Jump to content


Photo

suhi lasje


  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#41 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 09 January 2008 - 10:11 PM

Ej, glih zdaj ne dela od Studiome stran, da bi ti dala točen naslov Frizerskega salona.
Jaz sem kupovala njihove stvari v salonu na Trubarjevi. Samo, misliš, da vem, kera trgovina je poleg? hmm.gif Se mi zdi, da je bolj na zaćetku in v vitraži imajo razstavljene neke stare pripomočke za lase. Ne moreš falit, ker ni obična izložba.

Mogoče še je tam v bližini kkai drugi salon, a tega ne vem. Stran (http://tigi.studioma.si) pa ne dela mad.gif. No, ko bo delala, poišči njihovo številko in pokliči. Bo najbojl ziher, da ne boš zastonj hodla. Meni so takrat moralo naročati Root Boost.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#42 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 09 January 2008 - 10:18 PM

V pasaži maxija vem da jih imajo
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#43 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 09 January 2008 - 10:22 PM

UUUU, ja! Tam majo tudi Tigi (v tistem salonu izgovarjajo "tidži" huh.gif laugh.gif). Salon je v podhodu Maxija.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#44 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 January 2008 - 10:30 PM

Ta firzeraj, adriane, ko si ga opisala za viki na začetku trubarjeve pa je Meta.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#45 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 09 January 2008 - 10:34 PM

No, pri Meti se dobi Tigi. closedeyes.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#46 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 09 January 2008 - 10:45 PM

Hvala punce! Ma kaj mi jaz brez vas, ta forum je zakon biggrin.gif Bom šla kr v maxija, ker mi je najbližje..
  • 0

#47 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82174 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2008 - 01:12 AM

QUOTE(Adriane @ 10. 1. 2008 - 0:22) View Post

UUUU, ja! Tam majo tudi Tigi (v tistem salonu izgovarjajo "tidži" huh.gif laugh.gif). Salon je v podhodu Maxija.


Saj se tko reče. huh.gif laugh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#48 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 12 January 2008 - 10:31 AM

^My point exactly. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#49 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 January 2008 - 11:05 AM

Čaki ... reče se TIĐI, lahko pa da oni izgovorijo prav TiD-Ži.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#50 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 12 January 2008 - 12:56 PM

po kakem sistemu se izgovarja "tiđi" (nočem pisan "đ-ja", ker ga v naši abesedi ni), će je firma iz UK?

blink.gif blink.gif Jaz včasih tak zabluzim!! Do sedaj mi je bilo nemogoče, da bi se v angleškem jeziku "G" pred "I" bral kot "Đ". Takoj sem šla na varijanto, da bi tako izgovorili le, če bi bila firma italijanska. Včasih moja pamet obere čudna pota in če ni poleg mene nekoga, ki me ve prepričat, ostavjam pri svojem laugh.gif

OK, TIĐI. LOL

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#51 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 12 January 2008 - 09:07 PM

Men bi blo tud bolš TIGI, ta TIĐI je mal čefurski. laugh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#52

  • Guests

Posted 12 January 2008 - 09:15 PM

Po moje je prej Tidži kot Tiđi.

Jaz itak izgovarjam Tigi tongue.gif Ker sem kmet.
  • 0

#53 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 02 July 2008 - 02:44 PM

Eno vprašanje...a je možno...da ti šampon za suhe lase še bolj izsuši lase? ...ker namreč..js mam skodrane [ beri suhe ] lase...barvane...+ ful unicene od blanziranja...zdj se je stanje mal popravlo...kr uporabljam kvalitetne maske...sam vseen..ni cist ok...mam pa od joico sampon pa balzam za suhe lase...pa od garniera ultra beauty [ limona+olivno olje za suhe lase.. ] ...in ko si operem lase sam z temi samponi pa balzami ...ko ne uporabim maske..so še 489148901469149x bolj suhi ko prej...vzdignejo se pol metra v luft..pa štrlijo...ko ena slama..so... cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif


  • 0

#54 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 02 July 2008 - 03:05 PM

Mogoče ti od Garnierja šampon ne učinkuje na lase ker nima nekih olj notri ki so pri suhih laseh nujno potrebna.
Joico je pa vredu ja.Uporabljaj bogate,masten šampone ki ti bodo lase lepo navlažili, ampak pri suhih laseh je res fajn pri vsakem pranju uporabit še balzam/masko.

Pa maska od Gliss kur oil nutritive se mi zdi ful fajna za suhe lase.Pa tud šampon od iste znamke ni slab ker vsebuje olja in je kar težek..

