Jump to content


Photo

rajcanje


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#21 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 29 December 2005 - 10:26 PM

QUOTE(pupa)
QUOTE(barbara01)
Kaj me zrajca:
Gledaš tv ali kaj koli drugega. Popolnoma normalen večer,ko pride moj dragi mimo. V kavbojkah in v beli srajci,odpeti srajci. Vidš njegovo telo,ki ni tako,tako. Je naravnost hhmmmm,ooooooo in aaaaaaaaa.Telo Brad Pitta, Jude Lawa... Saj veste kaj mislim,ne premajhne in ne prevelike mišice. Ravno prave. Vidiš njegov six pack in si samo želiš ,da bi te objel.
Usede se na turško mizico,ki je pred televizorjem in te začenja gledati,buljiti. Njegov pogled je poln poželenja, prosi te, želi si te, ne more več brez tebe. Sklene si dlani in komolce nasloni na kolena. Potem si z jezikom obliže svoje ustnice in čaka. Njegov pogled je vse bolj drznejši, ozračje že vse gori, čeprav ti je bilo nekaj sekund pred tem mrzlo,ledeno. Nadeljevanje si lahko že mislite.
Moj komentar bilo je vroče,res peklensko vroče. Odprla sva vsa okna in vseeno nama je bilo vroče. To mi je naredil moj včeraj zvečer za večerjo in bilo je okusno. Tako je ponavadi med nama imava nekakšno skupno kemijo in to že od nekdaj.


lepo napisano wink.gif tak... pisateljsko biggrin.gif


milo rečeno
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#22 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 30 December 2005 - 05:34 AM

Zdaj ko berem te poste, sem se spomnila najine prve ali druge pijače biggrin.gif

Sediva za mizo in on me drži za koleno.....punce moje drage, jaz sem bila mokra do kolen čez pol ure.....morala sem na WC, fajn obrisat spodnje hlačke in hlače....in si zložit rolo toaletnega papirja na spodnje hlačke.....sranje, tako nerodno mi je bilo, ker se je videlo skozi, in še uničila sem si majco z nategovanjem čez rit.

In še opazil je.... oops.gif
  • 0

#23 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 30 December 2005 - 08:18 AM

QUOTE(tinca)
Zdaj ko berem te poste, sem se spomnila najine prve ali druge pijače biggrin.gif

Sediva za mizo in on me drži za koleno.....punce moje drage, jaz sem bila mokra do kolen čez pol ure.....morala sem na WC, fajn obrisat spodnje hlačke in hlače....in si zložit rolo toaletnega papirja na spodnje hlačke.....sranje, tako nerodno mi je bilo, ker se je videlo skozi, in še uničila sem si majco z nategovanjem čez rit.

In še opazil je.... oops.gif


tongue.gif odlično
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#24 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 01 January 2006 - 07:09 AM

.-Luc
..Diry talk
.Podrejen plozaj


pa se lrk bose najdl pa se dejke na spom,.
  • 0

#25 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 01 January 2006 - 12:15 PM

QUOTE(Kami)
QUOTE(tinca)
Zdaj ko berem te poste, sem se spomnila najine prve ali druge pijače biggrin.gif

Sediva za mizo in on me drži za koleno.....punce moje drage, jaz sem bila mokra do kolen čez pol ure.....morala sem na WC, fajn obrisat spodnje hlačke in hlače....in si zložit rolo toaletnega papirja na spodnje hlačke.....sranje, tako nerodno mi je bilo, ker se je videlo skozi, in še uničila sem si majco z nategovanjem čez rit.

In še opazil je.... oops.gif


tongue.gif odlično


je pol to tut izkoristu mislim če te je že tolk zrajcu
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#26 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 January 2006 - 04:34 PM

QUOTE(tinca)
Zdaj ko berem te poste, sem se spomnila najine prve ali druge pijače  :D  

Sediva za mizo in on me drži za koleno.....punce moje drage, jaz sem bila mokra do kolen čez pol ure.....morala sem na WC, fajn obrisat spodnje hlačke in hlače....in si zložit rolo toaletnega papirja na spodnje hlačke.....sranje, tako nerodno mi je bilo, ker se je videlo skozi, in še uničila sem si majco z nategovanjem čez rit.

