Jump to content


Photo

Afrodita Orehovo Olje Za Temne Lase


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  4. 2 (slabo) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 October 2006 - 03:34 PM

Tole je sicer sestavinsko čisto spodoben izdelek za zelo suhe in poškodovane lase, večinski delež sestave predstavljata mineralno olje (paraffinum liquidum) in olivno olje, bolj proti koncu pa tudi vitamin E in orehovo olje. Zadeva ima meni izjemno prijeten, nežen in dojenčkast vonj, ki pa se na laseh ne zazna. Zadeva je zelo tekoča, torej kot malce razredčeno olivno olje na primer, temno rjave barve in dobro mazljiva.

Zatakne se pri efektu na laseh, ki je vsaj zame nikakršen. Nanesla sem ga na vlažne lase pred sušenjem, s količino je treba blazno skopariti, drugače lahko zadeva lase izjemno zmasti. Nanaša se samo na spodnjo 1/3 las, razmaže se kar v redu, vendar pa so konice ob uporabi tega olja že med samim sušenjem nekako trde in delujejo izsušene, poškodovane. Pričakovala sem visok sijaj, zglajenost in mehkobo - dobila nisem nič od tega. Tudi ko so lasje suhi, so konice nekoliko zlepljene, kar se občuti, če greste s prsti skozi lase in se zatakne pri konicah ... prav nadležno.

Embalaža je bolj 'socialna' in preprosta, prozorna plastična steklenička z zelenim pokrovčkom na navoj. Točne cene ne vem, verjetno je nekaj stotakov za 50 mL.

IPB Image

2/5 (podarjam te dve točki zaradi lepega vonja in nizke cene)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 02 October 2006 - 03:58 PM

jz sm si tole nazadne kupila, dajm ga pa na suhe lase, in se še bl svetjo pol smile.gif

ful me mot, k je tok redko to, da mi kdaj kr mal izpod prstov uide down.gif

embalaža mi niti ni pomemba, ampak se mi zdi nasplošn kr fajn smile.gif

3-4, 4 , eno točka gre zarad tega, ker je preredko
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 November 2006 - 03:07 PM

Olje ima noro dober vonj po orehih, ki pa na žalost ne zdrži ne vem kako dolgo. Je izredno tekoče, nič kaj težko, las ne zmasti (dokler z nanosom ne pretiravamo), sama ga nanesem na suhe lase, zlasti če jih posušim s fenom. Lasje so bolj sijajni, sicer pa neke pretirano negovalne funkcije niti ne zaznavam, tako da izdelka v prihodnje ne nameravam kupovati, dasiravno ni drag.

2/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users