Pa dajaj si enkrat na teden olje za nekaj ur na lase in ga potem dol speri.Avokadovo in jojobino olje sta še najboljša za suhe lase.
  • 0

#55 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 02 July 2008 - 11:49 PM

QUOTE(november.rain @ 2. 7. 2008 - 12:05) View Post

Mogoče ti od Garnierja šampon ne učinkuje na lase ker nima nekih olj notri ki so pri suhih laseh nujno potrebna.
Joico je pa vredu ja.Uporabljaj bogate,masten šampone ki ti bodo lase lepo navlažili, ampak pri suhih laseh je res fajn pri vsakem pranju uporabit še balzam/masko.

Pa maska od Gliss kur oil nutritive se mi zdi ful fajna za suhe lase.Pa tud šampon od iste znamke ni slab ker vsebuje olja in je kar težek..

Pa dajaj si enkrat na teden olje za nekaj ur na lase in ga potem dol speri.Avokadovo in jojobino olje sta še najboljša za suhe lase.


Bom probala naslednjic...se masko zraven...pa bom vidla kak bo rezultat...ce bo isto ko je blo vceri brez maske...kr proc z garnierom hehe...

Jap..joico je sestavinsko res dobr..sam nwm..js opazam..da...pr men nima nobenga učinka na lase.. rolleyes.gif [ uporablam ga 2 al 3 mesce ] sam se hujso cupo mam ko si z njim operem...mam lase ko asfalt trde ...pa strlijo vsepovprek...delujejo nekak scufani..sam niso...ker se strizem vsak mesec.. oops.gif ...

To glis kur oil nutrive masko mam...jo uporabljam...in po uporabi..mam ful mehke lase...lahke....pa manj je teh suhih las...pa ful disijo lasi mmmmmmmmmmmmmm....aha sampon je tud ok? bom nabavla...ka pa balzam iz te kolekcije? pa on sprejcek za lase?

Kje se pa dobi to avokadovo pa jojobino olje? blink.gif
  • 0

#56 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 July 2008 - 09:40 AM

Olja lahko mislim da boš tako najceneje čez prišla kupiš na spletni strani Arstrade pa greš pod rastlinska olja in ti bo odprlo.

Kaj pa vem zakaj ti joico nebi ustrezal.Mogoče tvoja verzija nima kaj dosti olj notri.
Gliss kurjev šampon je masten...tud sestavinsko je kar vredu ja ampak predvsem je masten.
Tud sprejček je vredu.Ampak če je že na tem je potem boljši Lorealov nutri gloss light sprej ker ima že čisto na začetku proteine.
  • 0

#57 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 03 July 2008 - 12:45 PM

QUOTE(november.rain @ 3. 7. 2008 - 6:40) View Post

Olja lahko mislim da boš tako najceneje čez prišla kupiš na spletni strani Arstrade pa greš pod rastlinska olja in ti bo odprlo.

Kaj pa vem zakaj ti joico nebi ustrezal.Mogoče tvoja verzija nima kaj dosti olj notri.
Gliss kurjev šampon je masten...tud sestavinsko je kar vredu ja ampak predvsem je masten.
Tud sprejček je vredu.Ampak če je že na tem je potem boljši Lorealov nutri gloss light sprej ker ima že čisto na začetku proteine.



Nwm ka ni jasno ttim mojim lasem...nc jim ne pase cry.gif Aha...no ok...bom jutr sla nabavit ta od gliss-a sampon pa od loerala ta sprejcek...pa ta olja si bom narocila...

um evo od joico sestavine....pa poglej...ka ma ka nima...js se ne zastopim fajn v to oops.gif

sampon : JOICO MOISTURE RECOVERY SHAMPOO for dry hair
sestavine : aqua , sodium laurenth sulfate , cocamidopropyl betane,diropropylene glycol,glycol disterate,sodium methyl cocoyl taurate,cocamide mea,chlorella vulgaris extract,hydrolyzed algin,sea water,simmonosia chinenesis seed oil,hydrolyzed keratin,cocodimonium hydoxypropyl hydrolyzed keratin,silicone quaternium-16,peg-150 pentaerythrityl tetrastearate,peg-6 caprylic gylcerides,sodium cocoamphoacetate,undeceth-11,butyloctanol,undeceth-5,arginine,guar hydroxypropyltrimonium chloride,sodium citrate,sorbitol,stearyl dihydroxypropyldimonium oligosaccharides,methylparaben,propylene glycol,citric acid,dmdm hydantoin,disodium edta ,benzyl benzoate,limonene,fragrance/parfum,blue 1 (ci 4209),ext.violet 2 (ci 60730).yellow 5 (ci 19140)