In še opazil je.... oops.gif

hahah,a si se polulala al ti je pršlo? oops.gif biggrin.gif
a sta še zdj skp?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#27 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2006 - 01:19 AM

men je pa pri moškem kul odločnost pa samozavest, da te kr nekam ob steno pritisne in ti da vedet, da ne more počakat več niti sekunde...
  • 0

#28 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 28 January 2006 - 06:44 PM

Mene pa rajca tista moška moč...joooj že besede moška moč...hot!!Pa njegove močne roke, pa k sedi na stolu pa me tko pogleda ej...uufff, ja al pa k te prtisne ob steno...
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#29 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 28 January 2006 - 06:51 PM

QUOTE(Nasty)
uufff, ja al pa k te prtisne ob steno...


twisted.gif biggrin.gif oops.gif
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#30 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2014 - 08:49 PM

Nisem vedela, kam naj dam. (Se opravičujem za zombi temo). ;)

 

tumblr_nb1hcy3lGd1svo4fdo1_500.jpg


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#31 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25254 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 06 January 2016 - 05:54 PM

Ok, da osvezim temo iz naftalina ...

 

Lifting veil on women's sexual pleasure

 

"Closing the orgasm gap" pa to. Sem se takoj spomnila na sceno iz Desperate housewives z Bree :D

 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#32 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 07 January 2016 - 08:35 AM

hahaha! Hvala ti za tole!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#33 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15020 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 07 January 2016 - 04:16 PM

hahaha zakon. bi si se zloudala tole :D


  • 0
 

#34 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 February 2019 - 09:33 AM

Ravno iščem pravo temo za naslednje vprašanje in naletim na zgodnji video - popolno!!!

 

Včeraj je bila debatama glede oralnega sexa (ženskega) in smo dobile očitek, da smo/so menda ženske pred 20 leti ali več nazaj znale bistveno bolj uživat v tem, da so skoraj mencale za še, bile sproščene in željne tega.

Zdaj smo pa menda začele na polno komplicirat z raznimi vnetji in vonji in čistočo  -  da se temu kar precej izogibamo.

Skratka - da je na trgu veliko več ponudbe kot povpraševanja :P

 

Moj odgovor je bil, da smo pač takrat vsi eksperimentirali in se še učili kaj paše in kaj ne. Da pa je tudi res, da v mladosti, ko je tip ves vesel in zadovoljen opravljal "to", nisem imela srca, da mu na tisto zadovoljno in samovšečno faco (kot da bi našel zaklad) rekla: "vse super, ampak da mi pa v resnic pač ne dogaja, kot tebi oz. kot ti misliš" … ampak je dobil bolj tisto "good dog/boy" pohvalo :D

Zdaj se pa upam direkt povedat kaj mi kaj paše, na kakšen način …

 

In nismo prišli skupaj koliko (v večji populaciji ljudi) je oralno zadovoljevanje žensk res iskreno všeč sami ženski in koliko moškemu. Oziroma ali smo res začele bolj poslušat sebe, ali smo res obsedene s čistočo ali pa nam to ne dogaja toliko, kot oni mislijo/nas hočejo prepričat, da nam dogaja. Ali si v mladosti nismo upale bit toliko iskrene in so bili/ostali zavedeni. Ali smo našli druge stvari, ki so nam bolj všeč ali so se časi enostavno spremenili.

Da ne bo pomote, nobena ni rekla, da ji absolutno ni všeč ali da je slabo. Le, da nam ne dogaja toliko oz. da so nam druge stvari, druge oblike predigre boljše/ljubše od tega. Je pa seveda kdaj pa kdaj tudi to dobrodošlo.

 

Vem, da je zelo osebno vprašanje, ampak če bo katera napisala svoj pogled, mnenje, bom zelo vesela … da imam naslednjic zraven še malo "statistike večjih števil"  :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#35 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 February 2019 - 09:38 AM

Kami, z veseljem ti napišem svoje mnenje in izkušnje :)

Ti napišem na zs :)


  • 0

#36 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 February 2019 - 09:39 AM

:worthy1:  Hvala :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#37 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25254 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 February 2019 - 10:09 AM

Meni se tudi zdi, da je tisto zacetno eksperimentiranje (+najstniski hormoni!) vse skupaj potenciralo, ko te nekdo samo lepo pogleda, pa si ze paf :D Pac vse je novo in vzburjajoce, sploh, ko se te kdo dotakne na predelu oz. na nacin, na katerega se nisi pomislil (ali pa je pac fizicno nemogoce, da bi to sam izvedel). 

