Jump to content


Photo

barva senčila za oči?????


  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#81 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 12 September 2006 - 06:53 AM

Ej men je tole tud ful dobr

IPB Image

neka perla roza, pa čis mal citrus zelene tik ob veki na sredini, v kotičkih zgornje veke pa rjava barvica...

leeeeeeeeeeeepo tongue.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#82 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19749 posts

Posted 16 September 2006 - 10:33 AM

IPB Image oops.gif
IPB Image oops.gif

no, zdej pa, ker si jz skor nikol ne dam nobenih senčk gor, me zanima, kere bi mi na barvo oči in las sploh pasale ? ermm.gif
  • 0

#83 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 16 September 2006 - 11:39 AM

Kakšna perlasta roza, ali pa vijolična,definitivno tudi bronasta-nežne barve,bež,siva z bleščicami definitivno.Moraš probavat mal pa boš takoj vidla kaj ti paše.
  • 0

#84 sunshine*

sunshine*

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 31 August 2007 - 11:54 AM

žiwjo...upam da tega vprašanja še ni tukaj...lahko pa da sem ga zgrešila oops.gif no meme zanima kakšne barve senčil pašejo k zelenim očem, bolj svetli koži in temno blond lasem?? smile.gif ...=)
  • 0

#85 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 31 August 2007 - 11:56 AM

Za moje pojme vsi odtenki rjave, sive in tut črna.
  • 0
Viens, reste ici!

#86 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 08 September 2007 - 05:22 PM

+ zelena, zlata mogoče, marelična, bakrena
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#87 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 08 September 2007 - 08:03 PM


Kot lastnica zelenih uck lahko prikimam ze danim odgovorom, edino zlata meni ne sede. Bi rekla da tebi isto ne, ker ce si svetlopolta ne pride toliko do izraza.
Sigurno bi ti pa pristajali razni odtenki roza, vijola, modra tudi. Jaz sem si nazadnje kupila dvojcek svetlo in temno zelene od essence pa prav tako lepo pride. Lahko probas mesat z belo za bolj nezen ucinek.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#88 Anaya

Anaya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 104 posts
  • Interests:Bloganje, branje, glasba, surfanje... :)

Posted 09 September 2007 - 09:23 AM

Imam sive oči, ki ob modri obleki ratajo malce bolj modre. Drugače sem svetlolasa(ne platinasto blond) in imam bolj svetlo kožo. Kakor jaz vem, se z modro ne bi smela senčit. S kakšno pa?
  • 0
Dobimo se na -> Blogu !

#89 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82648 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 September 2007 - 11:30 AM

Bronasta, rjava, zlata, siva, črna ...
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#90 155

155

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 735 posts

Posted 19 September 2007 - 11:50 AM

Kaj pa bi pasalo k rjavo-zelenim očem pa rjavim lasem?
Alpa rdečim?

Vi to svetujte, to znate. Jz nimam pojma in nočem it vn pa izpadt klovn. ermm.gif
  • 0
You can't buy happiness. Steal it.

#91 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 September 2007 - 11:51 AM

crna, rjava, bakrena, zelena...
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#92 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82648 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 September 2007 - 09:22 PM

Siva, vijolična, bež, marelična.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#93 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16198 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 September 2007 - 02:29 PM

Kakšna barva bi pasala k zelenkastim očem, bolj svetli polti, temnim lasem in rdeči majčki? smile.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#94 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 September 2007 - 02:38 PM

Pusti majco. biggrin.gif Barve zemlje, torej vsi odtenki rjave od svetlo bež pa do čisto temno rjave. Tudi črna, siva, srebrna, zlata, bronasta.
  • 0
Viens, reste ici!

#95 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16198 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 September 2007 - 04:04 PM

Bok ne daj rjave in zlate. Ta barva pa mi sploh ne paše, niti je ne maram Bom raje pri črni in sivi ostala. biggrin.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#96 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 24 September 2007 - 04:32 PM

QUOTE(Anaya @ 9. 9. 2007 - 10:23) View Post

Imam sive oči, ki ob modri obleki ratajo malce bolj modre. Drugače sem svetlolasa(ne platinasto blond) in imam bolj svetlo kožo. Kakor jaz vem, se z modro ne bi smela senčit. S kakšno pa?

Od kje ideja da z modro ne ?
Jaz sem ZA !
(samo za pravilno modro, saj veš, hladna modra, topla modra !)
  • 0

#97 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 24 September 2007 - 05:45 PM

Kakšna bi naj bila topla modra? Tudi jaz imam modre oči in mi modro senčilo nikakor ne paše (niti zelo svetlo), sem pa videla pri nekaterih, da lahko pride ful lepo. Zato me zanima kako veš, da imaš tople ali hladne modre oči in kakšno je toplo oz. hladno modro senčilo za oči (modra bi naj bila hladna barva).
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#98 Anaya

Anaya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 104 posts
  • Interests:Bloganje, branje, glasba, surfanje... :)

Posted 24 September 2007 - 06:12 PM

To tudi mene zanima. Tega še ne vem biggrin.gif Če imam bolj medlo modre oči, kakšna modra je zame? Ker.. ce mam zeleno majco, vlecejo na zeleno, ce je zivomodra so modre-modre.
  • 0
Dobimo se na -> Blogu !

#99 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 25 September 2007 - 01:23 PM

QUOTE(Anaya @ 24. 9. 2007 - 19:12) View Post

To tudi mene zanima. Tega še ne vem biggrin.gif Če imam bolj medlo modre oči, kakšna modra je zame? Ker.. ce mam zeleno majco, vlecejo na zeleno, ce je zivomodra so modre-modre.


Živjo punce ! Full problem je to določiti na način da vas ne vidim (ali pa kakšna vizažistka, ki se na te reči spozna (vsaj morala bi se !))
Tip se določi na podlagi polti, barve las, barve oči.
Pri modrih je res veliko odtenkov (topli, hladni), kot pri rdeči šminki, tudi pri rjavih odtenkih so topli in hladni.
Pa prilepite kakšno svojo fotko, pa vam bom probala povedati kakšen tip ste. (ali pa osebno na ZS).
V bistvu če pri modrih očeh izberete hladen moder idtenek in vam paše je to to. Če izberete nepravilnega vam pa nekako ne paše (tako na splošno).
Sedaj se bom sigurno s kakšno iz foruma zapletla, ker sem to tako na splošno napisala. Vendar vam res ne morem na ta način bolje pomagati. Če želite več ZS !
Lep dan.

QUOTE(fabulous @ 24. 9. 2007 - 18:45) View Post

Kakšna bi naj bila topla modra? Tudi jaz imam modre oči in mi modro senčilo nikakor ne paše (niti zelo svetlo), sem pa videla pri nekaterih, da lahko pride ful lepo. Zato me zanima kako veš, da imaš tople ali hladne modre oči in kakšno je toplo oz. hladno modro senčilo za oči (modra bi naj bila hladna barva).


Modra je "hladna" barva tako na počez. Drugače pa ima modra celo paleto podtonov v sebi.
Daj prilepi kakšno svojo fotko gor. (samo tudi to ne bo 100% za natančno ugotovitev tena).
  • 0

#100 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 29 September 2007 - 06:42 PM

Takšna je barva mojih oči. Se pa pogosto spreminja. Od bolj intenzivno modre, do skoraj sive, od temne do čisto svetle. Me res zanima, če bi mi kakšna modra pristajala. Do zdaj še nisem našla nobene. Večinoma uporabljam rjave in zlate barve.

IPB Image

IPB Image
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users