balzam: JOICO MOISTURE RECOVERY CONDITIONER for dry hair-SOIN pour cheveux secs
sestavine:aqua,isopentyldiol,sorbitol,dimethicone,behentrimonium chloride,stearyl alcohol,behenyl alcohol,ethylhexyl palmitate,simmonosia chinenesis seed oil,hydrolyzed algin,chlorella vulgaris extract,maris aqua,hydrolyzed keratin,cocodimonium hydoxypropyl hydrolyzed keratin,aminopropyl dimethicone,citric acid,peg-6 methyl ether dimethicone,peg-90m,propylene glycol,sodium citrate,steartrimonium chloride,stearyl dihydroxypropyldimonium oligosaccharides,iodopropynyl,butylcarbamate,dmd hydanton,limonene,benzyl benzonate,parfum blue-1 ( ci 42090) , ext.violet 2 ( ci 60730),yellow 5 ( ci 19140 )

in še od garniera sampon pa balzam

GARNIER natural beauty sampon s prot.za posk.lase ( z olivnim oljem in limono )
sestavine:aqua,sodium laureth sulfate,citric acid,cocamidopropyl betaine,sodium chloride,hexylene glycol,sodium benzoate,sodium hydroxide,olea europae oil / olive fruit oil , peg-60 hydrogeneated castor oil,polyquaternium-10,salicylic acid,limonene,linalool,propylene glycol,tartaric acid,geraniol,citronellol,citrus medica limonum extract,hexyl cinnamal,glyceryl laurate,parfum (c28920/1)

GARNIER natural beauty obl.za lase limona-oliv.olje
sestavine:aqua,cetearyl alcohol,amodimethicone,behentrimonium chloride,dodecene,olea europaea,trideceth-6,chlorhexidine digluconate,poloxamer 407,limonene,linalool,propylene glycol,geraniol,cetyl esters,methylparaben,cetrimonium chloride,citronellol,citric limonum,lauryl peg/ppg-18/18 methicone,hexyl cinnamal,parfum (c27169/1)

rolleyes.gif

huh..prsti me že bolijo od tipkanja ohmy.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#58 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 July 2008 - 12:56 PM

Šampon Joico:Veliko keratina, ekstraktov, nekaj malega olja.Zelo kvaliteten ampak mislim da bi bil bolj za poškodovane lase kot za suhe.

Balzam Joico:Z silikonom,keratinom,Jojobinim oljem in veliko izvlečki.Spet zelo kvaliteten, primeren za malo suhe,poškodovane lase.

Garnier:Z balzamom,olivnim oljem, silikonom in vlažilnim alkoholom.Tole mislim da še najmanj ustreza tvojemu tipu las.

Tigi O&H ima ogromno olj...po mojem menju je tist šampon evergreen in zmagovalen pri suhih in poškodovanih laseh.Pa tud Oil nutritive je super.
Bo pa ena od moderator prestaula tole v temo sestavine(upam smile.gif)
  • 0

#59 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 03 July 2008 - 01:01 PM

QUOTE(november.rain @ 3. 7. 2008 - 9:56) View Post

Šampon Joico:Veliko keratina, ekstraktov, nekaj malega olja.Zelo kvaliteten ampak mislim da bi bil bolj za poškodovane lase kot za suhe.

Balzam Joico:Z silikonom,keratinom,Jojobinim oljem in veliko izvlečki.Spet zelo kvaliteten, primeren za malo suhe,poškodovane lase.

Garnier:Z balzamom,olivnim oljem, silikonom in vlažilnim alkoholom.Tole mislim da še najmanj ustreza tvojemu tipu las.

Tigi O&H ima ogromno olj...po mojem menju je tist šampon evergreen in zmagovalen pri suhih in poškodovanih laseh.Pa tud Oil nutritive je super.
Bo pa ena od moderator prestaula tole v temo sestavine(upam smile.gif)


Aha...ok..hvala...! ...pol mi priporocas...gliss al pa tigija? ...ko sm ze navelicana..kupovat...te sampone pa vse...nakonc...noben nc ne ustreza... cry.gif

S ni panike...bom kr js prestavla...da majo moder.manj dela tongue.gif

  • 0

#60 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 July 2008 - 01:09 PM

Kk pa lahk to sam prestaviš?

Lej pejt v en Tigijev salon pa ji reči naj ti lase opere samo z Tigi O&H šamponom in istoimenskim balzamom in naj ti čez to ne daje nič silikonov.

Ker cene od tega so res mal visoke in brezveze nekaj na blef kupovat.Pa boš videla kako ti bo ustrezalo.
Za sprej ti pa kaj od drogerijskih priporočam Loreal Elseve nutri gloss light sprej za lase(vsebuje olje,proteine, silikone..super je).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users