Jump to content


Photo

Podbradek


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 08:00 AM

Odpiram novo temo, jaz imam malo podbradke. To me moti in baje, da zgine z enimi vajami (to sem nekje slišala), a mogoče katera ve za te vaje?? Mogoče je to mal smešn, sam pač tko je.... biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#2 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 18 April 2006 - 12:52 PM

Če ma kera nasvete za vaje , nj jih takoj napiše ja!!!! wink.gif
Ker mam jz tud podbradka mal cry.gif , nism debela da bi mela zarad tega,že tud tko sam profil ni lep od brade do vrata cry.gif ...tko da se ful nerada slikam od strani evil.gif
Nasvete PROSIM wink.gif
  • 0

#3 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 18 April 2006 - 05:18 PM

vaje za podbradek pravite....tezko bi jih opisala....

recimo sedite za mizo in se s komolci naslonite na mizo s palci pa si podprete glavo pri bradi...in potem z glavo tuščite dol, s palci pa tiščite gor :thumleft:
  • 0

#4 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 05:23 PM

QUOTE(loris)
vaje za podbradek pravite....tezko bi jih opisala....

recimo sedite za mizo in se s komolci naslonite na mizo s palci pa si podprete glavo pri bradi...in potem z glavo tuščite dol, s palci pa tiščite gor :thumleft:


A to ti resno?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#5 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 18 April 2006 - 05:30 PM

Ja resno! smile.gif

Ker s tem mišice delajo, kar brobaj! bom poskusla kako slikico nalimat če jo najdem...
  • 0

#6 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 05:35 PM

o.k. dej če najdeš nalimi - prosim.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#7 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 18 April 2006 - 05:46 PM

QUOTE(loris)
vaje za podbradek pravite....tezko bi jih opisala....

recimo sedite za mizo in se s komolci naslonite na mizo s palci pa si podprete glavo pri bradi...in potem z glavo tuščite dol, s palci pa tiščite gor :thumleft:


nekak sm probala tole delat ...sej gre pa tud tko čutš mišice pa to , sam ob vaji se skor zadušiš zravn laugh.gif
  • 0

#8 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 05:49 PM

Jaz sem nekje slišala, da nekak spodnjo čeljust premikaš, sam tudi to mi nekak ni glih.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#9 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 18 April 2006 - 06:01 PM

QUOTE(MLadoLetNa)
QUOTE(loris)
vaje za podbradek pravite....tezko bi jih opisala....

recimo sedite za mizo in se s komolci naslonite na mizo s palci pa si podprete glavo pri bradi...in potem z glavo tuščite dol, s palci pa tiščite gor :thumleft:


nekak sm probala tole delat ...sej gre pa tud tko čutš mišice pa to , sam ob vaji se skor zadušiš zravn laugh.gif


pa ne se držat za vrat. biggrin.gif samo z dvema prstoma (palcoma) si podpreš glavo pri bradi. in potem samo z glavo pritikas dol, s palcoma pa jo zadržuješ gor biggrin.gif
  • 0

#10 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 18 April 2006 - 06:13 PM

QUOTE(Verja)
Jaz sem nekje slišala, da nekak spodnjo čeljust premikaš, sam tudi to mi nekak ni glih.


tudi to ja...nagneš glavo full nazaj, potem pa počasi zapiras in odpiras usta...tudi čutiš mišice wink.gif
  • 0

#11 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 06:26 PM

QUOTE(loris)
QUOTE(Verja)
Jaz sem nekje slišala, da nekak spodnjo čeljust premikaš, sam tudi to mi nekak ni glih.


tudi to ja...nagneš glavo full nazaj, potem pa počasi zapiras in odpiras usta...tudi čutiš mišice wink.gif


Samo meni škra v čeljusti biggrin.gif , se bojim, da se mi bo zaskočila.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#12 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 22 April 2006 - 09:57 PM

baje da je tut tko treba: da si masiraš podbradek tk, da ga ''tiščiš'' naprej matr... k ne vem kk nej napišem! probimo še tk: začneš tm pr vratu in potem podrgneš naprej proti bradi nejprej z eno potem še z drugo roko. eno kremo je dobr dat gor, da je mal mastno, ker drgač maš filing, da si boš kožo strgov. pa ni pameten delat tega npr. 100x prvi dan, ker maš muskafiber biggrin.gif:D:D brez zafrkancije!!!! čeprov se sliš smešen biggrin.gif:D:D aja, pa se sestrična mi je rekla, da če daš glavo ful nazaj in potem odpiraš usta tut pomaga... sam to je men k bi ribo gledala! biggrin.gif:D:D
drgač se baje dobi ena zadeva prot podbradku. ko zvem kva sporočim! wink.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 April 2006 - 08:05 AM

To, da nagneš glavo nazaj in odpiraš počasi usta sigurno pomaga, sem probala in čutim mišice, kako delujejo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#14 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 April 2006 - 10:26 AM

Jst sem že dostkrat prebrala, da pomaga če se tapkaš po podbradku. S hrbtno stranjo dlani udarjaš po podbradku. Pa od dosti ljudi sem že slišala, da to izvajajo.
Jst sem se nekaj časa sekirala, ker pri nošenju pulija včasih izpade kot, da imam podbradek, pa sem probala s to vajo. Nobenih rezultatov. rolleyes.gif
Kaj pa kakšna krema proti raztapljanju maščob (a la proticelulitne kreme)? Če ne pa liposukcija, sej za taki mali del telesa verjetno ne pride drago...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users