Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
116 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 05:24 PM

Torej opažam, da se v ocenah izdelkov pojavljajo razni off topici, čeprav je bilo večkrat povedano, da so te teme namenjene samo in zgolj ocenam posameznih izdelkov ... zakaj imam filing, da skos govorim sama sebi? biggrin.gif In ker se mi res ne da tle cele dneve dežurat in brisat te zablodele poste prestopniških ali delikventnih (kar vam bolj paše) forumašev, bom v vsakem sklopu odprla tole temo, kamor lahko sproti postavljate vprašanje, ki se vam porodijo ob branju ocen izdelkov.

Ne težim vam zato, ker me to rajca. Ne težim vam zato, ker sem control freak. Vsekakor ne težim zato, ker sem hudobna. In še manj zato, ker bi me to zabavalo. Težim zato, ker drugače tle ne bo nobenega reda in bo čez 14 dni takšna zmešnjava, da bo vse skupaj popolnoma nepregledno. Torej še enkrat - prosim, če v posamezne ocene izdelkov ne pišete off topicov, kakšnih koli neumestnih komentarjev, vprašanj in podobnega, ampak se za takšne zadeve sproti poslužujte te teme.

Vaša s šibo mahajoča in z bičem tleskajoča moderatorka DiLeMa.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 20 October 2006 - 02:34 PM

Kalypso, kok stane ta tricia parfum ?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 October 2006 - 05:13 PM



Po moje da več kot 3k, 4k ni.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 October 2006 - 09:49 AM

Nimam pojma MLadoLetNa. Nikoli si ga nisem sama kupila. Me je vedno babica zalagala z njim. Mislim pa da ni drag. Verjetno nekje takšna cena, kot je Jenna napisala, če ni še nižja.
  • 0

#5 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 21 October 2006 - 03:15 PM

aha ok tenx smile.gif

k bi mi blo bedn, če bi mi dajala en drag parfum, jz ga pa neb niti enkrat uporabla
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#6 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 October 2006 - 11:51 AM

No sem včeraj v trgovini videla, da Tricia Gold v obliki deodoranta stane okoli 500 sit. Tako da tudi parfum ne mora biti dražji.
  • 0

#7 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 27 October 2006 - 05:08 PM

DiLeMa, kje se da Chopard Cašmir-ja dobit?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 October 2006 - 08:08 PM

QUOTE(Jinni @ 27. 10. 2006 - 18:08) View Post
DiLeMa, kje se da Chopard Cašmir-ja dobit?

Jaz sem ga videla ta teden v Mülerju v Lj (btc).
Aja in mi je vonj obupen. =)





  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 27 October 2006 - 09:14 PM

bom sla precekirat ob priliki, hvala! wink1.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#10 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 02 November 2006 - 05:13 PM

kalypso tvojih slik pri Puma create se ne vidi
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#11 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 November 2006 - 11:33 AM

Popravljeno. Sedaj bi se morale videt.
  • 0

#12 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 03 November 2006 - 05:47 PM

OK thumbup.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#13 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 25 November 2006 - 08:27 PM

Sm vonjala parfumček in seveda pozabla pogledat ceno ermm.gif , ker se mi je mudilo. Torej... kolk stane Calvin Klein - Euphoria?
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#14 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 26 November 2006 - 01:06 AM

tamala flaska okol 10k, za taveliko pa nisem cist ziher (js ga ze od poletja hodim vohat, pa se mi nekak se useen zdi dost drag, ceprav disi res ... :inlove:).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#15 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 26 November 2006 - 02:57 PM

Pa veš sučajno kolk ml je v tamali flaški?
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#16 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 26 November 2006 - 03:08 PM

v tamali 30ml, v taveliki pa 50ml (tavelika je pa okol 13-14k, ce sem prov iz funtov preracunala wink.gif).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#17 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 26 November 2006 - 03:25 PM

Najlepša hvala! smile.gif
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#18 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 November 2006 - 01:10 PM

QUOTE(Jinni @ 26. 11. 2006 - 1:06) View Post

(js ga ze od poletja hodim vohat, pa se mi nekak se useen zdi dost drag, ceprav disi res ... :inlove:).


haha, sorodna dusa biggrin.gif men se zdi, da je tavelka okol 18 19k, tamala pa 11 al 12... mas pa pol se tiste deo pa showergel razlicice, saaaaam... kaj pa vem... ce ze more bit euphoria, nej bo taprau parfum
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#19 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 27 November 2006 - 05:00 PM

u u u, ne ne, tok pa zihr ni ... al kasne flase si ti gledala to? biggrin.gif nimam v spominu tok velikih stevilk, useen, no biggrin.gif

mogoce bo pa miklauz kej prnesu ermm.gif ... i wish, ja. bo treba sparat zacet biggrin.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 November 2006 - 05:10 PM

30 mL je neki čez 10k se mi zdi, 50 ml je pa okol 15k.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users