Jump to content


Photo

Kaj vam gre najbolj na živce?


  • Please log in to reply
10176 replies to this topic

#21 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 31 August 2007 - 08:26 PM


Trenutno sam to, da ne morem nobene igrice igrat, ki se mi nalouda. Pol se pa kr noce zagnat...
ni res, tut leto 07! Naj se ze obrne...
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#22 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2007 - 09:39 PM

QUOTE(nihrida @ 31. 8. 2007 - 20:15) View Post

* folk ki pretirano paničari pred izpiti (in to so določeni osebki, ki pred vsakim izpitom naredijo štalo)


Please don't hate me biggrin.gif Jst vedno nardim grozno paniko oops.gif

Spomnla sm se še ene stvari - mama, ki se prikaže na sredi filma, se usede zraven in hoče vedet do podrobnosti vsako stvar, ki se je do takrat zgodila, in sprašuje na veliko in gre zelo na živce. Al pa tudi če gleda od začetka me nonstop sprašuje. Jst pa seveda vem lih tolko kot ona.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#23 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2007 - 09:47 PM

QUOTE(TiTa @ 31. 8. 2007 - 21:17) View Post

-kakršen koli nered , ne pospravljanje za sabo......
-ljudje ki pri rokovanju ne stisnejo rok/dlani
-ljudje ki te ne pogledajo v oči(sploh med pogovorom)
-90%otrok twisted.gif
-tipi ki vsak brezvezen stavek obrnejo na sex
........bom sproti dodala biggrin.gif

Jst se tut pod vse to podpišem, razen za unga od otrok, Tita you're killing me! laugh.gif thumbup.gif
Pa tist, ko ti kaka pička, da roko kot, da bi držal crknjeno ribo, pa tut tipi to delajo!!!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#24 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2007 - 10:00 PM

Men gre na živce kadar me tikajo popolni neznanci.
Npr. kakšne prodajalke v trgovini. To se mi zdi totalno nespoštljivo. mad.gif
Ne da se hočem nosit, ampak rada bi pa neko stopnjo rešpekta.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 August 2007 - 10:26 PM

...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2007 - 10:43 PM

QUOTE(Jenna @ 31. 8. 2007 - 23:26) View Post
[*]ljudje, ki ne vejo delat z živalmi... te bi tako lahko klala kot na kolinah, brez slabe vesti in skorajda doživljala orgazme poleg


Podpis! thumbup.gif

  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#27 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 01 September 2007 - 07:28 AM

QUOTE(Dragica @ 31. 8. 2007 - 22:47) View Post

Pa tist, ko ti kaka pička, da roko kot, da bi držal crknjeno ribo, pa tut tipi to delajo!!!

Hehehe, ja, dejansko ... ne da mi gre to na jetra, samo hecno mi je. Jaz kar močno roko stisnem. biggrin.gif

QUOTE(Jenna @ 31. 8. 2007 - 23:26) View Post
  • Ampak marsikateri ta stari misli, da se mu mlajši morajo klanjati in ga celó onikati, medtem ko on pa lahko vse povprek kar tika.
  • nekulturni in živčni ljudje na blagajni... ko npr. kdo na blagajni takoj tiste faking vrečke, ki se trga, ne more in ne more odpret

Uuu, kaj gre pa meni na jetra ... "vitikanje" ali polvikanje ali kako bi temu rekel. Gospa, kaj ste rekla in podobno. Ko tako slišim, imam človeka takoj za zahojenega kmetavza ... si ne morem pomagat, ampak prav zbode me to napačno vikanje, še veliko bolj kot neuporaba rodilnika (2. sklon).

Joj, tiste blesave vrečke, mene znajo ob živce spravit, ko jih skušam razpret, pa se kdaj nočejo in nočejo mad.gif
  • 0

#28 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 September 2007 - 07:46 AM

...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#29 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 01 September 2007 - 08:28 AM

Kokr js zgledam švoh in vse, tud ful močno stisnem roko... S kakšnimi mam pa res feeling da se rokujem z mrtvo ribo. Uf, me to pogreje.

