Jump to content


Photo

Nanašanje maskare


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 24 June 2004 - 08:19 PM

prosim za pomoč... Rada imam podaljšane trepalnice, ampak se mi večkrat po daljšem času naredijo grudice in trepalnice zares grdo izgledajo in zares vse pokvarijo. Kaj mi predlagate?

In še nekaj... rada bi si kupila nežno roza senčilo za oči...katere znamke, številka barve?

Hvala... Tan
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 June 2004 - 08:42 PM

Tan

priporočam ti da si kupiš maskaro, ki ima nekoliko manj gosto teksturo. Na kratko, ki ni "pocasta". Z bolj suho maskaro si sicer večkrat naneseš teksturo ampak bolj enakomerno in trepalnice se ne lepijo skupaj. Pri daljšanju trepalnic je pomembno, da namažeš tudi zunanje kotičke veke-tiste male zunanje trepalnice. Ravno te dajo zapeljiv videz. Poskusi Max Factorjevo maskaro 2000 Clorie Dramatic Look. Za dnevni make-up je res cool. Če postane krtačka pocasta, jo umij z vročo vodo 8)

Roza senčilo: Kar neka jih ima IsaDora, ampak v kombinacijah, dvojne, trojne ali štirojne. Tudi Artdeco, enojne.

LP N
  • 0

#3 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 25 June 2004 - 11:49 AM

Še en nasvet... Če imam sivo modre oči, kakšne barve naj imam maskaro? Pred časom sem vedno uporabljala modro, zdaj pa že nekaj časa črno.

In še nekaj...kako naj si naličim veke s senčilom, da bi bilo čimmanj opazno?

Hvala in pozdravček iz deževnega Kopra...
  • 0

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 June 2004 - 12:44 PM

QUOTE(_tan_)
Še en nasvet... Če imam sivo modre oči, kakšne barve naj imam maskaro? Pred časom sem vedno uporabljala modro, zdaj pa že nekaj časa črno.

In še nekaj...kako naj si naličim veke s senčilom, da bi bilo čimmanj opazno?

Hvala in pozdravček iz deževnega Kopra...


Hej

uporabi rjavo maskaro za dnevni make-up, za večerni pa črno. Modro uporabi kadar izbiraš hladne odtenke senčil kot so roza, vijolična, modra...

Senčilo v prahu preden naneseš na veki, s čopičem zabriši na roki in šele s tako zabrisanim čopičem senči veke. Senčilo naj bo v zunanjih kotih vek temnejše, proti notranjosti ( proti nosu ) pa svetlejše. Pazi, da se senčilo preliva in da ni ni vidnega prehoda med temnim in svetlim senčilom. Temno senčilo lahko uporabiš tudi kot obrobo spodnjega dela očesa ( tik ob trepalnicah ).

Aha, pa še to: maskaro nanesi tudi na spodnje trepalnice.

LP N
  • 0

#5 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 25 June 2004 - 01:17 PM

Bom probala... Hvala za nasvet
  • 0

#6 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 26 June 2004 - 07:34 AM

Kja pa glede senčila... Ga je primerno imeti čez dan - imam službo z vliko strankami, pomembnimi (tajnica)?
  • 0

#7 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 June 2004 - 05:22 PM

QUOTE(_tan_)
Kja pa glede senčila... Ga je primerno imeti čez dan - imam službo z vliko strankami, pomembnimi (tajnica)?


Tan,

poslovni make-up je minimalističen, kar pomeni, da lahko uporabiš tudi senčila za veke vendar v nežnih, mat odtenkih, torej brez bleščic ali svetlikajočega leska.

LP N
  • 0

#8 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 03 May 2005 - 05:35 PM

QUOTE(_tan_)
prosim za pomoč... Rada imam podaljšane trepalnice, ampak se mi večkrat po daljšem času naredijo grudice in trepalnice zares grdo izgledajo in zares vse pokvarijo. Kaj mi predlagate?

In še nekaj... rada bi si kupila nežno roza senčilo za oči...katere znamke, številka barve?

Hvala... Tan


Oj!
Jaz imam zelo dolge trepalnice že po naravi, ampak se še vedno obremenjujem s problemom ´´rada bi jih podaljšala´´. Jaz si maskaro nanašam tako, da nanesen več plasti, ne ravno pol kile, v mejah normale, pa na koncu še malce po konicah trepalnic. Meni ravno to veliko ne pomaga zaradi že dolgih trepalnic, ampak vseeno ljudje hvalijo njihovo dolžino in lepoto. Upam, da ti bo nasvet pomagal. wink.gif
  • 0

#9 Charmed25

Charmed25

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts

Posted 08 June 2005 - 01:20 PM

ne vem če bo teb pomagal tole ampak jst nardim to tkole smile.gif (cela šara okol trpealnic pr men zmerje ker mam tut rada da jh zgleda ful pa da so mal dalše biggrin.gif)
najprej jih zaviham z unimi kleščani, po pol minutke vsako; pol napaca gor z belo stranjo (mam loralovo double extension k je kul) pol pa po 3x na debel še z črnim koncem smile.gif
  • 0
The power of three will set you Free.

#10 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 June 2005 - 04:15 PM

Jaz imam pa problem, da sem po mazanju z maskaro potem črna okrog oči. A preveč pritiskam z maskaro ali kaj?
  • 0

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 June 2005 - 04:21 PM

Ja, malo preveč pritiskaš. Ampak sej ni panike ... tiste črne packe okoli oči lahko očistiš z vlažno palčko za ušesa in je problem rešen. wink.gif
  • 0

#12 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 December 2005 - 06:18 PM

neki me zanima... ce date vec slojev maskare, ane, a pustite da se sloji med sabo posusijo al kr pacate gor dokler ni dost biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 December 2005 - 06:20 PM

Večkratni nanosi so najlepši, če se vmes ne posušijo ... torej ni tko da za vsak nanos počakaš da se prej posuši, ampak naslednji nanos naneseš takoj, ko je prejšnji še moker.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 31 December 2005 - 06:22 PM

ampak pol se men začne vse med sabo pacat!! oops.gif evil.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 December 2005 - 06:23 PM

Ne, če imaš dobro maskaro pol se nič ne paca. wink.gif

Če nanašaš na že suh sloj, potem lahko tisti suhi sloj odkrušiš, pa tudi maskara ne zdrsne gladko.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 31 December 2005 - 06:24 PM

in kakšno maskaro maš da se ti nč ne paca?? biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 December 2005 - 06:25 PM

Meni se nič ne paca Oriflame Volume 500% ker ima fenomenalno ščetko in ful lepo loči trepalnice.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 December 2005 - 06:28 PM

QUOTE(DiLeMa)
Večkratni nanosi so najlepši, če se vmes ne posušijo ... torej ni tko da za vsak nanos počakaš da se prej posuši, ampak naslednji nanos naneseš takoj, ko je prejšnji še moker.

hvala wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 December 2005 - 06:29 PM

Non problemos! biggrin.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 December 2005 - 07:13 PM

Men je tud ta od oriflema 500% volume ful ok, sam rab mal več plast kar pa itak ni problem k jih ful lepo loč :cheers:
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users