Jump to content


Photo

Maskara - MAKE UP FACTORY All In One Mascara


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (21 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (14 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  3. 3 (zadovoljivo) (4 votes [19.05%])

    Percentage of vote: 19.05%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 10:58 PM

.
Ta maskara me je izredno prijetno presenetila. Kot zvesta uporabnica Chanelove (navada in razvada pač in neinteres preizkušanja česarkoli drugega pri maskarah, razen morda še firm Dior in Shiseido..... a priori imam odpor do L'Oreala, ipd.), sem bila malo v dvomih, da mi bo sploh katera druga všeč. Sicer nisem ne vem kako zahtevna; naravno imam kar dolge in goste trepalnice in iščem eno maskaro, ki jih bi še bolj podaljšala (vendar ne v nenormalne daljave) in predvsem, da se bi lepo mazala in bila obstojna. In to mi tudi ta maskara, ki je za polovico cenejša od Chanela, nudi. Jaz sem z njo izredno zadovoljna - podaljša, zadovoljivo naredi volumen in predvsem krasno se nanaša in je obstojna. Embalaža mi je za znoret dobra!
Imam jo v črni, turkizni in zeleni barvi. Mislim, da bo tale maskara kar stalnica pri meni..... če me ne bo preveč zagrabila nostalgija po Chanelu, hehe.

IPB Image


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 August 2006 - 06:32 AM

Potrjujem oceno. Odlična maskara v vseh pogledih.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3

  • Guests

Posted 29 August 2006 - 10:13 AM

Se ena srecna uporabnica. Sm mela ze miljon maskar, art deco, bourjois, max factor.. pa mi je tale absolutno najboljsa do zdaj.

5!!
  • 0

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2006 - 10:54 AM

QUOTE(bubbles)
Kolk prib. pa ta maskara stane? biggrin.gif


v kompletku z glossom 2388 sit, sicer malo čez 2500. dobiš v muellerju.

meni je tudi prekrasna: lepo obarva in poudari trepalnice, jih zgledno podaljša, tekstura mi je ravno prav mokra in mastna, da se trepalnic oprime, a jih ne zlepi ali zmoči. všečna ovojnina, zanimiva oblika krtačke, zmerna cena. po vsej verjetnosti ji ostajam zvesta, trenutno imam v uporabi že drugo po vrsti.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 August 2006 - 11:00 AM

Sama sem maskaro ocenila s 3, mi ni v primerjavi z ostalimi maskarami nič posebnega. Želela sem predvsem pridobiti na volumnu, malo da jih seveda tudi podaljša, ampak ni izpolnila mojih pričakovanj.
  • 0

#6 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 August 2006 - 11:07 AM

Kot je bilo že napisano, je to odlična maskara ki lepo podaljša trepalnice, ustvari volumen in jih ne zlepi. Nekoliko me moti da je treba maskaro nanašati malo več časa kot druge, ampak jih klub temu ne zalepi, kar se mi do sedaj še ni zgodilo.

Ocenila bi jo z oceno 4.5/5, čeprav sem zgoraj označila 5.

Špela, maskara pa se je podražila in je sedaj 3000sit.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#7 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 29 August 2006 - 06:30 PM

Srednje zadovoljna z njo. Je dobra, ampak mogoče ni primerna za moj tip trepalnic. Dam ji oceno 4.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#8 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 11:14 AM

Sprobala pri prijatlejci, sama je nimam. Zelo lepo razčeše in podaljša, vendar nekoliko premalo zgosti. Embalaža je super, krtačka sicer malo čudna, ampak na srečo to pri nanosu ni ovira.

4/5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#9 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 31 August 2006 - 04:16 PM

Nekaj srednjega. Ni ravno najslabša, kar sem jih probala, vendar se tudi od daleč ne mora primerjati z Lancome Hypnose. Solidno podaljša, volumna bolj malo, precej pa mi je trepalnice na začetku zlepila; zdaj je bolje, ker se je malo posušila.
Ocena: 3/5
  • 0

#10 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 31 August 2006 - 05:38 PM

zelo dobra maskara, zadovolji vse moje potrebe povdarjanja trepalnic, cenovno ugodna

Ocena: 5
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#11 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 September 2006 - 07:45 AM

Maskara je v redu, sprva se mi je zdela sicer nekoliko preveč tekoča, vsebina se zlepa ne zasuši.

