Jump to content


Photo

Kako si ustvarite kodre?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2007 - 03:01 PM

S kodri ravno nimam problemov, se mi lasje vihajo že po naravi, je pa res, da sem bolj ljubiteljica lepih, definiranih kodrov smile.gif do danes sem uporabljala navijalke, danes pa si bom vzela malo več časa in si jih pramen za pramenom navijala na krtačo.

Kako si ve ustvarite kodre (razen figara in podobnih zadev, ki ful uničijo las) ?
  • 0

#2 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 04 November 2007 - 04:08 PM

Meni se ne da preveč ukvarjat s tem, kodre imam pa vseeno rada. Zato uporabljam najbolj "primitiven" način ustvarjanja kodrčkov: lase si najprej poškropim z mešanico vode in utrjevalca (da so malo vlažni, če so preveč, potem ne gre) in si naredim figo za cca 4 ure. Potem jo spustim in lasje so najprej malo čudno svedrasti, nato pa nastanejo krasni kodrčki, ki se obdržijo kar dolgo.
  • 0

#3 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27220 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 November 2007 - 04:09 PM

Takole!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 November 2007 - 04:11 PM

lol coco
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#5 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 November 2007 - 06:37 PM

QUOTE(Coco* @ 4. 11. 2007 - 16:09) View Post


in takole smile.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users