Na živce mi gre, ko foter zame pravi, da nič ne delam- ne opravim gospodinjskega dela, ker se učim. Na živce mi gre k ne more razumet, da sta dve vrsti napora- psihičnega in fizičnega. On očitno pozna samo fizični napor.

Na živce mi grejo mame, k jamrajo čez mladino in kako na busih grdo gledajo mlade. Po možnosti komentirajo še, če samo objamem fanta in ga mal lepš pogledam.

Na živce mi gre brat, ko začne govort: "Kaj si sitna????" Pol sm res sitna, da bi še koga zadavla.

Na živce mi gre, ko se morem zadnji dan vse učit kot usekana.

Na živce mi grejo osebki s faksa, k iz še tako enostavne stvari naredijo celo znanost in tako komplicirajo svoja življenja.

Na živce mi grejo grebatorji, k bi šli še prek trupla, samo da bi dosegli svoje.

Na živce mi grejo lažnivci, ki pravijo da ne bojo dobil niti ene točke (od 4ih možnih) in potem pišejo 100% blink.gif verymad.gif sniper.gif

Na živce mi grejo ženske, k se sam hihitajo in skačejo okol kot kakšne kure.

Na živce mi grejo "čefurji", k na zadnjih sedežih avtobusa nabijajo trlitrli musko in so sploh najbolj glasni. mad.gif

Na živce mi grejo 2. letniki srednjih šol, k mislijo, da so bogove za jajca zagrabl, k so en let starejši od fazanov in pol govorijo: "O lej te tamale, kok so prfu**** in otročje..." sami so pa res dosegl višek modrosti v enem letu rolleyes.gif

Sovražim, če me ma kdo za ful pridno in sovražim če me ma kdo za neumno biggrin.gif
  • 0

#30 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 01 September 2007 - 08:56 AM

Men pa gre na živce, če mi kdo ponudi, kaj za jest, pa rečem 'hvala', ne morem', pa mi reče 'kaj hujšaš?' Al pa še druga varianta, če kaj ješ, pa nekdo reče 'to redi.' Jaz lahk znorim.

Pa na jetra mi gre folk, ki vozi 100 po avtocesti, ko ga hočeš prehitet pa ful po gasu stisne, da ga valda ne moreš, pol ko se pa nazaj za njega postaviš pa spet nazaj na svojo stotko.

Najbolj od vsega mi pa po mojem gre na jetra, ko je folk poln nasvetov. Znooorim!

  • 0

#31 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 01 September 2007 - 09:08 AM

QUOTE(Michelle @ 1. 9. 2007 - 9:56) View Post


Najbolj od vsega mi pa po mojem gre na jetra, ko je folk poln nasvetov. Znooorim!


Se podpišem pod tole.

Grejo mi na živčke tut uni ljudje, ki ti hočejo na vsak način dopovedat, da neki ni Ok z mojim lajfom. ?! hmm.gif Nimam pojma o čem govorijo, ker jaz sem srečn človek in delam na tem, da sem srečna. Sej na konc ugotovim, da majo drugi probleme in se počutjo tko nesrečne, da ti želijo vsilit svoja čustva in mnenja, da je cel svet v k... Ampak jaz jim res ne morem pomagat, da so si tko naredl kot majo. Tole leti na določene prijatelje, ki sam jamrajo in ti pol skor pokvarjo dan. Ampak men ga ne bojo!!! Amen!
  • 0


#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 September 2007 - 09:22 AM

QUOTE(Michelle @ 1. 9. 2007 - 9:56) View Post

Men pa gre na živce, če mi kdo ponudi, kaj za jest, pa rečem 'hvala', ne morem', pa mi reče 'kaj hujšaš?' Al pa še druga varianta, če kaj ješ, pa nekdo reče 'to redi.' Jaz lahk znorim.

Pa na jetra mi gre folk, ki vozi 100 po avtocesti, ko ga hočeš prehitet pa ful po gasu stisne, da ga valda ne moreš, pol ko se pa nazaj za njega postaviš pa spet nazaj na svojo stotko.

Najbolj od vsega mi pa po mojem gre na jetra, ko je folk poln nasvetov. Znooorim!

