Jump to content


Photo

lasje


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 05 September 2004 - 07:02 PM

pozdravljeni,

Imam eno vprašanje...sama imam izredno igrive lase srednje dolžine..torej..do ramen. Teden dni nazaj sem bila pri frizerki, ki mi je lase zravnala in malenkost pristrigla. Nad pričesko sem bila navdušena, saj lasje niso več mahedrali okoli glave.
Sedaj pa problem..ko sem si lase umila, je pričeska šla k hudiču :thumbdown: :pale: in sedaj ne vem, kaj naj naredim z lasmi.
Zanima me, če ima kdo kak recept oz. kak nasvet, kako naj si lase ukrotim zjutraj, preden se odpravim v šolo...sedaj moja frizura zgleda še bolj grozna, kot na začetku, preden sem se postrigla. sad.gif

Se da to urediti s kakšnimi voski, spreji?

Najlepša hvala za odgovore že vnaprej.
:queen:
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 September 2004 - 07:18 PM

Hej

jaz svoje lase ukrotim z gelom. Včasih si lase tudi zmočim in nato s krtačo in fenom oblikujem ermm.gif Si že poskusila z gelom ali pa peno?

LP N

p.s. pa dobrodošla na Lepa-si smile.gif
  • 0

#3 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 06 September 2004 - 11:34 AM

Priporočam ti dva izdelka od Welle, in sicer:
Wella Design - krema za močno obstojnost in oblikovanje las (v lončku) in ti kar citiram kaj piše :
"Krema za močno obstojnost je posebej primerna za dolgotrajno obstojnost vaše pričeske. Vašim lasem nudi dolgotrajno urejenost in prožnost. Lasem omogoča močno strukturo in obliko, ter jim doda volumen in sijaj. Omogoča lahko razčesevanje las.
..... Kremo nanesite na vlažne ali suhe lase. "


potem je pa še gel s sprayu, prav tako od Welle in ima podoben učinek.

Spray sem kupial pri frizerju, vendar ga imajo tudi v Mercatorju - kjer sem kupila to kremo.
  • 0
LP, Finatina

#4 Anything

Anything

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 06 September 2004 - 06:34 PM

Najlepša hvala. Zelo sem vama hvaležna za odgovora in upam, da mi bo pomagalo. smile.gif
  • 0

#5 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 06 September 2004 - 08:31 PM

Ko si opereš lase lahko poizkusiš tudi z kakšnim močnejšim razpršilom za utrjevanje, tako ti nebo treba vsako jutro posebej popravljati pričeske.

lp
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users