Pa od nekih Poljakov tudi (strašno lepi fantje, ampak žal neumni. down.gif laugh.gif ).
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#8 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 08 August 2008 - 10:03 PM

Eh, Mankoč. K ga gleda. biggrin.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#9 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27084 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 August 2008 - 10:07 PM

Mankoč je zakon. Seksi, reow. Vsaj kolikor se ga spomnim, nisem ga videla že 3 leta.

A Peirsol tekmoje na letošnjih OI? Če ja, pol mu kar že zdej napovedujem medaljo. cool.gif

IPB Image
Kva je hud ejga! Samo tu čudno stoji.


Phelps pa bo itak raztural in bo pobral kaik petdeset kolajn. wacko.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#10 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 08 August 2008 - 10:28 PM

Otrvoritev je bla men ful fobra, sploh prižiganje ognja je blo tko super.

Jst bom gledala kokr se bo fal, vsega po malem.

Itak navijam najbolj za Kozmusa, res upam, da mu uspe. Atletika je itak moja disciplina, tko da bom tega gledala največ. Upam še ful, da mi uspe pogledat ženski kladivo. woot.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#11 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 08 August 2008 - 10:47 PM

Jst sem bolj začetek otvoritve gledala in mi je bila sčasoma že prav razvlečena in dolgočasna. Preveč sem pričakovala oops.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#12 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 08 August 2008 - 11:30 PM

Jaz sem tudi umes zaspala oops.gif Sem kmalu nehala gledat.. Potem prihoda športnikov se mi pa tudi ni dal k je bilo toook dolgo.. Mi je sicer žou da sem zamudila prižiganje ognja no.. Ampak un čisti začetek je bil ful hud. Samo pol ko so začel s tistim papirjem in naprej me je začelo uspavat. Ups biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#13 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 August 2008 - 10:45 AM

Jaz sem danes gledala kolesarje in trenutno gledam še veslanje. Oz. bolj poslušam zraven. Čop in Špik sta frajera, ko sta vidla v kvalifikacijah, da bosta tretja sta se lepo počasi pripeljala v cilj. smile.gif Drugače pa kolesarstvo je bilo presenetljivo zanimivo in impresivno, da so 6 ur vozili, zadnjih 40 km z povprečno hitrostjo okoli 55km/h.
  • 0

#14 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 09 August 2008 - 11:57 AM

Sm gledala samo naše veslače, ker je to moj šport smile.gif
Luka se bo mogu ful ful potrudt da bosta dobr vozila, ker ma fejst obrablene vretence in upam da bo zdržou napor smile.gif
Četverc brez si pa že končno zasluž kolajno, ker po Barceloni so bli 2x 4. sad.gif
Gledala bom še Šestakovo, pa Isakovičko da vidm kaj bo naredla smile.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#15 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 09 August 2008 - 12:52 PM

Jaz bi rekla da ima edini resne šanse za zmago zgolj Rajmond Debevc (streljanje), je pa veliko odvisno od živcev in mirne roke, čeprav sem pa ziher da bo dober.

Nekateri ostali so dobri, ampak imajo ali slabšo sezono (Špik/Čop, Petkovšek, pa še kater), ali je pa konkurenca prhuda (Isakovič, Žolnir, Kozmus), nekateri so pa šli tja pač poskusit.

Mankoč je meni grd ko smrt in upam da se bo zabil v rob bazena sleep.gif, se mi zdi da se ima kar za frajerja, takisto Petkovšek.
Špik je pa makina, ne ravno naj lepotec v obraz, ampak ima pa višino in dober okus za glasbo. Mi ga katera zrihta? oops.gif

Gledala bom pa vsa tekmovanja v ritmiki wub.gif, čimveč gimnastike, pa držala bom pesti za Blanko Vlasič, ker je res izjemna.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#16 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 09 August 2008 - 02:34 PM

men je pa Mankoč simpatičen
  • 0

#17 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 09 August 2008 - 02:46 PM

Malo gledam OI, prejle sem Petkovška, ki je prišel v finale.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#18 sunshine*

sunshine*

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 09 August 2008 - 05:18 PM

jst bom pa gledala vso gimnastiko, ker to je pa moooj šport wub.gif pa seveda čimveč drugega, mislim pa, da imajo za kolajno oz super uvrstitev kar precej šans debevec, petkovšek(če ne bo spet tistga belgijca mad.gif ), mogoče dvojni dvojec špik, čop, pa šestakova in kozmus, plavalci...držim pa pesti za vse thumbup.gif
  • 0

#19 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 09 August 2008 - 06:08 PM

Ja, jaz tega s tem belgijcem ne razumem rolleyes.gif Mislm, take stvari bi mogl al prepovedat, al dt naslednemu tekmovalcu več časa, al ga pa pač uvrstit na konc. Kje je logika da en pred tabo ovira tvoje možnosti za zmago s tem ko more drog namazat z eno posebno snovjo, haloo rolleyes.gif rolleyes.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#20 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27084 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 09 August 2008 - 08:31 PM

Ja, se podpišem.



Nah, Silađi je že izpadel. Sem vedla. :/
Ampak itak je ful mlad, na naslednjih bo medalja sigurno.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users