Jump to content


Photo

Krema / serum za obraz


  • Please log in to reply
3448 replies to this topic

#3241 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30687 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 June 2020 - 07:43 AM

Prav namenoma ne, ampak tudi nanesem tam okrog, ja.
  • 0

#3242 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25834 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2020 - 08:11 AM

Ok, hvala, jaz še nisem poskusila. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3243 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 06 June 2020 - 10:16 AM

Koliko časa traja, da na iHerbu obnovijo zaloge? Že en čas spremljam, kdaj bodo dobili spet CeraVe PM kremo, ker mi gre h koncu. Na Feelunique, Lookfantastic...pa je tudi ni.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3244 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25834 posts
  • Gender:Female

Posted 06 June 2020 - 10:32 AM

Katera je že ta krema? Si pogledala na Amazonu? Ali pa pri nas Notino?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3245 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16473 posts
  • Gender:Male

Posted 06 June 2020 - 11:08 AM

https://www.lookfant...l/11798688.html
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3246 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 06 June 2020 - 11:13 AM

Notino je tudi nima. Na Ebayu je, ampak so neke brutalne poštnine. Amazon še v življenju nisem uporabila, ampak kolikor sem zdaj na hitro pogledala, so tudi tam nore poštnine. Nič, bom počakala, da bo na iHerbu spet na voljo, upam, da bo. Mi je res zakon.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3247 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 06 June 2020 - 11:16 AM

Uu, Podgana hvala. :) To sem pa spregledala. Jaz imam v plastenki na pumpico, 89 ml in te sploh opazila nisem. Zgleda je to novo pakiranje ali kaj. Moram preverit, če so sploh enake sestavine.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3248 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16473 posts
  • Gender:Male

Posted 06 June 2020 - 11:17 AM

Na notinu je tudi in na FU. To je za Evropo taka ze odkar je prisla. Je pa enaka :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3249 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 06 June 2020 - 11:24 AM

Sem pogledala sestavine in niso enake kot pri tej moji. No če je na iHerbu ne bo kmalu, bom pa to naročila.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3250 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16473 posts
  • Gender:Male

Posted 06 June 2020 - 11:31 AM

Hm... V kozmeticni skupini so delale raziskavo in so sestavine bile identicne. Potrdile tudi tiste, ki so imele obe. Ce je kaj drugacen vrstni red, je kvecjemu zaradi zakonodaje. Gre za isti izdelek.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3251 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 07 June 2020 - 11:26 AM

Podgana super vedeti! Res koristna informacija.

Jaz sem nazadnje iz Iherba PM Cerave naročila pa so mi v času Korone uspeli paket izgubit tako, da nočem spet naročit tam pa še načakaš se. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3252 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16473 posts
  • Gender:Male

Posted 07 June 2020 - 12:01 PM

Celo na njihovi strani je zagotovilo, da gre za identicno stvar in da so razlike na seznamu res samo zaradi zakonodaje. Mislim, da so v USA in Koreji nekoliko bolj laznivi v INCI oz. imajo dovoljeno napisati kaksne stvari prej v seznam, kot so procentualno v resnici. Zato so ceramidi kar hitro gor, ampak v resnici jih je celokupno nekje 2-3% (ne spomnim se vec tocno), ker je to optimalno in raziskano, da deluje. V EU pa je vse od najvec do najmanj.

Evo, 3% mesanica holesterola, ceramidov in prostih mascobnih kislin v razmerju 3:1:1 :D In Cerave je en redkih, ki to ima.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3253 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25834 posts
  • Gender:Female

Posted 07 June 2020 - 12:52 PM

Zanimive informacije, Podgana!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3254 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 08 June 2020 - 08:32 AM

Aja, jaz sem samo primerjala seznama obeh krem in videla, da niso enake sestavine, ampak ko sem potem še enkrat pogledala, zgleda da je res samo vrstni red pomešan. :) Zanimivo.
No, na iHerb piše, da naj bi jo dobili v nekaj dneh, bom počakala do takrat. Se cenovno bolj splača večja embalaža.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3255 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 16 June 2020 - 01:25 PM

So te sestavine prave? Kreme s poboldano sestavino namreč že nekaj let ne smejo biti na EU trgu (alergen konzervans)

A od Hada labo so pa OK?

water, hydroxyethyl urea, butylene glycol, glycerin, pentylene glycol, PEG/PPG/polybutylene glycol-8/5/3 glycerin, squalane, triethylhexanoin, ammonium acryloyldimethyltaurate/VP copolymer, agar, alpha-glucan, arginine, citric acid, dimethicone, dipropylene glycol, disodium EDTA, glucosyl ceramide, hydrolyzed collagen (marine), hydrolyzed hyaluronic acid, iodopropynyl butylcarbamate, methylisothiazolinone, sodium acetylated hyaluronate, sodium chloride, sodium citrate, sodium hyaluronate, triethyl citrate


  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#3256 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30687 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 June 2020 - 01:31 PM

Emmm, ja, z njihove strani sem kopirala. 


  • 0

#3257 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 16 June 2020 - 01:35 PM

Emmm, ja, z njihove strani sem kopirala. 

 hm, vidim, čudno. Verjetno gre za formulacijo za USA/azijski trg. Če se spomnim, preverim naslednjič v dm-u


  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#3258 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16147 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 June 2020 - 01:36 PM

Če se prav spomnim, je ta sestavina lahko problematična tudi v šamponih/balzami, poznana kot ''itchy-m''. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3259 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 16 June 2020 - 01:42 PM

Jap. Od 2017 je v EU prepovedana v izdelkih, ki se ne spirajo. Ker se je ta konzervans na račun slabega slovesa parabenov začelo masovno uporabljati v zadnjih desetletjih, je veliko ljudi nanj razvilo alergijo. Zato so ga izločili iz kozmetičnih izdelkov.


  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#3260 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2020 - 04:39 PM

Meni je pa včeraj fant iz dm prinesel Hada Labo Tokyo kremni gel za umivanje obraza, ker enega drugega gela z ebaya še vedno nisem dobila. Sem zadnjič zasledila na netu, da je razlika med Hada Labo in Hada Labo Tokyo v tem, da je slednji namenjen za EU in ZDA, izdelano pa je v ZDA.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users