Jump to content


Photo

Mozolji


  • Please log in to reply
1813 replies to this topic

#81 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 January 2006 - 03:38 PM

QUOTE(DiLeMa)
2. Differin ima stranske učinke, ampak niso nič grozni ... možno je tudi, da jih ti sploh ne boš imela. Lahko se pojavi luščenje kože (ko se obnavlja) zna pa zadeva tudi malo izsušiti, ampak te stvari so prehodnega značaja in po navadi hitro minejo. Aja pa zadevo je treba mazat ultra na tanko.


Tisti obliži za ogrce niso samo za en ogrc, ampak gre za obliže, ki jih nalepiš preko celega nosu ali brade ali čela in ti na tem mestu potegnejo ven VSE ogrce.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#82 Sweet-baby

Sweet-baby

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts
  • Location:mb
  • Interests:wse

Posted 20 January 2006 - 03:42 PM

ej DileMa hvala...tiste obliže morš met gor 15 min. ne???pa stanejo 1200?aja jas zaj uporablam kolekcijo nivea yung...pa mi nena nič pomaga...tisto kaj si svetovala Claudiji sem si prebrala in bom verjetno probala...kaj pa kak puder al pa korektor ko bi mozolje fajn prekriu???maš kake nasvete pa če si že kakega probala?? oops.gif
  • 0
love is in the air!

#83 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 January 2006 - 03:47 PM

Zelo, zelo prikriven puder je Revlon ColorStay, ki je namenjen mastni koži in tudi deluje proti mastnemu lesku kože, je pa malo težje mazljiv ker se zelo hitro suši. Lahko poskusiš tudi puder Revlon ColorStay Natural, ki je podoben, le malo manj prikriven je (ampak še vseeno dobro) in se ga zelo lahko nanaša, pa še naraven videz daje. Oba staneta tam nekje med 2000 in 2500 tolarjev.

Mozoljev se pa ne boš znebila z nobeno kremo iz trgovine, ker niso dovolj učinkovite. Zares ti bodo pomagala le zdravila, kot je Differin.

Aja kar se tiče obližev ... menda stanejo okoli 1200, ja. Način uporabe bo pa itak opisan na embalaži! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#84 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 20 January 2006 - 03:56 PM

Dilema, pa ti res ogrce ven potegne? Meni jih nikoli ni! Kaj je možno da mam tak trdovratne rolleyes.gif ali morajo bit v kakšnem bolj zrelem stadiju?
  • 0

#85 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 January 2006 - 04:09 PM

Ja onih čist miniaturnih pikic ti res ne bo ven potegnilo, tiste normalne pa ... meni jih, no.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#86 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 January 2006 - 04:23 PM

Še vedno imate na voljo zanko...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#87 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 January 2006 - 04:43 PM

.
Za obesit se? IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#88 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 January 2006 - 04:56 PM

Jao sončika jaz je včeraj v mulerju nisem našla. cry.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#89 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 January 2006 - 05:48 PM

Pol so jih pa razprodali.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#90 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 20 January 2006 - 06:37 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Jao sončika jaz je včeraj v mulerju nisem našla. cry.gif


A to v mariborskem? Jaz sem jo že parkrat iskala pa je tudi ne najdem!
  • 0

#91 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 January 2006 - 09:50 PM

QUOTE(Blondi)
QUOTE(¤PunChkA¤)
Jao sončika jaz je včeraj v mulerju nisem našla. cry.gif


A to v mariborskem? Jaz sem jo že parkrat iskala pa je tudi ne najdem!


Ja! V Mariborskem. cry.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#92 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 20 January 2006 - 10:33 PM

Ja...hvala Dilema.

Ammm...kakšna ZANKA??? ermm.gif
  • 0
Memento mori.

#93 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 January 2006 - 10:49 AM

Gre za nekakšen pripomoček za stiskanje ogrcev, ki je v obliki zanke. Več ti bo lahko kakšna druga povedala, jaz ga ne uporabljam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#94 Sweet-baby

Sweet-baby

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts
  • Location:mb
  • Interests:wse

Posted 21 January 2006 - 05:14 PM

ja samo kok pa tota zanka stane,kje se jo da kupit,kako se uporablja pa če kaj boli ko jo uporablaš??
  • 0
love is in the air!

#95 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 January 2006 - 07:12 PM

Muller, 1200 SIT, ne boli. smile.gif No, odvisno kje imaš ogrce. Na nekaterih mestih precej boli. Ampak bistveno manj kot pa da ti jih stiska kozmetičarka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#96 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 21 January 2006 - 07:51 PM

Folk! biggrin.gif Našla sem ene uporabne podatke o mozoljih!Poglejte:
...ZDRAVLJENJE AKEN
Zdravljenje aken je dokaj zahtevno in zelo dolgotrajno.Pri hudih oblikah se je potrebno posvetovati z zdravnikom, lahko pa si pomagate tudi sami:
-jejte veliko svežega sadja in zelenjave
-pijte svež korenčkov ali jabolčni sok vasj trikrat dnevno in čaje iz ognjiča,preslice,kamilic,lipe ali gloga.
-mozolje si večkrat dnevno netirajte z vato, nomočeno v jabolčni kis z nekaj kapljicami limoninega soka.
Aleksandra Mori

...ČIŠČENJE KOŽE
Čiščenje kože z različnimi preparati aken sicer ne prepreči,lahko pa zavre njihovo širjenje.Pri tem dosledno upoštevajte navodila za uporabo antiseptičnih izdelkov.Sončenje v nekaterih primerih izbolšuje stanje aken,nekateri pa opažajo celo izrazito poslabšanje.Zato se pred večjim izpostavljanjem soncu vsi,ki imate težave z aknami posvetujte z ustreznim strokovnjakom in izberite za vas primerno zaščito in nego kože.
Priprava na sonce naj se začne čim prej,saj boste le teko lahko preživeli sproščeno in varno poletje.
  • 0
Memento mori.

#97 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 January 2006 - 09:13 PM

Sonchika lahko prosim nalepiš sliko ? Ker jaz sem tisto, ki si mi jo ti poslala zbrisala. oops.gif Bom jaz to sprintala in šla iskat v Muller ker drugače nebom našla!
  • 0
Viens, reste ici!

#98 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 January 2006 - 08:32 AM

IPB Image
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#99 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 January 2006 - 09:36 AM

Hvala. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#100 Sweet-baby

Sweet-baby

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts
  • Location:mb
  • Interests:wse

Posted 22 January 2006 - 07:18 PM

oi folkec...jas pa mam nek problem...narediu se mi je en podkožn mozolj pa nevem kako ga naj prekrijem ali pa pozrdavim do jutri..kaj si čez noč nanj nanešem zobno pasto ...??? oops.gif
  • 0
love is in the air!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users