Jump to content


Photo

Just Tea Tree crema


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27095 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 28 October 2006 - 12:45 PM

Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene glycol, Cera alba, Sorbitol, Hydrogenated Polyisobutene, Decyl Oleate, Oleyl Oleate, Melaleuca Alternifolia, Glycine soja, Parfum, Zea Mays, Leptospermum Scoparium, Melaleuca Ericifolia, Chamomilla Recutita, Salvia Officinalis,, Hypericum Perforatum, Achillea Millefolium, Althaea Officinalis, Allantoin, Butylene Glycol, Glyceryl Linoleate, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium lauryl sulfate, Ethoxydiglycol, Propylparaben, Lactic Acid, Glyceril Linoleate, Glycerin, Serine, Sodium Lactate, TEA-Lactate, Urea, Ethylparaben, Methylparaben, Sodium Chloride, Linalool, Limonene.


Slike res ne najdem, sem pregledala na netu, pa ni nič. Moj digitalec pa je crknjen že par mescev, tako da ne morem slikat
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#2 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13811 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2006 - 12:53 PM

Mislim, da je tole isto: http://www2.lepa-si....h...122&hl=just
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#3 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27095 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 28 October 2006 - 01:39 PM

Ajoj, hvala. Samo meni je ni našlo v iskalniku huh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users