Jump to content


Photo

Šampon - KEUNE Ultra Mild Daily Use Shampoo


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (19 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (9 votes [47.37%])

    Percentage of vote: 47.37%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [15.79%])

    Percentage of vote: 15.79%

  3. 3 (zadovoljivo) (5 votes [26.32%])

    Percentage of vote: 26.32%

  4. 2 (slabo) (1 votes [5.26%])

    Percentage of vote: 5.26%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [5.26%])

    Percentage of vote: 5.26%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 September 2006 - 12:42 PM

Fantastičen nežen šampon za vsakodnevno uporabo z najbolj zakon pomarančastim vonjem ever!! Vonj mene zelo spominja na Tigijevo kolekcijo Self Absorbed (Multiviti) samo da je še bolj močno pomarančast in meni res zakon, umivanje s tem šamponom mi je zaradi vonja res pravo doživetje in potem še celo večnost kopalnica ful diši. Drugače je pa šampon nekje srednje gost, živo oranžne barve, speni se prekrasno in lase že med umivanje naredi meeeehke in gladke, z lahkoto se razčešejo že brez uporabe balzama/maske. Tudi spere se ga zlahka, lasem podari lep sijaj. Gre za enega meni najljubših šamponov, je koncentriran in traja zelo dolgo. Pri meni in moji mami je stalnica, trenutno uporabljava že drugo pakungo.

Plastenka je klasična za Keune, meni so te pakunge strašno všeč, ker niso načičkane. Količina je 250 mL, cena pa je primerna, se mi zdi da okoli 800 tolarjev.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 September 2006 - 01:09 AM

.
Tudi sama se nisem mogla upreti nakupu tega šampona in še dobro, da se nisem mogla - saj mi nudi neverjetne užitke. :=) Kot je že moja predhodnica napisala, gre za dober in nežen šampon (zaradi te nežnosti torej tudi primeren za vsakodnevno uporabo - mojemu fantu, ki si vsak dan umiva lase, sem tudi enega kupila), ki prekrasno pomarančkasto diši (tudi barve je pomarančno oranžne) in torej smo deležni med umivanjem las kar ene mini aromaterapije. :=) Zapeni se prijetno, pena je nekako že kar svilena, se mi zdi. Nekje srednje veliko se ga porabi pri enem umivanju. Lasje so temeljito umiti, pred uporabo balzama ali maske že fajn mehki in svileni ter kakopak dišeči. Cena je za Keune ugodna, okoli 800 sit (nekaj manj kot 800 sit, no, vsaj v Mercatorju). Embalaža je meni (kot vse Keune-jeve) izredno všeč, stajliš. Sumim, da bo tudi pri meni od sedaj naprej stalnica.
Podeljujem najvišjo oceno!

Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 19 September 2006 - 09:45 PM

Evo še moja ocena šampona biggrin.gif Vonj je res fenomenalen, mene kr poživi, efekt na laseh je pa še boljši; neverjetno dišeči, gladki, mehki, res prekrasni lasje po uporabi tega šampona.
Pa ful mi je všeč da se vonj še kar nekaj časa obdrži na laseh, tudi po celonočnem žuranju ne izgine popolnoma z las.

Moja ocena: čista 5/5
  • 0
Posted Image

#4 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2006 - 11:19 AM

po takem slavospevu tega šampona sem sevada takoj oddrvela v trgovino in postala ponosna lastnica.
kaj naj rečem? vonj zelo prijeten, lase dobro očisti (jaz si jih šamponiram dvakrat, ker ob pvrem šamponiranju ne grejo dol vsi silikoni in preparati za ravnanje las), pena je prijetna. po umivanju (in pred nansosom maske oz. balzama) pa nimam nobenega posebnega občutka, lase imam suhe in skrepane kot ob uporabi ostalih šamponov.
zato mu podoeljujem oceno 3/5 (šampon je dober, ni pa odličen, problem je le v tem, da odličnosti še nisem srečala- iščem dalje)
  • 0

#5 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 14 October 2006 - 12:15 PM

šampon sm dans prvič probala, vonj mi je božanski, pakunga mi je všeč, tud spenu se je fajn .

ocene še ne mislm podt, ker sem ga sprobala samo enkrat, ampak mislm, da bo sledila 5 ali 4 smile.gif


edit 2/11-06:
torej, po malo daljši uporabi lahko šamponu podeljujem oceno 4,5, v anketii s 5
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#6 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 11 December 2006 - 12:52 AM

Hvala Dilema za razkritje tega super šampona. Mene je čist navdušil, fajn vonj, fajn se speni, lepo očisti lasišče in lase, porabim ga dosti manj kot pa drugih šamponov. Sicer je po pranju nuja uporabe balzama ali maske, ampak to je po vsakem šamponu, tako da je vseeno. Embalaža je luštna, cena primerna.

