Jump to content


Photo

Intimna nega


  • Please log in to reply
314 replies to this topic

#81 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 15 March 2007 - 11:56 AM

heh laugh.gif Ne...ker se uporablja tudi za notranje okužbe...

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 15. 3. 2007 - 11:50) View Post

Ja čist možno da je to to. Ena konjsko velika kapsula je.

Pač... hmmm jst s tem nekak nimam problemov. Spij s kozarcem vode? biggrin.gif


Men liter vode nebi pomagu...pomoje mam fobijo pred tem, da bi se mi zataknila v grlu rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0

#82 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 March 2007 - 11:56 AM

aja, sm misla, k ena prjatlca je enkrat dubla ene tablete k si jih je mogla u lulo dat, pa sm misla
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#83 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 15 March 2007 - 11:56 AM

Ja piko*biko... kapsulo si bo not tlačila. tongue.gif
  • 0

#84 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 March 2007 - 11:58 AM

ancka, ja itak, sej to se tut dela
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#85 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 15 March 2007 - 11:59 AM

bubbles tebi pa... hmm... NE bo se ti zataknila. naredi takole: kapsulo daj v usta hkrati s požirkom vode in malo požvrkljaj po ustih, da postane ovoj kapsule malce sluzast. Tako se ti zihr ne bo prilepil nikamor. Nato popij pol litra vode naenkrat. Pa potrudi se, da boš zraven pogoltnila tisto kapsulo tongue.gif

piko*biko a niso tist vaginalete? tongue.gif
  • 0

#86 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 15 March 2007 - 12:00 PM

Ja, se bom prej psihično mogla pripravt, pomoje bom 3 litre vode prej popila, kapsula bo pa še vedno med zobmi ermm.gif . Jst bi jo najrajš zgrizla (tko k lekadol) laugh.gif
  • 0

#87 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 March 2007 - 12:01 PM

nimam pojma kaj je, js sm butl kar se teh stvari tice, sam hotla sm povedat da so tut take tablete za not dajat
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#88 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 15 March 2007 - 12:08 PM

Ja, tist zgledajo bolj kot tiste svečke za v rito (zraven dobiš pripomoček za vstavljanje)
  • 0

#89 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 15 March 2007 - 12:42 PM

Bubbles glede ponavljajočih vnetij.
Reci ji da naj ti da tablete tudi za fanta, take za pojest. nič bat, so majčkene. Jaz sem imela kar precej časa mir.
Naslednji ukrep je bil da fant pri seksu ni več prišel vame. Je tudi nekaj časa pomagalo, sicer bolj malo ampak vseen.
Pol sem imela pa res vsega dost in sem nehala jesti tabletke in imam pred vnetji že 3 leta mir. Mam pa raj kondome kot da se ponoči v spanju skorajda do krvi spraskam ermm.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#90 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 03 April 2007 - 02:10 PM

Jst sem tut probala nehat s tabletam, 1 mesec jih več ne jem pa useen ni nič boljše. ermm.gif
Ančka, glede tistih kapsul; a mislš da so zelo nevarne za telo? Ker ko pogledaš pod "redke neželene učinke" teh kapsul ,se kar mal zgroziš. Recimo: hude kožne reakcije, toksična okvara jeter,... Sej mogoče sem samo jst panik hmm.gif biggrin.gif A mislis, da bi kej tvegala s tem, da bi jih uzela? (ja še zdej jih nism.. rolleyes.gif ) mal me skrbi...
  • 0

#91 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2007 - 02:58 PM

Ja, če jih velik jemlješ pa pogosto, se MOGOČE lahko to zgodi. Ampak oni morajo itak napisat čist vse, kar je možno, da se zgodi.

Moj nasvet: vzem.
  • 0

#92 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 03 April 2007 - 08:42 PM

Si me mal pomirila, hvala biggrin.gif
  • 0

#93 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 October 2007 - 09:13 AM

Jaz imam pogosto težave s povečanim belim tokom, kandido (vendar nikoli ne srbi), samo izcedka je več, tako da si ne predstavljam življenja brez dnevnih vložkov. Ginekolog mi je povedal za tole napravco in vam jo moram pokazat, ker je res kul. To je pumpica, v katero se nalije topla voda (okrog dva deci), notri se pa raztopi šumečo tabletko, ki je popolnoma brez vonja. Potem si to vstaviš v nožnico in počasi stiskaš to vodo, ki sproti odteka (najboljše med tušranjem). Sistem je tudi narejen tako, da gre voda iz flaške ven, nazaj noter pa ne more. Firma je Multi-Gyn, pumpica in 10 šumečih tablet pa skupaj stane 16€. Zadeva je namenjena za splošno intimno nego in pa seveda tistim s povečanim belim tokom in ponavljajočimi se vnetji. Po tej "vaginalni prhi" imam za nekaj časa mir in je vse okej, včasih pa uporabim tud kakšno svečko natrii tetraboratis pa je.

Še fotka:

IPB Image
  • 0

#94 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2007 - 09:19 AM

a to v lekarni nabaviš al kje? Ker jst mam tut dost povečan tok (sreča, da nimam C.albicans) pa mi gre to tolk na živce...ker pri tem je najbolje met čim bolj zračno perilo, poleg tega pa ne nosit preveč dnevnih vložkov, ker preprečujejo dotok zraka in je vseskup začaran krog... In fora - jst mam tolk močen beli tok, da mi dobesedno pobeli črno perilo... I hate it sad.gif

Frida, kolk časa pa drži tole?
  • 0

#95 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 October 2007 - 09:30 AM

Ja, dobi se v lekarni, samo tega pogosto nimajo, zato je treba naročit in dobijo v enem dnevu. Razen mogoče centralna lekarna na Prešercu... ne vem. Manjše lekarne pa tega nimajo ravno na zalogi.

Meni tole drži kakšen teden, potem si pa spet ščistim. Sicer piše, da si lahko sčistiš enkrat na teden, ob težavah pa dvakrat na dan 5 dni (se pravi porabiš vse tablete).


Bom kar prepisala:

sestava: Aloe Barbadensis (gel, sušen s pršenjem), Acidum Lacticum (mlečna kislina), Acidum Citricum (citronska kislina), Lactose, Sodium Bicarbonate, Polyethylene Glycol.

Lastnosti tablet:
- pomagajo preprečevati neprijeten vonj in odpravijo povečan izcedek
-pomagajo pri preprečevanju vaginalnih težav in odpravljanju vaginalnih infekcij (glivičnih in bakterijskih okužb )
-spodbujajo rast laktobacilov in poskrbijo za optimalno naravno vaginalno okolje

ne vsebuje hormonov, konzervanosv, parfumov in strupenih snovi.
  • 0

#96 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 October 2007 - 10:33 AM

Odlično. Moram kupiti.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#97 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 02 October 2007 - 10:43 AM



Si bom tudi jaz, se danes nabavla.Super.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#98 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 October 2007 - 05:21 PM

že nekaj časa imam Nivein Intimo gel z mlečno kislino in mi je prav fajn - bom verjetno spet začela verjet v intimna mila.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#99 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2007 - 05:36 PM

res je, Nivein gel je super. Veliko boljši kot recimo Chilly...tisto je krneki (vsaj meni).
  • 0

#100 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 October 2007 - 05:52 PM

Jaz imam pa trenutno Lactacyd Femina. Včasih si pa tudi tega od Nivee kupim.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users