Jump to content


Photo

Maskara - MISS SPORTY XX Long Mascara


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (7 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (5 votes [71.43%])

    Percentage of vote: 71.43%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2006 - 05:08 PM

Maskara, ki sem jo kar dolgo časa od daleč ogledovala, še dlje pa je trajalo, da sem jo dejansko kupila, saj sem imela močne predsodke zaradi prav smešno nizke cene - okoli 600 tolarjev. Seveda sem jo potem preizkusila (firbec zmaga) ker ob tako nizki ceni itak nimaš kaj izgubit ... in bila sem zelo prijetno presenečena, takorekoč šokirana nad kvaliteto. Maskara izredno lepo podaljša trepalnice, jih izjemno priviha in obarva z globoko črno barvo ... doda tudi nekaj volumna, vendar je v tej kategoriji bolj šibka. Nanos je enostaven, maskara lepo zdrsi po trepalnicah, popolnoma nič ne zlepi, ne pušča nobenih grudic in je tudi lepo obstojna. Prav tako se v embalaži zelo počasi suši in dolgo ostane nespremenjena.

Ovojnina je čisto solidna, plastična in temno modre barve, zelo ozka in dolga. Maskaro zelo priporočam dekletom, ki od maskare želijo predvsem zavidljivo podaljšanje in privihanje ter imajo že po naravi malo bolj goste trepalnice.

IPB Image

(hvala Jenni za sliko)

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 07 October 2006 - 03:06 PM

za moje pojme je ta maskara zanič evil.gif ...nobenega efekta...niti podaljšala, niti zavihala, niti nič uglavnem

škoda teh 640 sit zanjo...

samo potrdila mi je, naj se izogibam teh nizkocenovnih maskar mad.gif
  • 0

#3 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 16 October 2006 - 07:25 PM

Jaz sem jo kupila danes, zaradi Dileminega slavospeva, čeprav sem se malo bala prav zaradi exotičinega kritiziranja, ampak vseeno me je res pozititvno presenetila. Res lepo zdrsi po trepalnicah, ki jih neverjeno podaljša, da jim malce volumna, ter jih lepo priviha.


5/5


  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#4 *_angel_*

*_angel_*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 119 posts
  • Location:celje
  • Interests:muska muska muska muska in še 1x muska

Posted 16 December 2006 - 12:17 PM

tongue.gif tongue.gif js mam to maskaro, sm si jo tudi kupla zaradi cene, sprva sem res pomislila, joj sam 600sit je, itaq nebo vredu, ampak sm jo kupla pa probala in mi je čist vredu..sploh za mene k se ne mažem nevem kk fejst. AJ LAJK IT tongue.gif
  • 0
I ŁooK iN ThE mIrrOr And I Hate WhAT I See, a WaNNaBe Model PosING aS me

#5 aŁyaska

aŁyaska

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 31 December 2006 - 12:40 PM

men je ta maskara zelo ušeč....res da ti ne poveč trepalnic je pa nekaj posebnega zato kej se ne razmeže tako ker nekatere maskare se takoj razmažejo.. cool.gif cool.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users