Jump to content


Photo

Kje se kupi?


  • Please log in to reply
4407 replies to this topic

#4121 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 September 2018 - 05:17 PM

Kje imajo dobre brezsivne modrce v kozni barvi? Ne morem prebolet tistih starih La Senzinih, ki se niso pod oblacili niiiiic poznali. Vse, kar sem pomerila v Intimissimiju, je bilo grozljivo, cisto neudobno, da ne omenjam, kako so me nekateri stiskali v prsno kost. :o
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4122 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14767 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 September 2018 - 06:58 PM

Jaz sem pred meseci kupila enega v H&M in je božanski, kot da nič nimam na sebi.

 

Pa včasih imajo v trgovinah s športno opremo kake fajne. Pa TAKO ali mogoče C&A, sam je tak, joga/casual, ne eleganten modrc/sp. perilo oblika in materiali so pogojno ok.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4123 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 September 2018 - 07:52 PM

Res? Kateri model pa je ta iz H&M?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4124 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14767 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 September 2018 - 10:58 PM

A ma kako kodo, po kateri se ga da poiskat? Lahko poslikam samo svoj modrc :lol: , sem ga že neuspešno iskala po trgovinah/online, pa ga ni več, ampak vsake toliko pogledam, če bi bilo kaj podobnega. 

 

Jaz sem s H&M nepodloženimi nedrčki najvolj zadovoljna. Pa Etam še mogoče. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4125 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25245 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 September 2018 - 07:54 AM

Ja, meni je to en glavnih minusov hitre mode - ko koncno najdes eno super stvar, cez pol leta-leto, ko so jo dodobra stestiral, je pa nikjer vec ni za dobit. :(

Jaz pa iscem enega v kozni barvi brez naramnic (ali s snemljivimi naramnicami), ce ima katera kak predlog.


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#4126 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3115 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 19 September 2018 - 08:02 AM

Jaz sem pred kratkim kupila v lisci modrc s snemljivimi naramnicami s katerim sem zelo zadovoljna, sicer v črni barvi in mislim da je bil na voljo tudi v kožni, medtem ko so mi bili intimissijevi res grozno neudobni


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#4127 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 19 September 2018 - 08:11 AM

Jaz nosim pa skoraj samo Intimissimi, en model brez kosti z oblikovanimi kosaricami, in samo menjam, ko ponosim.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#4128 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23436 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 19 September 2018 - 08:22 AM

Jaz nosim pa skoraj samo Intimissimi, en model brez kosti z oblikovanimi kosaricami, in samo menjam, ko ponosim.

enako, le da imam jaz podložene košarice


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#4129 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 19 September 2018 - 02:28 PM

Jaz nosim pa skoraj samo Intimissimi, en model brez kosti z oblikovanimi kosaricami, in samo menjam, ko ponosim.

 

Jaz isto, ne grem nikoli več nazaj na kost. Čeprav sem se zdaj tudi teh že malo naveličala pa v določenih barvah ful hitreje razpadejo, jaz imam malo podložene in je poleti kar preveč potem vse skupaj, ker je prevroče.

Pa kvaliteta Intimissimi res šepa za toliko kolikor plačaš, bom rajši še kaj drugega kmalu sprobala.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#4130 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25812 posts
  • Gender:Female

Posted 19 September 2018 - 03:47 PM

enako, le da imam jaz podložene košarice

Jaz pa še kost. : ) Meni so njihovi modrci kot uliti, samo za poleti so s kostjo čisto prevroči.
V H&M sem preizkusila nekaj modelov brez kosti, pa mi ne stojijo lepo, C&A imam še v planu, pa Intimissimi še preverim.
V H&M sem v zadnjem letu kupila dva športna modrčka in sta mi zelo všeč, udobna, prijeten material.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#4131 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3115 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 September 2018 - 08:17 AM

Tistega brez kosti imam tudi jaz iz Intimissimija in sem zelo zadovoljna ampak za brez naramnic so mi pa od Lisce precej boljši, stojijo tako kot je treba in veš da ne bo čez dan začel dol drset. Jaz se bom tudi morala opremiti s kakšnimi novimi športnimi modrci ker mi moji postajajo že kar tesni in za doma prav ne prenesem več kosti.

 

Pa nakup pajkic je tudi v planu, takih fajn raztegljivih da jih bom lahko imela preko nosečnosti, a katera priporoča kje bi jih dobila, mogoče tudi kak H&M?


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#4132 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82314 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 September 2018 - 01:26 PM

Nobene pajkice niso tako raztegljive, da bi jih lahko nosila celo nosečnost in te ne bi tiščale. Razen kakšne z ekstremno nizkim pasom, pa še to mora biti neudobno.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4133 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16456 posts
  • Gender:Male

Posted 20 September 2018 - 01:31 PM

H&M nosecniske. Nimajo zgoraj toliko materiala, da jih ne bi mogel ze z majhnim trebuhom nositi.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#4134 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26211 posts

Posted 20 September 2018 - 01:31 PM

Meni so bile tiste v trgovini Popek nenadomestljive, tudi unicile se niso nic.
  • 0

#4135 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16456 posts
  • Gender:Male

Posted 20 September 2018 - 01:38 PM

No te definitivno ratajo zguljene, tako da na ene dvoje tekom nosecnosti kar racunajte (so pa 10€).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#4136 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26211 posts

Posted 20 September 2018 - 01:39 PM

Pa jaz sem imela tako nizko trebuh da mi hm niso bile udobne. Hofer so baje boljse.
  • 0

#4137 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82314 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 September 2018 - 01:41 PM

Jaz si bom verjetno na Asosu kupila kakšne Tall. Glede na to, kako kratek čas jih bom doma nosila, mi je za kvaliteto čisto vseeno.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4138 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25245 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 September 2018 - 03:30 PM

V H&M-u so imeli vcasih tudi neke hlace za jogo, kjer je bilo v pasu vec tekstila (lahko si ga imel cez trebuh, lahko si jih pa zapognil in nosil na bokih). Kako se obnesejo v nosecnosti pa ne vem, mogoce bo AP porocala, ker sem jih takrat njej predala ;)


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#4139 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82314 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 September 2018 - 03:58 PM

Ravno sem pogledala H&M stran, ker iščem eno svetlo pleteno obleko. Neverjetno bedne stvari imajo, sploh za nosečnice. Na Asosu pa trenutno tudi ne najdem maternity tall pajkic.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4140 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15001 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 20 September 2018 - 07:39 PM

hm pajkice so narejene za meter pa cevap, sem jih sla probat in so kratke za znoret.
Predlagam bambinija, v calzedonii imajo tudi ampak ne bombazne.
Nobenih hlac razen teh, ki mi jih siva prijateljica (na patent) in pa navadnih joggers ne bom mogla nosit cez celo nosecnost. Navadne pajkice so me tiscale ze v 12 t.
Tudi to glej pri hlacah da vzames take s pasom cez cel trebuh, ker tisti polovicni pasovi so predebeli in zacnejo rezat v trebuh.
Od kavbojk so hm svetlobna leta pred vsemi, kar sem jih poskusila, po udobnosti.
  • 0
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users