Jump to content


Photo

Ustna voda - ALVERDE Dental Mundspülung 5 in 1 Nanaminze


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2011 - 05:07 PM

IPB Image


INCI: Aqua, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Extract), Calendula Officinalis (Flower Extract), Chamomilla Recutita
(Flower Extract), Sodium Fluoride, Mentha Spicata Var. Crispa (Leaf Oil), Mentha Arvensis(Leaf Oil), Menthol,
Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ascorbic Acid.



Zadnjič sem pograbila po nekaj minutnem proučevanju ponudbe ustnih vod tole od Alverde, ker se mi je zdela
sestavinsko najboljša, pa tudi cenovno in količinsko. Predvsem mi je všeč to (kar večino moti), da nima
izrazitega okusa po mentolu. Namreč, velikokrat se mi zdi, da je prevelika količina mentola v ustnih vodah in
pastah samo fino mašilo, daje občutek svežine, dobrega pa ne naredi nič, pa tudi drugih kvalitetnih sestavin
izdelek nima. Pri pastah mi je že fajn, če pustijo svež občutek v ustih (pa tudi ne pretirano), pri ustnih vodah
tega ne rabim in imam raje kakšne blagodejne sestavine kot jih ima tale voda (kamilica, ognjič, aloja). Zdaj nekih
drastičnih efektov ne pričakujem, si pa predstavljam, da z izpiranjem dobro denem svojim dlesnim in zobem.
Uporabljam jo načeloma zjutraj in zvečer, usta spiram okoli ene minute, nato jih še dodobra sperem z vodo.
Ustna voda je prijetnega okusa, blago sveže zeliščnega, pusti prijeten občutek v ustih. Embalaža je čisto ok,
cena nizka, vsebnost pa zelo bogato odmerjena, 450 ml. Jaz jo po porabi menda spet kupim.

5/5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 August 2012 - 10:48 PM

To ustno vodo sem kupila, ker sem slišala kar nekaj pohval in želela sem nekaj naravnega. No, totalno razočaranja. Vodica ima katastrofalni okus (enak kot Alverde zobna pasta, ki sem jo po nekaj uporabah enostavno vrgla proč). Ne da nobene svežine (to pač od vodice pričakujem), pa popolnoma nobenega učinka ni od nje. Edini plus je cena, ki je nizka.

1,5/5 (v anketi 2)
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users