Jump to content


Photo

Miss Universe 2005


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 02 April 2005 - 10:18 PM

Kak se vam zdi? Men je simpatična!

p.s. Zrnec pa je tokrat mimo pihnil, se mi zdi! rolleyes.gif
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#2 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 02 April 2005 - 10:41 PM

nisem še vidla prireditve, vloge v filmu ali gledališču...ki bi jo zrnec lahko pihnil....
rolleyes.gif
mogoče tud...nism gledla...vse kar sem videla je bla prisega žirije...meni se zdela prikupna

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#3 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 03 April 2005 - 12:03 AM

Sem videla le konec.
Ni mi vsec, sploh. Letos mi je itak vsec samo Supermodel Slovenije, pa tudi missica ni slaba, karizmaticna...tale pa...pa kaj se je zgodilo z lepimi slovenskimi dekleti rolleyes.gif
  • 0

#4 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 April 2005 - 12:45 AM

Jaz sem z enim učem gledala sam zaradi Zrneca. Je bil čist fajn, sam da je bila cela zadeva tolk razvlečena, da se je celo on začel vidno dolgočasit proti koncu. Drugač mi je bila pa všeč tista prva, črna, ne vem kako ji je bilo ime...
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2005 - 08:35 AM

Jaz sem gledala samo Zrnca. Niti ne vem, katera je zmagala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 11:31 AM

QUOTE(Gisele)
Sem videla le konec.
Ni mi vsec, sploh. Letos mi je itak vsec samo Supermodel Slovenije, pa tudi missica ni slaba, karizmaticna...tale pa...pa kaj se je zgodilo z lepimi slovenskimi dekleti rolleyes.gif



nažalost...je že splošno znano...da se res lepa dekleta na takšna in drugačna tekmovanjasploh neprijavljajo....nebom niti razglabljala zakaj....ampak slovenija ima prav veliko...bolj lepih in predvsem karizmatičnih in inteligentnih punc, kise teh tekmovanj neudeležujejo biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2005 - 11:45 AM

Ja, se strinjam, Kim ... rolleyes.gif

Drugače pa jst teh tekmovanj sploh ne spremljam, mogoče samo Miss Sveta in malce Miss Slovenije ... ampak menda še nikol nisem gledala več kot ene 15 minut ... mi je dolgočasno. blink.gif
  • 0

#8 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 03 April 2005 - 11:58 AM

[quote=Kim][quote=Gisele]Sem videla le konec.
Ni mi vsec, sploh. Letos mi je itak vsec samo Supermodel Slovenije, pa tudi missica ni slaba, karizmaticna...tale pa...pa kaj se je zgodilo z lepimi slovenskimi dekleti rolleyes.gif[/quote]


nažalost...je že splošno znano...da se res lepa dekleta na takšna in drugačna tekmovanjasploh neprijavljajo....nebom niti razglabljala zakaj....ampak slovenija ima prav veliko...bolj lepih in predvsem karizmatičnih in inteligentnih punc, kise teh tekmovanj neudeležujejo biggrin.gif


Aha, res je!!!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#9 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 April 2005 - 12:02 PM

a je na netu že kje kaka slika od miss universe?bi jo res rada vidla
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2005 - 12:07 PM

Miss Universe Slovenije 2005 je Dalila Dragojevič. Evo fotko ... meni ni všeč. ermm.gif

IPB Image
  • 0

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2005 - 12:10 PM

A to je ta, ko sem rekla, da je grozna... Enkrat vmes med prireditvijo sem jo videla in sem bila kar malo šokirana, ker se mi je zdela grda. Ampak so to verjetno bile samo luči, ki so jo prikazale grdo.
No ja, sej tudi ni ravno lepa. Podočnjake ima.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 April 2005 - 12:15 PM

ojoj. sm mislila da je kakšna boljša zmagala. pa še ime rolleyes.gif
  • 0

#13 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 03 April 2005 - 12:29 PM

Nimam besed.IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#14 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 03 April 2005 - 12:31 PM

OH MY FUCKING GOD!!!!
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
  • 0

#15 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 12:52 PM

ok...nebom rekla da je grda...... mogočeje pametna...pa so na podlagi tega izbiral....čeprav tud tega neizžareva twisted.gif
khe khe...včasih si želim,da bi si ženske priznale da nimajo zakaj na lepotna tekmovanja hodit...očitno lahka že vsaka avša s tem dnar služ...hehe....mogoče me kdaj finančno zjebe,...pa grem tud jst...glede na tole sliko...mam možnosti twisted.gif twisted.gif biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#16 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 03 April 2005 - 01:03 PM

Ja, prireditev se je tudi meni zdela razvlečena in kr malo že dolgočasna...
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#17 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 03 April 2005 - 01:23 PM

[quote=Kim]ok...nebom rekla da je grda...... mogočeje pametna...pa so na podlagi tega izbiral....čeprav tud tega neizžareva twisted.gif
twisted.gif twisted.gif biggrin.gif


...se strinjam s tabo kim....škoda, ker Slovenija premore veliko lepih in inteligentnih deklet.
Mogoče je v "živo" lepša, tale naša Dalila

lp, tinca
  • 0

#18 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 03 April 2005 - 02:11 PM

meni se je zdelo da je na uzbiro ogromno lepih punc. In ta mi je bla en od najmanj lepih. Škoda. Zgleda da res nimamo filiga. Če izberemo kaksno da je res lepa je očitno zgolj po nesreči.(meni je lepa od teh misic edino Iris Mulej)

Aja, glede izžarevanja pameti misice...khm, saj je lepotno tekmovanje, od nje se pričakuje, zgolj, da ve kaj govori, sploh nobene ekstra pameti...
  • 0

#19 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 03:53 PM

Iris Mulej.....khe khe .....meni zadnje čase deluje nekak inteligentno in urejeno.....prej...jao...da bi ti to vidla twisted.gif ....đizs.....imela sm jo priložnost spoznat pri 19 letih.... *nemore da se nebirežala* ....tipična tupa misica.....zdj se je full spremenila biggrin.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#20 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 03 April 2005 - 04:05 PM

Zakaj se vam pa Dalila zdi grda? meni je bla najboljša od vseh,res si je zaslužla zmago
  • 0
LP,Sanja




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users