Jump to content


Photo

Regenerator - LUSH Jungle


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 May 2008 - 04:51 PM



IPB Image IPB Image


Sestavine:svež avokado, kakavovo maslo, sveža banana, sveži kumkvati, sveža pasijonka, vetiverjevo olje, sandalovo olje, klorofil, ylang-ylangovo olje, cetearilni alkohol, natrijev lauril sulfat, propilen glikol, sojin lecitin, sveže fige, cipresovo olje

Inteziven regenerator za področja trde vode. Lase obloži in zaščiti brez občutka obteženosti. Ukroti tudi najbolj nedisciplinirane, suhe in dolge lase, ki se tako radi zapletajo. Vsebuje sveže banane in fige, ki mehčajo, svež avokado, ki je izjemno hranljiv, svežo pasijonko za lesk in bogato mešanico olj ylang ylanga, vetiverja, sandala in vijolic, ki lase odlično tonirajo, za seboj pa puščajo omamen vonj.


To je moj prvi regenerator v trdi obliki. Dobršen kos (za ene 5 zmernih uporab) sem ga dobila od širokogrudne soforumašice Adriane. Njegov zelo močan adut je zagotovo vonj, tipično Lushevski, sladko zeliščen, izreeedno obstojen - vonj se dobesedno zažre v lase in se ga voha še dolgo zatem - tudi po večkratni uporabi šamponov in drugih balzamov/mask, je vonj še vedno rahlo prisoten, kar mi je všeč. Po uporabi pa ima ene 3, 4 dni skorajda funkcijo že nekakšnega parfuma, sploh pri dolgi grivi, katero imam tudi sama. Občasno mimo nosu prijadra oblaček tega vonja, tudi fant govori, da zelo lepo dišim. No, uporaba zna biti malo zoprna... jaz kos drgnem po rahlo vlažnih laseh, to traja nekaj časa, da ga lepo porazdelim - a ob tem izpulim tudi nekaj las, kar mi ni ravno všeč. Poskusila ga bom še nekako raztopiti v vroči vodi, pa potem nanesti. A zaenkrat se mi še ni dalo s tem ukvarjati. Balzam pustim na laseh od pol do ene ure, lasje so kasneje puhasti, a ne obteženi in nahranjeni. Morda so celo rahlo žimasti, kar mi je všeč, saj so posledično tudi bolj volumnasti. In seveda, naj še enkrat omenim - izredno dišeči. Sestavinsko je balzam izredno zanimiv - sestavine so napisane že v opisu. Priporočam vsem Lushevim navdušenkam, sploh zaradi vonja... za kakšno bogato kuro za zahtevne lase pa zagotovo ne bo.

Ocena: 4
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 18 June 2008 - 11:31 AM

Tudi zame je tole prvi regenerator v trdi obliki.Morem rečt da sem pričakovala od njega več kot sem dobila.Okej ampak zdaj študiram kot dolgolaska(kar nisem več).Torej za moje kratke lase ki niso nič uničeni,mogoče malnkost suhi je bil regenerator v redu.Kakšnega svilenega občutka na laseh nisem opazila.Pač malo navlaži lase in zelo odišavi to je pa tud vse.Za dolge lase bi bil absolutno premalo.

Količinsko ga je kar za dolgo, vonj mi je prečudovit.Zeliščen z ščepcom nekega zeliščnega olja te kar popestri.

Sama imam dva balzama...ko sem enega dobila sem drugega kupila ker sem bla tak očarana(seveda pa še prvega takrat sprobala nisem), ampak dobro ga bom porabla.Cena je za tak učinek malce visoka ampak glede na količino zelo ugodna.

4/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users