Jump to content


Photo

Lush, trdi šampon Irresistible Bliss


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (0 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2006 - 10:20 AM

IPB Image

Šampon sem kupila predvsem iz firbca in zato ker je naraven, ter je lepo dišal.
Čeprav se mi je zdelo da 2-3 potegi po laseh ne morejo narediti dovolj pene, ki bi očistila moje lase, je temu šamponu to useplo. Pene je bilo dovolj da sem si brez težav umila lase, seveda pa ne morete pričakovati toliko pene kot pri navadnem šamponu, saj je že količina nanašenegašampona na lase minimalana.
Lase je dobro umil, čeprav mi jih je pustil malo izsušene, kar pa sem popravila z uporabo maske.
Največje presenečenje se je zgodilo naslednji dan ko mi lasje niso neukročeno štrleli na vse smeri, ampak so bili lepo zglajeni, vendar ne polizani, saj se mi je ohranil naravni volumen biggrin.gif.
Nekaj ima pri tem gotovo tudi maska, ampak ker sem jo uporabljala že prej pa še nikoli nisem imela tako lepih las, predvidevam da to naredi šampon.
Razočaral pa me je pri vonju saj mi je prodajalka obljubljala da bo dišala cela kopalnica, jaz pa še na svojih laseh nisem nič vonjala. Ampak predvidevam da pač jaz ne zaznavam tako močno tega vonja, saj so drugi v moji družini rekli kako kopalnica diši.

Ocena 4,5/5
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users