Jump to content


Photo

Maska - LOGONA Hair Repair Jojoba


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

vaše mnenje:

  1. 5 (zelo dobro) (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 06 October 2006 - 06:16 PM

Logona naj bi bila povsem naravna kozmetika:ne vsebuje sintetičnih konzervansov,sintetičnih dišav ali barvil kar me je seveda zelo pritegnilo k nakupu te maske. Po pregledu sestavin sem jo morala kupiti saj vsebuje veliko olj,lanolin,naravne izvlečke:kane,koprive,breze,maščobne alkohole,betain in lecitin ki naj bi vplivala na strukturo lasu-mu dala moč.Je zelo fine teksture,kot kakšna krema za obraz in se lepo nanaša, porazdeli po laseh,potrebna je manjša količina maske saj je zelo hranljiva. Spere se hitro in zlahka. Učinek na laseh je dobro viden:lasje so zelo nahranjeni,mehki,zelo svetleči. Nobenih štrlečih laskov,le nahranjenost in prijeten otip.Zelo mi je všeč tudi naraven vonj:po janežu in cimetu. Se razdiši dokaj hitro kar mi je všeč saj bi se drugače hitro naveličala istega vonja. Maska je izključno za suhe in zelo suhe lase saj drugače lahko zelo hitro zmasti lasišče in lase. Lasje se zaradi nahranjenosti dlje časa sušijo kar me edino malenkost moti, drugače si zasluži popolno petko.
Cena:2000 sit za 150 ml kar je solidno za kvaliteto in količino porabe.Tudi odmerjanje je lahko saj je maska v tubi. Izdelke se lahko kupi v sanolaborju ali preko njihove spletne strani.
IPB Image
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 September 2007 - 09:12 AM

Improves structure and nourishes deeply.

Delivers intensive care to damaged hair, from the roots to the ends, with a natural complex of nettles extract and organic jojoba, premium botanical oils, and structural enhancers. Though developed for very dry, damaged hair, it offers benefits to every hair type.

Tole masko sem si ogledovala izredno dolgo, zgolj zato, ker se mi zdi glede na bolj skromno količino (150ml) dokaj draga, zanjo je namreč potrebno odšteti natanko 10,97€. No, potem sem se pred kratkim končno odločila, da jo kupim, predvsem zaradi res krasnih sestavin in zaradi certifikata BDIH, ki nam zagotavlja, da je proizvod popolnoma naraven.

Maska vsebuje veliko naravnih olj in ekstraktov, je nežna, tudi ne vsebuje nobenih slabih alkoholov. Dobi se jo v simpatični tubici, ki olajša uporabo, saj je super za dozirat. Je zelo gosta, kot kakšen body butter, zelo kremasta, bele barve in ima tak značilen zeliščni vonj, ki ni meni niti posebno prijeten, niti neprijeten. Nanaša se jo zlahka, tudi na zelo sfrotirane lase. Jaz sem jo pustila delovat uro in pol, izdatno sem jo vmasirala tudi v moje suho lasišče. V tem času ni niti malo kapljala, ampak se je kar nekako spojila z lasmi, se mi zdi, da so jo prav željno vsrkali.

Spira se zlahka, lasje pa so po uporabi res zelo lepi, taki ful krepki, vidi se jim, da so globinsko ponegovani, navlaženi in nahranjeni. Kljub temu niso niti malo obteženi ali 'mastni', kot po nekaterih drugih trgovinskih maskah, ki vsebujejo obilico silikonov in mineralnega olja in lase kar nekako zapacajo. Ko so lasje posušeni, so lahki, živahni, zelo svetleči in gladki kot svila. Tudi lasišče je bilo lepo navlaženo in zelo pomirjeno. Efekt se mi zdi (po pričakovanjih) res zelo dober in s tem tudi opraviči visoko ceno.

Super maska za izsušene lase, saj krasno navlaži in nahrani, naredi lase obvladljive in sijoče, ob enem pa jim vseeno ne odvzame naravnega volumna.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users