Jump to content


Photo

Krema / serum za obraz


  • Please log in to reply
3448 replies to this topic

#3121 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 February 2019 - 11:22 PM

:lol1: Cel biznis.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3122 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2019 - 11:57 PM

:lol:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3123 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2019 - 11:53 AM

:D

Jaz ne vem, kaj je problem s temi našimi trgovci, zakaj so tako togi/zategnjeni. In potem se še neumne delajo, pa daj vsaj povej, v čem je problem. Kdaj bi začela kar kričati sredi trgovine, mater čevelj, ki ga izdelujejo v št. od 35-40, ampak oni nimajo. Imamo do 35. Bomo preverili. Ne, ni. Aha imamo pa te - ponuja usnjen gležnjar namesto konkretnega, goretex zimskega škornja. Neee, ne iščem tega. Mi dosadi, grem na Amazon in dobim po nižji ceni (kljub 10 EUR poštnine), kar želim. In to v petih dneh.
Ma vai...
:butl:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3124 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2019 - 09:34 AM

Tudi jaz, samo sedaj je tudi na spletni strani uvoznika ni na zalogi. Jim bom pisala.

https://vidastudio.s...naissance-15ml/


Ne vedo, kdaj bo spet na zalogi in ponujajo Venobis - sensitive intense. Očitno dejanskega razloga ne bomo izvedeli, kot ponavadi.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3125 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2019 - 04:26 PM

Oh, sele zdaj vidim tole. Coco, ce si ziher, da se jo v Švici se dobi, ti jo lahko ti jo nabavim in pošljem. V Slovenijo me verjetno ne bo do jeseni, da bi ti jo lahko prinesla.


  • 0

#3126 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 February 2019 - 08:15 PM

RES? Preverim najprej s kolegico, da ne gnjavim tebe, ampak ce ona ne bi mogla, bi te kar prosila. 🙏
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3127 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2019 - 08:22 PM

Seveda. :wink: A Freya? Kolko vem, gre ona pogosteje v Slovenijo. :) Preveri pa javi. 


  • 0

#3128 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 February 2019 - 09:08 PM

Will do!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3129 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2019 - 07:56 AM

O Freya je še živa? : D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3130 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 February 2019 - 10:11 AM

Kakšen je TBS serum za obraz z vitaminom C?  Se splača kupit?  Je ravno znižan za petino do konca emseca pa premišljujem, ali je vreden tega, da si naredim zalogo.  :D


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3131 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 March 2019 - 08:07 PM

Zadnjič sem kupila The Ordinary Pycnogenol 5%, ful mi ne sede. Odkar ga imam, so se mi zamašile pore...

Če ga katera hoče, ji ga dam zastonj, manjka ga manj kot 1cm. 

 

https://theordinary....ct-15ml?redir=1


  • 0

#3132 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 25 March 2019 - 08:45 AM

Kaj pravite na te sestavine? Imela sem obnovitveni serum od 100% pure pa ga zdaj več ne najdem... Rabim nekaj za dobro vlaženje kože

Sestava:

Organic Salvia Hispanica (Chia) Water, Organic Glycerin, Xanthan Gum, Organic Laminarian (Algae) Extract, Hydrolyzed Candida Saitoana (Yeast Ferment), Organic Macrocystis Pyrifera (Sea Kelp) Extract, Hyaluronic Acid, Organic Lonicera Japonica (Japanese Honeysuckle) Flower Extract, Organic Essential Oil Blend: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Bark Oil, Vetivera Zizanoides (Vetiver) Root Oil, Citrus Sinensis (Blood Orange) Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Lavandula Angustifola (Lavender) Oil
  • 0

#3133 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 26 March 2019 - 02:40 PM

Kaj pa tale Serum (Renewal Serum with Willowherb od Origins), muči me ker je še znižan trenutno in ima veliko dobrih ocen.

 

Ingredients: Water\Aqua\Eau , Butylene Glycol , Silica , Polymethylsilsesquioxane , Dimethicone , Glycerin , Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer , Polysilicone-11 , Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Amyris Balsamifera Bark Oil*, Salvia Sclarea (Clary) Oil*, Anthemis Nobilis Flower Oil*, Rosa Centifolia Flower Extract, Limonene, Linalool , Epilobium Angustifolium Flower\Leaf\Stem Extract , Albizia Julibrissin Bark Extract , Castanea Sativa (Chestnut) Seed Extract , Salicylic Acid , Paeonia Suffruticosa (Peony) Root Extract , Molasses Extract\Saccharum Officinarum\Extrait De Mélasse , Laminaria Saccharina Extract , Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract , Pisum Sativum (Pea) Extract , Sigesbeckia Orientalis (St. Paul'S Wort) Extract , Laminaria Digitata Extract , Acetyl Hexapeptide-8 , Ethylhexylglycerin , Caffeine , Urea , Lauryl Peg-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone , Arginine , Beeswax\Cera Alba\Cire D'Abeille , Sodium Hyaluronate , Phospholipids , Peg-11 Methyl Ether Dimethicone , Dimethicone Crosspolymer , Caprylyl Glycol , Sodium Pca , Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer , Magnesium Ascorbyl Phosphate , Glucosamine Hcl , Sodium Phytate , Hexylene Glycol , Laureth-12 , Trehalose , Polyquaternium-51 , Tromethamine , Silica Silylate , Carbomer , Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer , Tocopheryl Acetate , Potassium Sorbate , Chlorphenesin , Phenoxyethanol , Mica , Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499) , Titanium Dioxide (Ci 77891) * Essential Oil 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3134 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22281 posts
  • Gender:Female

Posted 21 April 2019 - 11:11 AM

Ste v tem času odkrile še kakšen serum z vitaminom C, ki ga je vredno sprobat?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3135 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16075 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 April 2019 - 11:13 AM

Ni ravno serum, ampak krema Nivea Q10 in sem zaenkrat zadovoljna.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3136 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 21 April 2019 - 01:28 PM

Tega imam in mi je ful fajn
http://www.or-ca.si/negovalna/100-pure/nega-obraza/serumi-za-obraz/100-pure-potentni-multivitaminski-in-antioksidantni-nočni-serum,-30ml-detail
  • 0

#3137 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22281 posts
  • Gender:Female

Posted 21 April 2019 - 01:46 PM

U mater, cena je pa tudi. :lol:
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3138 Gold Lion

Gold Lion

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Gender:Female

Posted 22 April 2019 - 05:16 PM

Od Dear, Klairs je baje zelo dober vitamin c serum. 


  • 0

#3139 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 22 April 2019 - 08:00 PM

Meni je fajn CadeaVera, mi je malo bolj všeč kot Derma E, čeprav sta oba dobra.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3140 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 22 April 2019 - 09:10 PM

U mater, cena je pa tudi. :lol:

Ma vem... Sem z njimi ful zadovoljna pa je šel moj prejšnji serum iz proizvodnje. Se mi ni dalo iskat drugega pa sem vzela naslednjo zadevo, ki so mi jo priporočili.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users