Ocena: 5


  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#7 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2007 - 08:06 PM

Tudi jaz sem pred nekaj tedni kupila ta šampon.
Iskala sem namreč nekaj drugega, ker mi vsi povprečni širokopotrošniški šamponi ne odgovarjajo (mislim, da sem preizkusila večino, pa so mi vsi grozni).

No glede na to, da je Keune kakovostna firma, sem bila prepričana, da me ne bo razočaral.
Cena je bila v Mullerju malo čez 700 SIT, kar se mi zdi res super, glede na to, da je že večina povprečnih šamponov okrog 600 sit.

Vonj je božanski, embalaža mi je zelo všeč, malo ga porabim, lepo se speni, res mi dobro očisti lase in tudi samo lasišče se mi je izboljšalo.

Mislim, da bom od zdaj uporabljala samo še tega. thumbup.gif

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#8 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 29 March 2007 - 07:02 PM

ker ste ga vse tuki tok hvalile, sm ga morala tud sama sprobat in me ni razočaral. Je ful nežn, pa še zmer fajn umije lase. škoda edino da se vonj tko hitr zgubi, ker diši fuul lepo - pomaranče so zakon biggrin.gif. Pa tud jst sm ga do zdj ful mal porabla, pa sm si že parkrat lase umila z nemu in ga skor nč ne manka. Tud cena ni pretresljiva mislim da malo več kot 3 evre, torej se ga definitivno splača probat. Pakunga je tud priročna, pokrovčk se lahko odpira in nimam nobenga strahu, de bi se mi zard tega noht zlomu. Pa las mi ne zmasti in tud prhljaj se mi ni pojavil, tko da je res dobr šampon, več kot vredn svojga denarja --> 5/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#9 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 31 March 2007 - 01:04 PM

Meni p se ta šampon ne zdi nič posebnega. Je res da diši res božansko, prav tako mi je pakunga izredno všeč. Ni p mi všeč to, da se vonj prehitro razdiši(pri Herbal Essences šamponu pomarančen vonj voham še 2 dni). + je tudi to, da je šampon res neverjetno skoncentriran in se ga skoraj mučim porabit že pol leta. NI mi všeč, ker mi je naredil prhljaj-prej ga nisem imela. Prav tako mi ni všeč, ker lasje po umivanju niti približno niso gladki in mehki mpak skrepani in morm nujno še neki gor napacat.

Ocena: 3-nič posebnega.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#10 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 11 May 2007 - 03:55 PM

Jaz sem si nabala ta šampon, ker si lase umivam vsak dan( oops.gif ) in ker naj bi bil za vsakodnevno uporabo sem ga sprobala. . Šampon je res zelo nežen, diši po pomarančah, peni se kar dobro. Jaz ga ponavadi dam kar dvakrat na lase, ker se mi zdi da pri meni ni tako učinkovit, če ga nanesem samo enkrat. Na embalaži piše da naj bi bil za 50-kratno uporabo. I don't think so. Seveda je to predvsem odvisno od dolžine las. Ampak useeno-bullshit. Skratka prišla sem do zaključka da šampon skoraj da ni poseben.
Tako da ocena 3-4, ampak v anketi 4 biggrin.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#11 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 24 July 2007 - 03:14 PM

Povprečen šampon se mi zdi,z zares lepim vonjem,zelo naravnim vendar ne pretirano močnim-ne čuti se ga po pranju.
Je bolj tekoč in se dobro peni,lase dobro očisti,vendar ne čutim nobene mehkobe po pranju in rabim regenerator,čeprav lase ne izsuši.
Za občasno razvajanje,ali kot tuš za telo.Ni me impresioniral.
Ocena:3
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#12 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2007 - 06:34 PM

Moja sestra ga ima samo sm ga tut js sprobala.Ma zares dobr vonj in mi laske nardi tko lepo sijoče pa mehke da sm se še sama čudla.Edin pakunga...nvem mi je preveč obična.

