Jump to content


Photo

Potenje


  • Please log in to reply
102 replies to this topic

#81 temida

temida

    sramežljivec

  • Člani
  • 97 posts

Posted 21 June 2007 - 03:09 PM

QUOTE(Michelle @ 4. 1. 2006 - 1:19) View Post

Jaz zaenkrat sicer nimam problemov s potenjem, ampak vem pa, da full pomaga Secret Key Platinum (najbolje tisti roza). Pa ne deodorant, ampak tisti, ki ima spodaj tako zadevo, ki se zasuče in zgoraj pol skozi luknjice pride ta 'krema'. Saj ne vem, kak naj razložim.
Ampak ta zadeva ni samo zato, da ne smrdiš, ampak dejansko ustavi potenje. Človek se sploh ne poti. Jaz mam po aerobiki celo majco dobesedno mokro, medtem ko se podpazduho čisto nič ne potim. Ne vem pa, koliko je to zdravo, pomaga pa le...



kje se pa dobi Secret Key Platinum? a na majicah pušča kakšne bele madeže?

meni tudi nič ne pomaga proti potenju. Triple Dry mi je od začetka pomagu potem pa ne več. samo sem ga kakšen let nazaj uporabljala.


  • 0

#82 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 21 June 2007 - 04:28 PM

QUOTE(temida @ 21. 6. 2007 - 16:09) View Post

kje se pa dobi Secret Key Platinum? a na majicah pušča kakšne bele madeže?

meni tudi nič ne pomaga proti potenju. Triple Dry mi je od začetka pomagu potem pa ne več. samo sem ga kakšen let nazaj uporabljala.


Nič ne pomaga eni se veliko znojimo drugi pa skoraj nič... Prhanje edino! Pa klima v avtu ali odprta okna in po gasu... Pa kakšni osvežilni robčki, lahke obleke.
  • 0
IPB Image

#83 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 22 June 2007 - 08:07 AM

men je zlo fajn Nivea pure invisible, pa tud madežev ne pušča... ampak je mogoče bolj primeren za "normalno potenje", ne za tiste ki majo prav velike probleme s tem... :/
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#84 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 June 2007 - 10:36 AM

QUOTE(Naty @ 28. 10. 2006 - 16:01) View Post

Od takrat ko sm js vidla te vaše prispekve in to o Hidro Fugal sm si ga šla kupit - proti koncu počitnic poletnih ... in sm zvečer se nasprejala s sprejem, potem zjutraj pa z unim v brezbarvni steklenički, ki naj bi bil deodorant ... in mi je približno 2 tedna res pomagalo - pa še peklo me ni - nič se nisem potila ... zdaj so se mi pa spet začeli poznat 'flekeci' - madeži od potenja na oblačilih ... pa ne vem kaj naj naredim ... :S joj biggrin.gif


Zopet se 1-2x namaži z Hidro Fugalom. Ko boš vidla da ni več flekcov pa uporabljaj samo navadni deo. Ko se flekci zopet pojavijo pa se spet malo namažeš z Hidro Fugalom. smile.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#85 špelććć.iii

špelććć.iii

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 16 December 2008 - 02:02 PM

no jst sm se tut učas fuuul potila.sm vidla vaše nasvete in se hitr udpraula u muller...hidro fugal...dons sm ga 1. uporabla.zdele sm doma in najbolj neverjetn čudez...nc potenja.čez ceu dan sm koncn enkat vidla kko je ce se nc ne potiš in če si lahk breskrbn.hidro fugal ROCKS!!!zdej ne grem več nkamor brez njega.res vam hvala.in k ene praute da se je nepotit nezdravo.mi k se res veliko potimo to vemo ampak vi res ne morte razumet kako je če ne morš niti roke dvignt brez da bi se ti smejal in tko... :?morte vedet da ce nm pot nau šou zdej sprot vn bo šou pa pr športu pa tko važn je da neki res učinkovitga ubstaja k nardi potenju---------STOOOOOP!!!punce ve ste carice...hvala in hidro fugal 1000000% deluje...

PREIZKUŠENO
  • 0

#86 sandriee

sandriee

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 113 posts

Posted 19 January 2010 - 07:18 PM

Imam velik problem ohmy.gif nenormalno se potim, prosim pomagajte. Preizkusila sem že skoraj vse izdelke, pa mi noben ne pomaga. Rabla bi res eniga orink močnega!
  • 0
Life is beautiful. You only have to make it beautiful ***

#87 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 19 January 2010 - 08:00 PM

Hidro fugal si že?
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#88 sandriee

sandriee

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 113 posts

Posted 19 January 2010 - 10:35 PM

Tega pa še nisem, kje pa se ga kupi? Kaj je v stiku ali je sprej?
  • 0
Life is beautiful. You only have to make it beautiful ***

#89 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 23 July 2016 - 10:38 AM

Meni se meša od potenja počasi. Odkar sem se začela malo bolj konkretno ukvarjat s športom, se naenkrat ves čas potim ko konj, v zadnjem času pa se mi zdi, da je vedno slabše.

