Jump to content


Photo

Spodnje perilo


  • Please log in to reply
1706 replies to this topic

#1501 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16933 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2020 - 12:28 PM

Jaz podobno, najraje imam te mehke brez kosti in oblikovane kosarice brez push-up, večinoma H&M.

Koliko let pa vam držijo Intimissimi in a imajo tudi kaj z bombažem?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1502 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 January 2020 - 12:33 PM

Barbarina, ni sans, da ti nic ni bilo prav, gledas pravo stevilko? Prodajalke so v Lisci kar izurjene, bi jo morala prositi, da te ona premeri in svetuje stevilko, sem prepricana, da bi nasla. Jaz sem daska in imam Liscine triangle s tanko penasto kosarico brez kosti in so najudobnejsi modrci ever, zdaj pozimi sploh ne nosim nic drugega. Poleti sem pa stalno v Liscinem Unique balconeju v biserno beli barvi, najboljsi modrcek za poleti, ker je multiway in nima klasicnega par centimetrov sirokega hrbta, ampak samo centimetrski pascek na regulacijo in ga nosim stalno in povsod na vsa mozna oblacila in mi je res krasen.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1503 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 05 January 2020 - 01:10 PM

Tako kot Matilda imam tudi sama vecino modrcev iz h&m. Ugodni in zdrzijo mi precej dolgo.
Pri Lisci me moti, da imajo najmanse stevilke zelo podlozene. Sem ravno poleti primerjala 70A in 70B in je velika razlika. Te trikotni, ki jih omenja Coco niso tako podlozeni, imam enega in sem zadovoljna. Ampak mi h&m se bolj ustrezajo.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1504 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17860 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 05 January 2020 - 01:42 PM

Coco, tega nisem probala, to je res. Bi si morala več časa uzeti. Jaz imam drugače joške po dojenju ful grozne, kot da so se sesedle same vase. Pa še desna je precej manjša.
  • 0

#1505 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 January 2020 - 01:58 PM

Peteršilj, pa saj niso vse najmanjše številke podložene, ampak samo push-upi? Če gledaš push up model modrca namesto modela z navadno tanko penasto košarico, je kot bi gledal pomarančo in se pritoževal, da ni mandarina. :) Ti trikotni sploh niso podloženi, ampak je samo trikotna tanka penasta košarica, res mehka in prijetna, meni je zakon, res. Barbarina, jaz sem sicer 75A, ampak pri tem modelu mi je recimo 75B tudi čisto ok, se mi zdi, da pri tem modelu nimaš kaj dosti falit, za ostale modele bi pa na tvojem mestu res prosila prodajalko, da te premeri in ti svetuje. 


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1506 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82517 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 January 2020 - 02:16 PM

Mene pri teh trikotnih moti, da imajo samo A in B. Enega imam M pa mi je malenkost premajhen.
Kateri je ta balconette, Coco? Meni vsi brez naramnic dol lezejo pa bi rabila enega.

Btw, Intimissimi ima -50, upam da mi uspe it pogledat naslednji teden.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1507 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 January 2020 - 02:35 PM

LANDING_template_Unique_5.jpg

 

Tale, ampak ga jaz stalno nosim kot navaden balconette, brez kakršnih koli naramnic in mi je super. Ampak vidim, da je v spletni trgovini razprodan v vseh barvah, razen, če je v fizičnih trgovinah še kje v kakšnem skladišču. Mogoče poglej tega, klasičen, clean, jaz sem si ga zadnjič kupila, ker nimam nobenega v kožni barvi, ampak ga nisem še nosila, ker ni bilo priložnosti. https://www.lisca.si...rico-bella.html


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1508 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 05 January 2020 - 03:13 PM

Coco, bom vsekakor dala Lisci se eno priloznost. Takrat mi je prodajalka svetovala in nosila modele v kabino. Sem ji sicer povedala, da ne maram teh podlozenih, da imam raje penaste kosarice. Pa mi je potem prinesla ta trikotni model, ki mi je ok. Drugace pa se veliko teh penastih modelov zacne s stevilko 70B,ki mi je prevelika.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1509 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 January 2020 - 03:24 PM

Ja, z majhnimi joskami itak nimas sploh kaj dati v tisto kosarico, I feel you. :lol: :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1510 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26304 posts