4-5
  • 0

#13 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2007 - 05:12 PM

Sem tudi sama kupila ta šampon zaradi dobrih ocen na forumu. In sem kar zadovoljna, vonj je ful prijeten pomarančast njam, vendar nisem zapazila kakšnih posebnih efektov. Tako da ga verjetno ne bom več kupila.

Ocena: 3
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#14 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 28 July 2007 - 09:50 PM

Tud jst kot še nekaj drugih, sem kupila ta šampon zaradi dobrih ocen. Meni je šampon všeč, predvsem diši mi ful dobro, vendar se vseeno prehitro razdiši. Je res zlo skoncentriran in se vsaj meni ful speni, tako da ga uporabim res malo pri umivanju. Naredi lepe, mehke lase, ampak jst še vedno uporabim balzam po njem. Embalaža je čisto klasična, cena normalna. Šampon mi je všeč, vendar mi ni nekaj res posebnega, da bi me res navdušil. Vrjetno ga ne bom več kupila.

4
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#15 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 09:50 AM

Šampon, ki pri mojih ocenah ne izstopa. Povprečen glede na vonj in učinek po pranju. Ima pomarančno noto vonja, a le ta se zelo hitro razdiši. Sicer mi pa to niti ni tako pomembno, saj dajem prednost občutku obteženosti ali mehkobe po šamponiranju. Peni se dokaj uredu. Za vsakodnevno uporabo, kar pa pri meni ni v praksi. Lasje so čisti, a to je tudi vse, kakšnega posebnega leska nisem zapazila.

3/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#16 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 September 2007 - 07:46 PM

Po tako dobrih ocenah in glede na nežne sestavine ki jih vsebuje sem ga morala tudi jaz kupit. Predvsem me je pritegnilo slednje, torej da je šampon nežen in tako primeren za vsakodnevno uporabo. No to še kako drži, ampak v drugi smeri - ker imam lase po njem tako hitro mastne da je res potrebna vsakodnevna uporaba. Torej ni potrebno posebej povdarit da me je razočaral. Sama imam tanke, mastne lase brez volumna in ta šampon to še bolj povdari, lasje se mi zmastijo še hitreje kot sicer, poleg tega pa se mi zdi da niti takoj po pranju ne delujejo sveži ampak kar nekako polizani in čisto nič voljni in svetleči. Svetla točka je njegov svež, pomarančast vonj ki pa se ga voha samo med pranjem, na laseh se ne obdrži.
Embalaža solidna, sicer prozorna kar meni ni ravno višek lepote, z vredu pokrovčkom. Cene se sploh ne spomnem več, ampak če je dražji od "navadnih" šamponov, je to neupravičeno. Meni stoji v kopalnici, kupila ga pa tudi, jasno, ne bom več.

Ocena: 2
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#17 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 02 October 2007 - 08:31 PM

Ta šampon uporabljam prb. 1 mesec. Mene je bolj kot ne razočaral. Tudi sama sem ga kupila s tem namenom, da bi si lase umivala z nečim čim bolj nežnim, ker si jih perem vsak dan. Prvi prvem šamponiranju se mi sploh ne peni, čeprav ga nanesem isto, kot katerikoli drugi šampon. (po moji logiki bi se moral še bolj penit, ker je bolj koncentriran, in ne manj huh.gif ). Pri drugem šamponiranju se že ustvari lepa pena in razvije tisti čudoviti vonj, da še nekaj časa po tem diši cela kopalnica. Po pranju so laski taki trdi, nič svetleči. Nezadovoljni mi izgledajo. Nujna je uporaba balzama, drugače jih sploh ne morem razčesat (to se mi pri Gliss Kur Asia beauty ni dogajalo). Meni se zdi čisto povprečen šampon - mogoče celo podpovprečen, ker na moje lase ne deluje nič kaj dobro. No, če odštejemo vonj. Cena je ugodna, embalaža lepa.

Ocena: 2 do 3 (v anketi 3)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users