4/5 (nr. 2)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#12 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 26 September 2006 - 12:31 PM

Zelo sem zadovoljna s to maskaro. Zdrži dolgo časa in je cenovno ugodna. V kratkem si grem kupit novo.
5/5
  • 0

#13 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 17 November 2006 - 04:02 PM

nobena maskara mi še ni bla tko fajna kot tale. trepalnce mi fajn loči, enakomerno obarva in tud nimam problemov z nanašanjem maskare v kotičkih očesa kot pri prejšnjih. tud pomembn mi je da se ne paca de mi ni treba še naknadno popravlat kot pri enih. tud posušila se mi še ni pa jo mam kar nekaj časa tko da je druga maskara ne bo izpodrinla. si zasluž petico
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#14 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 30 November 2006 - 11:49 AM



Super maskara v vseh pogledih.Podaljsa trepalnice,doda volumen,intenzivnost barve doda tisti "i"...v glavnem,nakup se splaca.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#15 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2007 - 08:07 PM


Torej moja nova pridobitev, imam jo v klasičnem črnem odtenku. Njena kvaliteta se je pokazala že ob prvem nanosu, efekt je bil dober, ne pa za na rit past. Ampak z večimi nanosi pa naredi naravnost prekrasne trepalnice! Res, trepalnice popolnoma loči (kar je pri meni ključnega pomena, ni hujšega, kot izgled tarantelinih nog namesto trepalnic biggrin.gif ), zelo podaljša, doda soliden volumen in privihanje. Efekt bi lahko primerjala z Masterpiece, le da jih ta še bolj poudari, torej je boljša. Ime je povsem upravičeno, res all in one varianta in izpolni vse obljube. Krtačka mi je izredno všeč, sicer nekam velika, ampak prefinjeno oblikovana, v njej je verjetno skrivnost krasnega rezultata. Tudi tekstura je ravno prav mokra/suha in nanašanje je simpl ko pasulj. Embalaža preprosta, stajliš, lahko stoji pokonci (če jo seveda postaviš :=) ).
Cena je za tako kvaliteto ugodna, dobila sem jo skupaj v kompletu z glossom za nekih 2k in drobiž. V glavnem odlična maskara v vseh pogledih, totalno nič ji ne manjka in jo toplo priporočam!

5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 April 2007 - 07:45 PM

Tole maskaro sem enostavno morala kupit, ker sem o njej slišala toliko slavospevov in opisov s samimi superlativi, da sem jo, ko sem jo zagledala v avstrijskem Mullerju, v momentu popokala.

Ok, maskara je all that - resno, reeesno!! Ta zadeva naredi krasne trepalnice, zadnje čase sem imela sicer srečno roko pri izbiri maskare in sta me dve strašno navdušili (Chanel Inimitable in L'Oreal Telescopic), tako da nisem verjela, da sploh še obstaja kaj boljšega, ampak ... boy, I was wrong. =)

Maskara ima super ščetko, tako malo posebno, ščetine so zelo, zelo gosto nanizane, kar me je najprej malo prestrašilo (sem se bala packanja), vendar na krtački ostane popolna količina maskare, ki se prekrasno maže, krtačka zdrsi po trepalnicah, jih absolutno super razčeše, loči, doda zelo dober volumen, tudi dolžino in predvsem super priviha, pri tem pa jih niti malo ne zlepi, o grudicah ni niti sledi. Barva je zelo močna črna, trepalnice pa po uporabi niso zabetonirane, ampak obdržijo nekaj tiste mehkobe in predvsem prožnost. Maskara je tudi lepo obstojna, vendar se jo kljub temu presenetljivo zlahka odstrani, že z navadnim gelom za umivanje obraza.

Ovojnina je meni resnično lepa, torej še ena pohvala. Je taka popolnoma nenačičkana, enakomeren tulec močno odsevnega srebrnega odtenka z črnim napisom - prekrasen minimalizem. =) Kar se tiče cene, se mi zdi za takšno kvaliteto zelo primerna, jaz sem zanjo odštela natanko 12,50€ ali približno 3000 tolarjev.

Priporočam, resnično priporočam!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 05 May 2007 - 04:24 PM

Potrebovala sem novo maskaro in se po vseh pohvalah nekako odločila za to. Všeč mi je, ker trepalnico lepo loči vsako zase, jih rahlo priviha in s tem tudi podaljša. Treba je sicer narediti kar nekaj potegov, da je učinek opazen, a je vredno. Zanjo sem odštela 15€ blink.gif (kaj so jo za 3€ podražili al kako?:S), ampak je vredna tega denarja. Krtačka je sicer malce čudno dvakrat zaobljena, a se da navadit tudi na to.

5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users