Se kar z vsem strinjam. Sploh sredinjska varianta me je živcirala, ko sem se z mojo preljubo Škodo vozila po avtocesti. Čim sem koga prehitevala, ki se je peljal 90, je kot nor stisnil na gas in ga, jasno, nisem mogla prehiteti. Ko sem se vozila s Toyoto, v enaki situaciji ni bilo tako. Manjvrednostni kompleks, ker ga ena usrana Škoda skuša prehiteti? Pol se pa naj skos vozi 160km/h, ne pa zgolj pritisne na gas do onemoglosti, ko ga hoče kak slabši avto prehitevat. Takim blesavim voznikom bi jaz vzela vozniško.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#33 phobia

phobia

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 01 September 2007 - 12:35 PM

QUOTE(zarazara @ 31. 8. 2007 - 13:36) View Post

Men gre ful na živce če se v trgovini pr blagajni ko čakaš kdo tako prlep zate, da te z vozičkom drega v hrbet, potem se odmaknem ( js nujno rabim svoj osebnostni prostor ) toda lej ga zlomka, človk se premakne s tabo in spet je vse isto. Sm opazila tudi profil teh ljudi: tipične gospodinje, močnejše postave, srednjih let...


O ja mad.gif. Ravno včeraj sem to spet doživela. Groza.


QUOTE(Jenna @ 1. 9. 2007 - 10:22) View Post

Se kar z vsem strinjam. Sploh sredinjska varianta me je živcirala, ko sem se z mojo preljubo Škodo vozila po avtocesti. Čim sem koga prehitevala, ki se je peljal 90, je kot nor stisnil na gas in ga, jasno, nisem mogla prehiteti. Ko sem se vozila s Toyoto, v enaki situaciji ni bilo tako. Manjvrednostni kompleks, ker ga ena usrana Škoda skuša prehiteti? Pol se pa naj skos vozi 160km/h, ne pa zgolj pritisne na gas do onemoglosti, ko ga hoče kak slabši avto prehitevat. Takim blesavim voznikom bi jaz vzela vozniško.


To se je meni stalno dogajalo, ko sem vozila maminega Twinga. Vsakič, ko sem se peljala v Mb, sem zgubila živce.
Ali pa tisti, ki konstantno vozijo 60-70 km/h. Ni važno, če je omejitev 30 ali pa 90. V naseljih norijo, potem ko bi pa res lahko pospešili pa še kar držijo tistih 65 na uro.
Še bolj mi pa dvigne pritisk, če se mi med vožnjo kak pametnjakovič nalepi na rit in vozi pol metra za mano. Nekateri očitno sploh ne dojamejo, kako nevarno je lahko to. In grozno moteče.
  • 0

#34 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 01 September 2007 - 02:05 PM

- ko koga vprašaš, ki nekaj trdi zakaj je to tako in ti reče, ker pač je in misli, da ti je podal nek ful trden argument
- kar ste že napisale: rokovanje z mrtvo ribo. Ne vem kaj naj si mislim o taki osebi
- cmokanje in glasno vlečenje hrane iz zob
- tečni prodajalci in prodajalke in vedno več je takih
- vrivanje v vrsto
- poln avtobus
- folk, ki počasi vozi po prehitevalnem pasu
- ne dajanje žmigavca na krožnih križiščih
- folk, ki nima mej do kam lahko gre
- zamujanje
- grebatorji in ritolizniki
- ljudje ki sodijo po prvem vtisu

Zihr bom še kaj našla in dodala biggrin.gif

  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#35 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 01 September 2007 - 08:42 PM

Dodajam novo vrsto glupih ljudi: stranke, ki glasno kašljajo, trkajo po blagajni, mučeniško vzdihujejo in podobno, ko npr. menjam trak za račun al pa pomagam še kej prejšnji stranki - sej sm ga opazla, bebota, teh par sekund bo pa ja še počakal!! ko so pa oni na vrsti, se jim pa seveda nikamor ne mudi, naj še drugi čakajo.
Al pa hočejo, da jim vrnem v kajstvemkašnih kovancih, ko grem pa menjat denar pa zavijajo z očmi.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#36 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 01 September 2007 - 09:39 PM

