Jump to content


Photo

Domače fitnes naprave


  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 February 2006 - 09:19 AM

Katere domače fitnes naprave imate doma in ali jih uporabljate?? Jaz imam Swing gym, ker imam probleme z zdrvjem ga ne uporabljam kaj dosti.
http://www.neckerman...ticleid=1180781
  • 0

#2 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 17 February 2006 - 09:35 AM

Mi mamo samo orbitreku pdobno stvar vendar malo kvalitetnejšo (z magneti ne trakom) kupljeno v Hervisu. Nam kr lavfa, se ne nabira prah kaj dosti gor biggrin.gif
  • 0

#3 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2006 - 11:41 AM

crosstrainer oz. orbitrek... mi je ql in ga kar uporabljam
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2006 - 12:16 PM

Jaz imam Ab King Pro, Stepper + in neko sobno kolo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 17 February 2006 - 12:34 PM

Moje uteži se že tedne valjajo v dnevni sobi. Nobene volje nimam... rolleyes.gif
  • 0

#6 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 February 2006 - 01:27 PM

A ja pa en star stepper mam tudi na omari ermm.gif
  • 0

#7 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 February 2006 - 03:34 PM

Steper + sobno kolo. Za cote odlagat je priročno.
  • 0
Viens, reste ici!

#8 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2006 - 07:42 PM

Je foter ne dolgo nazaj kupil sobno kolo in niti dobro ga nismo mogli preizkusit, ko je nekaj crknilo in zato ga je peljal nazaj in zdaj čakamo da ga popravijo oz. nam dajo novega.
  • 0

#9 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 21 February 2006 - 05:22 PM

obitrek
  • 0

#10 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 22 February 2006 - 03:12 PM

Mi imamo orbitek in je isto kot z domaco zival.Prvo smo ful veseli pol pa je pac doma..in to je to.Zbira prah v sobi kjer doben ne prihaja notr(samo foter vcasih ko ga prime kriza) ter ono crno lezisce za trebusnjake ki je pravtako v isti sobi.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#11 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 February 2006 - 08:31 PM

Nič, ker hodim na fitnes.
  • 0

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 February 2006 - 10:01 PM

.
Sobno kolo, tek na smučeh (bwahahaha).



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 08:36 AM

QUOTE(lala)
Mi imamo orbitek in je isto kot z domaco zival.Prvo smo ful veseli pol pa je pac doma..in to je to.Zbira prah v sobi kjer doben ne prihaja notr(samo foter vcasih ko ga prime kriza) ter ono crno lezisce za trebusnjake ki je pravtako v isti sobi.


biggrin.gif
  • 0

#14 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 23 February 2006 - 08:44 AM

Telovadna lestev ob steni, z lokom na vrhu, je fajn za veso v zgibi. Reč ima še klop za trebušnjake, ampak je žalost, ker je ne moreš uporabljati pod kotom ... in je tako bolj ko ne brez veze.
Aja, še nekaj uteži, ki pa razen za določene vaje zadoščajo kvečjemu za ogrevanje. Ah, saj sem itak 3x tedensko v fitnessu.
  • 0

#15

  • Guests

Posted 12 March 2006 - 07:22 PM

A obstaja kaka fajn tale naprava, da si stegna zmanjsas?? alpa ce ve nasploh kera za kake fajn telovadne vaje za to.. ta zima me ze ubija, ko nic ne pocnem..
  • 0

#16 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 12 March 2006 - 11:02 PM

Ti bi manjšala stegna? blink.gif Iz česa pa so? blink.gif Če gre za maščobo - tek, kolesarjenje ipd. Če so pa mišice, ti pa ni spasa, je bodisi gensko pogojeno bodisi se ukvarjaš s kakim športom, ki ti jih izdatno krepi (atletika, fitness ipd.).
  • 0

#17

  • Guests

Posted 12 March 2006 - 11:05 PM

Tek ti baje se bolj mocna nardi...
jah..mal se mi je nabralo gor cez zimo.. smile.gif mam pa ze v osnovi bolj mocna..pac, po mami..ampak to vem da je kar je..za speh me zanima biggrin.gif
  • 0

#18 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 12 March 2006 - 11:11 PM

Odvisno - tek na kratke proge definitivno, ker pri tem potrebuješ eksplozivno moč. Tek na daljše proge pa ne ... kar primerjaj slike maratoncev in slike šprinterjev, pa boš videla kaj mislim. biggrin.gif
In z daljšimi teki - pa ne mislim maratona, pač pa 5-10km bi se ti moralo stanje popravit. Uro teka ... pa prej ne jest, tko da se boš prisiljena napajat iz maščobnih zalog. ;) Maščob se tako ali tako ne moreš znebiti drugače kot z daljšimi aktivnostmi, je bilo že n-krat napisano, pa ne samo z moje strani. biggrin.gif
  • 0

#19 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2006 - 11:25 PM

QUOTE(sajk)
Uro teka ... pa prej ne jest, tko da se boš prisiljena napajat iz maščobnih zalog. ;) Maščob se tako ali tako ne moreš znebiti drugače kot z daljšimi aktivnostmi, je bilo že n-krat napisano, pa ne samo z moje strani. biggrin.gif

Uro teka je za začetnike preveč. Stopnjuješ počasi.

2 uri pred kakršnokoli vadbo nič jest. V nasprotnem primeru, ti bo želodec povrnil zlobo biggrin.gif .

n-krat in n-krat in n-krat ...... biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#20 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 12 March 2006 - 11:33 PM

Seveda je preveč. Jaz sem napisal kdaj bo efekt. Od 15-minutnega teka že ne ...

Primeren urnik za začetnike se dobi na http://bowerman.nike.com/bowerman/. (izbereš Train, nato jezik in potem imaš Training schedules. Izbereš pri "beginner" - 5K schedule. To je program ki te pripravi da si sposoben pretečt 5km. Ker je verjetno dimenzioniran na debelušne američane, po potrebi ustrezno količino začetnih tednov preskočiš, pač po potrebi.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users