Jump to content


Photo

Logona-kremni šampon bambus


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

v

  1. 5 (zelo dobro) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 20 October 2006 - 01:46 PM

Kremen šampon bambus je res prijetno kremen-ustvari prijetno mehko peno in ni ga treba porabiti veliko.Vsebuje rastlinski glicerin,brokolijevo olje,pca-naravni vlažilec in proteine svile(to zadnje bolj proti koncu) in zato da super učinek,kljub temu da nima ravno zelo nežne čistilce.Lasje po uporabi niso trdi kot pri npr. hauschka šamponu ki je tudi povsem naraven ampak lepo očiščeni in dokaj razčešljivi.Sama nisem uporabila balzama ali maske pa so lasje po sušenju svileni in na otip nekoliko nahranjeni-mehki. svetijo se zelo in nobenih štrlečih laskov ne vidim. Sem precej zadovoljna in mislim da ga bom še kupila saj tudi prijetno nežno osvežilno diši in ga lahko uporabljamo tudi kot gel za tuširanje-koža je namreč tudi mehka in nič izsušena (nisem imela potreba po losjonu.)Cena solidna okrog dva tisoč-nekaj pod.nakup:sanolabor,možnost nakupa je pa tudi preko spleta.
Ocena:zame 5, za zelo suhe lase verjetno ne bo primeren brez regeneratorja.
IPB Image

  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#2

  • Guests

Posted 09 April 2007 - 10:48 PM

No, tudi jaz moram pohvaliti ta šampon. Do sedaj sem ga uporabila že kar nekajkrat in ne glede na to, ali sem imela prej na glavi naravno masko (iz banane in ostalih dobrot biggrin.gif ) in potem skodrane lase, ali pa na glavi predhodno nisem imela nič, pa sem si lase po pranju zravnala s fenom, so bili lasje neznansko lepi in sicer BREZ uporabe balzama (moram poskusiti še, kakšen je učinek, če uporabim še slednjega). To se mi še pri nobenem šamponu ni zgodilo, lasje se mi lepo svetijo, (naravni) kodri so lepo oblikovani (definirani), če pa si jih zravnam s fenom in krtačo, pa niso prav nič švrleči in se le malce simpatično privihajo na konicah (kot da bi le na konicah uporabila velike navijalke). smile.gif

Skratka, če strnem: gre za zelo dober naraven šampon (z IBDH certifikatom) s prav tako naravnim, nič sladkim vonjem, kar je tudi velik plus. Ustvarja lepo, gosto peno in čeprav imam po pranju občutek, da so lasje malce trdi, to ob sušenju povsem izgine.


Podeljujem mu najvišjo oceno: 5 wink.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users