- Ne maram ljudi ki ne stisnejo roke.( To ste ze veckratomenile).
- Na zivce mi grejo doloceni ljudje, pri katerih mi gre na zivce dobesedno VSE. VSE. SKOS.
- Ne prenesem jamranja.
- Na zivce mi grejo pametne smrklje.
- Na zivce mi gre, ce se me ljudje dotikajo.(Sploh po laseh, argh, to sovrazim).
- Na zivce mi grejo razredne piflarke...grebatorji nasploh, prevec pridn folk, naspidiran.
- Na zivce mi gredo prevec sportni tipi ljudi, p tista obsedenost z zdravo prehrano in podobne yade.
- Na zivce mi gre, da mi kdo krade hrano.
- Na zivce mi gredo nehvalezni ljudje in nevzgojeni.
-Uf, lahko bi do jutra pisala, tako veliko stvari mi gre na zivce.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#37 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 September 2007 - 10:10 PM

Sanies, pozabila si dopisat, da ti gre na živce ta smeško -> (:

tongue.gif
  • 0

#38 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 02 September 2007 - 08:04 AM

QUOTE(Frčica @ 1. 9. 2007 - 15:05) View Post

- folk, ki počasi vozi po prehitevalnem pasu

... in po vrhu vsega nikogar ni na voznem pasu ... znorim.
QUOTE(Frčica @ 1. 9. 2007 - 15:05) View Post

- ne dajanje žmigavca na krožnih križiščih

Ne dajanje smerokaza kjerkoli ... ob takih osebkih si res zaželim, da bi bil policaj na motorju ... peš bi šli domov. mad.gif
QUOTE(Sanies @ 1. 9. 2007 - 22:39) View Post

- Na zivce mi gredo prevec sportni tipi ljudi, p tista obsedenost z zdravo prehrano in podobne yade.

laugh.gif Ti si kar maži naprej putr na toast pred tv-jem, saj ti nihče ničesar noče twisted.gif
QUOTE(Sanies @ 1. 9. 2007 - 22:39) View Post

- Na zivce mi gre, da mi kdo krade hrano.

Vrabci? laugh.gif
  • vožnja, ko da folk išče parkplac ... počasno, neodločno, cincajoče
  • motorični idioti z vozički v trgovinah
  • če se mi nekdo s počasno hojo motovili pred nogami

  • 0

#39 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 02 September 2007 - 10:02 AM

QUOTE(Sanies @ 1. 9. 2007 - 22:39) *

- Na zivce mi gredo prevec sportni tipi ljudi, p tista obsedenost z zdravo prehrano in podobne yade.

laugh.gif Ti si kar maži naprej putr na toast pred tv-jem, saj ti nihče ničesar noče twisted.gif
QUOTE(Sanies @ 1. 9. 2007 - 22:39) *

- Na zivce mi gre, da mi kdo krade hrano.

Vrabci? laugh.gif



To dvoje je celo povezano. Mi hoče, ravno zato...taki in podobni osebki me potem sekirajo zakaj se samo izležavam,...p npr. pri telovadbi me moti, da so tako zelo zagrizeni, zakaj jazst nič ne delam, ipd. Moti me to, no, enostavno.
Glede kraje hrane p...lep primer je naprimer obisk Mcdonald'sa s kolegico, ki je "ena od vas/njih" (Športnica, obsedena z zdravo prehrano, ima mesece "odrekla sem se cokoladi",ipd.) biggrin.gif ...
Jazst: Hmmmm, kaj bi jedla...Oukej, jazst bom Čikn Mknads Meni, ...ti pa?
Ona: Manič, ta hrana je tok ogabna, fuj no.
Jazst: Oukej...prideva ven...dobim 3 Maknadse od šestih! verymad.gif Kar naenkrat ji je všče. No, tega ne maram. Ne maram delit hrane. To je to.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#40 Travca

Travca

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 02 September 2007 - 10:27 AM

Men gre pa na živce moj FAKS. ermm.gif
  • 0
Ko pade noč, in vse že spi, španamo ketne nightrajderji!!!!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users