Jump to content


Photo

orbitrek


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 28 January 2009 - 02:06 PM

Tale moj orbi je čist v k* mal se mu je že zmešal. Zdj mi kaže da ko gonm eno uro naredim 20 km in pokurm 700 cal biggrin.gif tm za tempo al nekaj mi pa kaže 300 biggrin.gif
Joj joj biggrin.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#22 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 28 January 2009 - 02:17 PM

Rea, pa saj to tudi ni tako zelo malo... Loh bi blo slabš laugh.gif .
  • 0

#23 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 12 June 2010 - 12:57 PM

Me zanima, če bi mi katera (ali pa kateri:P), ki se na to kaj spozna, znal svetovati.
Čekirala sem po netu za nakup eliptika, pa imam zdaj 2 v ožjem izboru. Kakšen nasvet, kateri je boljši/bolj primeren, bi bil dobrodošel.

ELIPTIK 1
ELIPTIK 2


Glede na pogosto in dolgotrajno uporabo mislim, da kaj slabšega skoraj ne pride v poštev, ker ne bi rada čez 3 mesece spet novega kupovala. Če pa bi se našel kakšen kvaliteten in cenejši, se pa tudi ne bi branila.
  • 0

#24 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 26 October 2010 - 09:45 PM

^^

Sinnaia, kaj si potem kupila in kako si zadovoljna? Pri nas doma bi tudi radi eliptik, zanj so pripravljeni odsteti med 400 in 800 EUR, je pa dveh, ki bi vadila na njemu kar precej skupaj (100 kg in se kaj vec), bo skripalo? : D Edit: aha, vidim, da so eni namenjeni uporabnikom do 100 kg, drugi pa uporabnikom do 120 kg, bo treba ob nakupu paziti tudi na to.

ˇˇ

QUOTE(Sinnaia @ 22. 1. 2009 - 21:34) View Post

Naš pa škripa in cvili ko miš. Ker je šou enkrat en bajs na njega, in od takrt naprej use škripa itd. Ampak uporaben je pa še vedno, hvalabogu. smile.gif




Pa se to: najbrz je za vzdrzevanje splosne kondicije in hujsanje eliptik primernejsi od steperja? Edit: berem, da naceloma eliptik zdruzuje ucinke sobnega kolesa, tekalne steze in steperja. OK.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users