Jump to content


Photo

Just Slezenovec Mleko Za Telo


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 09:57 PM

Just mleko za telo, ki vsebuje slezenovec, kamilico, koruzo, pantenol in alantoin je primerno je za suho in razdraženo kožo. Sestavine so zelo dobre, vlažilne in ravno prav mastne, z veliko naravnimi ekstrakti. Zadeva meni naravnost presunljivo lepo diši, vonj je tudi izredno obstojen ... sploh se ne morem nehat vohat. V kožo se izvrstno vpije, rezultat je pa meni res the best ... jaz imam po uporabi tega mleka prav neverjetno mehko in gladko kožo, da se skos neki gladim in dotikam. Drugače se mi zdijo Just izdelki precenjeni, tole mleko mi je pa zelo všeč.

Zaradi zasoljene cene, ki kar krepko presega 5000 tolarjev, odvzemam izdelku eno točko.

Sike žal nikjer ne najdem, če jo zasledim, jo naknadno prilepim.

4/5 (zelo dobro)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 30 August 2006 - 09:48 PM

IPB Image

Kot je že Dilema napisala, je mleko sestavinsko zelo uredu. Lepo se vpije v kožo in da prijeten občutek. Najbolj mi je všeč vonj, ki je res božanski. Nisem vohala še bolj dišečega mleka smile.gif Vonj je tudi zelo obstojen v primerjavi z ostalimi mleki, tako da ko se namažem zvečer po tuširanju, ga voham še naslednji dan.

Ocena 4, zaradi pretirane cene.
  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users