 

Mogoce je to "najdbo zaklada" (:D) za primerjati s tem, kako so se fantje zaceli spoznavati z masturbacijo, zdaj, ko so v maratonskih zvezah, pa pricakujejo seks in jim je solo igra neka x liga (ce navezem na debato, ki smo jo imele nedolgo nazaj). Itak s casom in izkusnjami in bolj bogatim naborom informacij vsi do neke mere preoblikujemo svoje zelje, preference in pricakovanja, pa izboljsanje komunikacije definitivno sodi v ta kontekst (tako kot tudi spolna sla, ki ni konstantna skozi vsa zivljenjska obdobja - pac vcasih ocenis, da ti je vec do 8h dobrega spanca kot do tega, da bi zadnje atome energije investiral v predigro (ceprav bi se ti ta morda fajn obrestovala). 

 

Ne bi ravno rekla, da sem obsedena s cistoco, ampak pred akcijo sem sigurno bolj sproscena (+manj je motecih dejavnikov), ce sva oba relativno frisna ;) Tako recimo zdaj spontani jutranji seks pride manjkrat v postev, ker fant ponoci na polno zasvica in nama ni do zganjanja romantike v taki sferi. Pa opazam, da me (odvisno od dela menstrualnega cikla) vcasih VSE zgecka, vkljucno z oralnim seksom, tako da so takrat dotiki nujno bolj konkretni in/ali kako drugace omejeni. Drugace pa v oralnem seksu se vedno ful uzivam in fant tudi (v obeh verzijah), ceprav bi si vcasih zelela, da bi bile zenske bolj enostavno sestavljene (po zgledu moskih), ker pri nas vse skupaj navadno traja malo dlje in ni vedno premocrtno, tako da je moznost, da zensko zacnes dolgocasit s premalointenzivno stimulacijo ali pa da kiksnes s preveliko stimulacijo pac vecja (ce se hoces res prepustit in izvajalca ne instruirat, je vcasih potreba po branju misli vecja ;)). Pri moskih pac pazis na zobe, pri ostalem bi se moral pa res ze potrudit, da bi kiksnil :D 

 

Also:

https://www.ncbi.nlm...pubmed/21128154


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#38 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 February 2019 - 10:15 AM

Men je pa zjutraj ful dobr :)


  • 0

#39 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25254 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 February 2019 - 10:20 AM

Ja, meni sicer tudi, ker se zbudim sveza in spocita, moj pa ni jutranji tip in cez vikende recimo obvezni spi (vsaj) do 9ih :D Pa tusiranje+preoblacenje postelje+zracenje spalnice+hladna postelja mi ravno ne predstavljajo neke vznemirljive predigre, haha. Mogoce po zajtrku, ko sva oba ze pri sebi, pa ko je hisa ze pospravljena, trgovine pa se niso odprte :P Realnost je vcasih ful romanticna, ampak jbg ;).


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#40 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16124 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 February 2019 - 10:46 AM

Jaz nebi rekla, da mi je zdaj kaj manj všeč oz zanimivo, kot mi je bilo v mlajših letih. Prej obratno, starejši in izkušenejši kot si, se mi zdi da celo raje oz. bolj upaš kaj eksperimentirat. Seveda pa odvisno za kake vrste zvezo gre; pri kakšnih one night standih in sex prijateljih je ponavadi v prvem planu potešitev določenih potreb in so ponavadi prisotni neki klasični pristopi, sploh če si prvič s človekom. Razen če je prisotnega ogromno alkohola, ampak ok, to je druga zgodba, :D V neki resni zvezi, pa se mi zdi da je več prostora za neko eksperimentiranje in iskanje kaj komu paše, čeprav ko po določenem času točno veš s čim boš drugega pripellaj do vrhunca, lahko spet pride do pomanjkanja eksperimentiranja. 

 

Glede čistoče in higiene pa je, če veš da si frišno stuširan in down under ni težav, se lažje sprostiš, kot pa če se ravno sredi akcije spomniš oz začneš razmišljat kdaj si se nazadnje stuširal, pa da nimaš kje kakih ostankov wc papirja ipd. Zjutraj mi je ful fino, ko se samo delno buden in se začneš žličkat. Ampak v tem primeru pri nama ponavadi ni oralne akcije, ker kot rečeno še napol spiš, če je slučajno pred služno pa ni glih časa.

Jaz opažam, da je od ciklusa odvisna vlažnost in vzburjenost, posledično koliko predigre je potrebno. Včasih bi lahko samo slekla gate in akcija, drugič pa je treba malo več truda. :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users