 

Premočena sem dobesedno povsod, vse cunje imam mokre, vključno z gatami, pri čemer je seveda tudi občutek izjemno neprijeten, pa še prav zdravo ne more bit (sploh, če grem potem ven in zunaj piha, na primer).

 

 

A se da kaj narest v tej smeri, znorela bom.


  • 0

#90 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 23 July 2016 - 12:34 PM

Ne, ko sem jaz začela športat, so se vse možne pipice odprle in se niso zaprle niti v nosečnosti, ko sem izrazito zmanjšala vadbo, niti sedaj po porodu.... Seveda hormoni sedaj dodajo še super vonj :wacko:
  • 0

#91 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 July 2016 - 12:42 PM

A to ni normalno? :lol: Jaz sem svojcas na treningu znala zamenjati po 3, 4 majice (je pa res, da smo imele HC treninge v neklimatizirani dvorani, avgusta je bilo vec kot 40 stopinj). Tudi zdaj, ce recimo oddelam samo 15min HIIT ali pol ure Kaylo, lahko na koncu ozamem majico, po 7ih minutah ze kaplja z mene. Ne vem, meni je nerealno pricakovati, da bi v tej vrocini ostala samo malo potna. :lol:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#92 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 23 July 2016 - 12:46 PM

Med športanjem me niti ne moti, tudi če lije z mene; bolj mi je problem, da sem že pri normalnem delovanju vsa mokra (že zjutraj, ko pridem v službo, imam mokre gate).


  • 0

#93 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 July 2016 - 05:03 PM

Če nisi pripravljena iti na operativen poseg, druge rešitve na žalost ni. Mož tudi švica kot konj, nisem pa vedela, da je šport s tem povezan (pač da tako švicaš tudi, ko ne športaš).


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#94 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 23 July 2016 - 05:47 PM

"Increased sweat production is commonly an inherited condition. In other cases the onset is based on manifold changes in life, for example changes of the hormone level, changes of one’s personal diet, of the clothes or fabrics, emotional changes and so on."


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#95 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 23 July 2016 - 05:52 PM

Po fantu sodec zna biti povezano z bazalnim metabolizmom - vec aktivnosti, vec misic, vec kurjenja kalorij, vec toplote, vec svica. Kaksnega pametnega nasveta ti zal ne morem dat, bi pa znalo bit, da - vsaj te dni - tudi soparnost v kombinaciji s temperaturami naredi svoje (tudi mene vsake toliko oblije, pa drugace nisem sportnik ali kako drugace "tople" sorte). 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#96 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 July 2016 - 06:01 PM

Moja mami je recimo ful aktivna, poti se pa čisto premalo in ji je zato še toliko bolj vroče. Ne vem, katera skrajnost je hujša.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#97 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 24 July 2016 - 12:14 AM

Zadnjič sem brala, da naj bi dejansko potenje bilo pogojeno z razmerami v prvih nekaj letih življenja, saj se sicer rodimo z določenim številom znojnic, a se v prvih par letih razvijejo in postanejo dejavne samo nekatere, kar je pa odvisno od tega, kako toplo oz. hladno nam je v tem času. Znajo pa poem svoje verjetno kasneje dodati udi hormoni, ja.

 

Jaz se tudi ful potim, pa nimam pametnega nasveta razen botoksa haha, jaz se probavam oblačit čimbolj tko, da se ne vidi, torej izbiram oblačila tako, da so bolj ohlapna in materiali neobčutljivi na mokre madeže itd., pa naravne materiale. Od deodorantov mi je kul Borotalco, to je pa to. Nisem nikoli pomislila, da je to dejansko pogojeno tudi s športanjem oz, splošno aktivnostjo. :hmm:


  • 0

After all this time?

Always.


#98 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2016 - 01:24 PM

Ja, meni je to fascinantno... preden sem začela hodit v fitnes, sem se lotila res minimalno... mogoče par kapljic po hrbtu nad križem, to je bilo to. Od takrat naprej pa poplava... teče povsod, hrbet cel moker, pod joški, s senc mi teče...
  • 0

#99 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 July 2016 - 01:26 PM

Jaz pomoje bolj švicam med joški kot kje drugje.  :ph34r: Se pa švic najbolj pozna na sivih majicah.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#100 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 July 2019 - 10:10 AM

A se kateri dogaja da zašvica oz zasmrdi v tej zunanji pazdušni gubi? Nekajkrat sem opazila, da sem rahlo zasmrdela na tem zunanjem delu, pa ne vem da bi se potila, ne pa prav pod pazduho. Itak se na zunaj ne namažem, pa nikoli prej ni bilo težav. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users