Posted 05 January 2020 - 04:09 PM

Barbarina, po enem letu sem imela jaz spet normalne, tako da samo zalostna ne bit zarad tega :) jaz bi ful mela kaksne lepe brez kosti, ker me zdaj vse tisi pa na D mi jih je napihnilo, ampak ni opcije, ker mi vse ven zleze, ker jih imam ful skupaj in so potem nipli takoj ven :)
  • 0

#1511 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82517 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 January 2020 - 04:41 PM

Coco, hvala! Izgleda super, ker ni tako odprt zgoraj, nekateri so kot balkonska ograja. :D
Drugace pa skos nosim samo mehke, neoblikovane modrce in me je zdaj motit zacelo, ker se mi veckrat nipli skozi vidijo, odkar dojim in sklepam, da bo tako tudi ostalo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1512 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2020 - 05:21 PM

Pa vam ti balconette modeli brez naramnic ne lezejo preveč dol? Jaz imam samo enega, sicer ne Liscinega, ampak ga ne nosim vsakodnevno, mi ni tako udoben.

Drugače še največ dobim v Intimissimi, z oblikovano košarico in kostjo, čeprav so za poleti neprijetni, iščem pametno nadomestilo, a se ne počutim dobro v nepodloženih in neoblikovanih. Nosim pa št. 75B. Zdržijo - hm, se mi zdi, da zadnja leta manj kot včasih, ponavadi si vsako drugo leto kupim kaj novega, čeprav starih ne zavržem tako pogosto.

Barbarina, prsi si bodo še opomogle, vsaj če sklepam po svojih (sicer nisem dojila, samo črpala).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1513 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 January 2020 - 05:54 PM

Meni ne lezejo, jaz jih nosim ze leta kot primarni model modrca. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1514 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2020 - 09:46 PM

Zanimivo. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1515 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16171 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 January 2020 - 09:37 AM

Moja sestra nosi neke mehke, neoblikovane modrce, večinoma iz H&M.


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1516 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3448 posts
  • Gender:Male

Posted 06 January 2020 - 02:05 PM

Jaz imam tak model modrca iz Intimissima, kot ga je prilepila Coco. Sem ga imela zgolj dvakrat gor, ker me je čisto obribal spredaj v delu, kjer se namestijo snemljive naramnice. Ta zavihek je tako trd ker je tkanina prežgana, da se ne cefra naprej. Ne vem kako naj to rešim. Sem razmišljala, da bi ta del prešila z eno tkanino, sam ne vem kako bi to izgledalo. Mi je pa sam modrc zelo praktičen ravno zaradi različnih načinov nošnje.


  • 0

#1517 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 06 January 2020 - 02:11 PM

Kateri, s fotke ali linka? Sploh si ne predstavljam, kaj so carali pri I., ti moji iz Lisce so ful mehki in udobni. :o
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1518 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3448 posts
  • Gender:Male

Posted 06 January 2020 - 02:17 PM

Ta s fotke. Mislim, da se jim je nekaj ponesrečilo, samo sem to opazila, ko sem ga že cel dan nosila na poroki. Saj pravim, je drugače ful praktičen s tem zapiranjem naramnic preko trebuha, ker zdaj dejansko lahko nosim vse tope z globokim izrezom na hrbtu. Plus zraven so tudi prozorne naramnice. Prej sem za te obleke in majce uporabljala silikonske kočarice, ki so se nalepile na prsi in mi je to nekaj najbolj groznega, sploh ko to dol vlečeš :S


  • 0

#1519 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 06 January 2020 - 02:19 PM

Prozorne naramnice so kriminal. :P Bodi vesela, da ne nosis tako drznih outfitov, da si moras lepiti joske s selotejpom kot Kim K. :lol:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1520 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3448 posts
  • Gender:Male

Posted 06 January 2020 - 02:24 PM

Prozorne naramnice so kriminal. :P Bodi vesela, da ne nosis tako drznih outfitov, da si moras lepiti joske s selotejpom kot Kim K. :lol:

 

 

Saj jih še nisem uporabila, je pa jih fajn imet za vsak slučaj. Pa še tako lep mošnjiček za shranjevanje vseh naramnic sem zraven dobila :P Joj ja, ni mi jasno kako si lahko preko bradavic kaj takega lepiš. Samo čakaš in upaš, da ne ostanejo na selotejpu. :ph34r:


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users