Jump to content


Photo

barvanje las


  • Please log in to reply
836 replies to this topic

#641 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2018 - 09:27 PM

Kul!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#642 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2018 - 09:46 AM

Kami, moram tudi jaz pohvaliti barvo.

 

Taka je pa moja zdaj, v senci in na soncu.

 

img20180507145408.jpgimg20180507145435.jpg


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#643 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 May 2018 - 10:14 AM

hudo lepa!! :blush1:  :blush1: :blush1:  

čudovita!

 

katera je to?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#644 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2018 - 10:28 AM

Kami, hvala za informacijo, sem se pa jaz že pobarvala z Martis Respect bakreno blond. Kvalitetna barva (tudi ni poceni), na zacetku se mi je zdela precej divje bakrena, zdaj se je pa tako lepo sprala, da je odtenek nekje podoben 370.

 

Oznaka mislim da je R15. Se pa malo težje dobi ta odtenek, nazadnje ga v dm-u ni bilo.

http://www.naturavit...-brez-amoniaka/


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#645 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 May 2018 - 10:30 AM

hvala!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#646 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 July 2018 - 07:50 AM

jaz sem res ugotovila, da mi taka barva, ki bi jo želela (kot tvoja Matilda) ne prime dovolj, saj imam naravno pretemne lase in ni dovolj prekrivna. Morala bi imeti temno blond, jaz sem pa srednje rjava.

 

Zato sem tokrat poskusila z novo barvo

 

A120WeDRUTL._SY550_.jpg

 

ker sem imela spodaj precej svetlejše lase, sem nekako upala, da bo tudi ta svetlejša.

color_expert_de_7-7_color_result_1_170x1

 

Pa je točno taka, kot na sliki.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#647 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 10 July 2018 - 08:12 AM

Lepa drugace!
S temi bakrenimi je lahko precej loterije. Ze "bakrene blond" razlicnih firm se precej razlikujejo, na laseh pa sploh.

Meni se je sprala ta martisova do te mere, da skoraj ni razlike z mojo naravno barvo in je narastek prakticno neopazen. Sem pa zelo zadovoljna, da je tako naravno videti in se bom se naprej barvala z njo.

Tebi Kami pa bi bilo verjetno res treba prej pobeliti lase za zelen tocen odtenek, kar pa itak ni dobra ideja :/
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#648 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 July 2018 - 08:20 AM

sem ugotovila ja, da je res loterija :)

 

jaz bi si želela nekaj takega

Strawberry-Blonde.jpg

 

imam pa tako

 

a27131e4fc32a511f554b98628085649.jpg

 

Prav mi je, kaj pa nisem naravna blondinka :)))


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#649 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 10 July 2018 - 08:21 AM

Ta zgornja je za moj okus ze prevec oranzna/lisicja, spodnja mi je bolj vsec, a zame pretemna. Ja, 50 odtenkov bakrene... :P
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#650 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 15 September 2018 - 07:42 PM

Olivija, si me navdušila nad Radico barvami :) še posebej všeč mi je lesk las  :wub:  odtenek sem izbrala, upam samo, da ne bom preveč rdeča. Zraven barve bom naročila še ritha prašek. Zanima me kako oceniš, da je temperatura vode med 50 in 70 stopinj? Sama namreč nimam grelnika vode, ki se ga da nastaviti glede na želeno temperaturo. Kaj pa količinsko si imela en paket te barve dovolj za cele lase? Za barvanje z navadno trgovinsko barvo potrebujem za narastek eno barvo, za celotno dolžino las pa dve.


  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#651 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 01 October 2018 - 08:50 AM

Kami, hvala za informacijo, sem se pa jaz že pobarvala z Martis Respect bakreno blond. Kvalitetna barva (tudi ni poceni), na zacetku se mi je zdela precej divje bakrena, zdaj se je pa tako lepo sprala, da je odtenek nekje podoben 370.

Matilda, jaz bom šla zdaj na eno bolj naravno barvo, saj mi te, ki sem jih do sedaj uporabljala,  res uničujejo in sušijo lase. Če sem prav razumela, je ta Matis bolj naravna?

Kje jo pa kupuješ?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#652 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2018 - 09:13 AM

Jaz bi ti priporočila, da jo poskusiš. Na začetku je za moj okus predivja, ampak se hitro spere na bolj naraven odtenek - frizerka me je 14 dni po barvanju vprašala, če je to moja naravna barva.
R15 se pa težko dobi, dejansko je ne v Müllerju ne v DM nisem še zasledila, zato sem kar kontaktirala Naturavit in ti oni povedo za tebi najbližje prodajno mesto.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#653 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 22 October 2018 - 12:56 PM

So mi danes odgovorili, da so to redki odtenki in mi lahko pošljejo po pošti (prosila sem za 14 in 15, ker ne vem kako prekrivna bo 15 pri meni, ker sem svetlo- srednje rjava).


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#654 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 23 October 2018 - 01:35 PM

Poročaj, kako bo izpadlo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#655 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 04 November 2018 - 07:28 AM

Vceraj sem se pobarvala z R15. Barva je prisla ven precej temna ... taka temno bakrena, se mi zdi. Nekako sem racunala bolj na "jagodno" rdeco.

Za same lase pa nimam obcutka, kako deluje. Lasisce me pa res ni nic peklo
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#656 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2018 - 09:10 AM

Hitro se spira in se malo umiri ta divja rdeca.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#657 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 05 November 2018 - 10:03 AM

Ja, res je taka pre-temno rdeča za moje pojme (sem bila presenečena, ker je kao blond bakrena).

Ali se ves čas hitro spira ali samo na začetku? Jaz se moram barvat na cca 4 tedne zaradi narastka. Upam, da bo vsaj toliko časa zdržala.

 

Sem istočasno naročila tudi R14 (svetlo rjavo bakreno, da bi videla, katera mi bolj ustreza oz, če mi R15 sploh ne bi prijela na moje rjave lase), pa je k sreči niso imeli in sem jo zdaj preklicala, saj če je ta tako temna, je tista seveda še bolj).


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#658 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2018 - 10:49 AM

Najbrž ti tudi zaradi temnejše osnove temneje pride, kaj pa vem. Enakomerno se spira, najbolj pa na začetku.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#659 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 18 February 2019 - 03:54 PM

Iščem preliv (!) za lase (torej enokomponenten, brez amonijaka, brez peroksida) v kostanjevo rjavem odtenku, vse sem že prebrskala, moj dolgoletni (Schwarzkopf Brilliance) je šel iz prodaje in sem hudo slabe volje. Drogerijske prodajalke nimajo uporabnih nasvetov, “prelivov ne prodamo veliko, zato ni izbire”.

Estela sicer ima prelive, a same usekane barve (vsaj v internetni trgovini). Barve pa ne želim uporabljati.

Help! : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#660 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 March 2019 - 11:02 AM

Včeraj sem se pobarvala s Schwarzkopf #PureColor trajno barvo v obliki gela in mi je bilo sprva malo smešno, je pa res fajn, ker nič ne teče, se lepo raznese po laseh.  Barva je izpadla temnejša, ker si nikoli ne upam svetlejšega odtenka vzet, ker se bojim, da mi ne bo prijelo, ampak bom naslednjič res vzela svetlejšega.  Lepo prekrije tudi sive, barva je enakomerna, z lahkoto se odstrani s kože, fajn je, jo bom še kupila. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users