Jump to content


Photo

Kako ste ga/jo spoznale?


  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

Poll: Kako ste ga/jo spoznale? (45 member(s) have cast votes)

  1. a)Prek interneta (12 votes [26.67%])

    Percentage of vote: 26.67%

  2. b)Prek prijateljev (10 votes [22.22%])

    Percentage of vote: 22.22%

  3. c)V lokalu, diskoteki ... (4 votes [8.89%])

    Percentage of vote: 8.89%

  4. d)Drugje (11 votes [24.44%])

    Percentage of vote: 24.44%

  5. e)Trenutno sem samski/a (8 votes [17.78%])

    Percentage of vote: 17.78%

Vote

#1 lily

lily

    sramežljivec

  • Člani
  • 49 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 February 2006 - 10:28 PM

Imam problem. Minilo je že kar nekaj časa, odkar sem končala s svojim bivšim partnerjem. Kjerkoli iščem nikjer ne najdem takega, ki bi pritegnil moj pogled. Zato me zanima, kje ste spoznali/e svojo/ega sedanjo/ega partnerja? Mogoče mi bo to pomagalo pri iskanju oops.gif .
  • 0
*Look at me and I will smile, give me a kiss and I will fly. Look away and I will cry, say goodbye and I will die!*

#2 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 15 February 2006 - 11:09 PM

Hey lily, mogoce je pa problem ravno v tem, da prevec zagrizeno isces. Res, to mi je padlo v oci, ko si napisala Kjerkoli iscem...

Saj ves, da ljubezen se ponavadi zgodi, ko jo najmanj pricakujemo...
ko jo ne iscemo...
Zatorej-me ti lahko napisemo, da smo svojo ljubezen srecale v kaficu, v knjiznici, na busu itd...(jaz sem ga spoznala preko prijateljev btw),ampak to ne pomeni,da moras ti prav na teh mestih iskati...kdove na katerem xmestu ti je namenjeno spoznati svojo ljubezen... :arrow: just go with the flow!
  • 0

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 February 2006 - 11:55 PM

lily, forumski iskalnik dela čudeže! biggrin.gif ne za tipe najt, pač pa za poiskat že obstoječe teme! biggrin.gif nej to kdo zaklene, pa lahko nadaljujemo v že obstoječi temi.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 February 2006 - 09:06 AM

Glej ga zlomka, res.. pa še na isti strani je povsem identično vprašanje!
  • 0

#5 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 16 February 2006 - 03:54 PM

QUOTE(black_sweety)
Hey lily, mogoce je pa problem ravno v tem, da prevec zagrizeno isces. Res, to mi je padlo v oci, ko si napisala Kjerkoli iscem...

Saj ves, da ljubezen se ponavadi zgodi, ko jo najmanj pricakujemo...
ko jo ne iscemo...


...se strinjam. Ne preveč iskat.

Jaz sem 'mojega' poznala že enih 7 let....in nikoli mi ni bil prav všeč na pogled (zdaj pa mi je najlepši smile.gif ), njegovega karakterja pa itak nisem poznala, vedela sem da je 'razbojnik-kažinar'. Ko sva bila prvič skupaj pa sem bila dobesedno zaslepljena z enim drugim....tko da, res neveš kdaj te doleti.
  • 0

#6 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 February 2006 - 07:02 PM

Amm na forumu biggrin.gif biggrin.gif ja noooo smile.gif Pa ni bil namen, da bi postal to kar kasneje je, sam pač tko.
  • 0

#7 lily

lily

    sramežljivec

  • Člani
  • 49 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 February 2006 - 09:04 PM

QUOTE(_M_)
Glej ga zlomka, res.. pa še na isti strani je povsem identično vprašanje!


oops.gif Nisem pogledala!
  • 0
*Look at me and I will smile, give me a kiss and I will fly. Look away and I will cry, say goodbye and I will die!*

#8 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 17 February 2006 - 12:06 AM

Pa kako ne najdeš, tle na forumu je polno fejst tipov twisted.gif twisted.gif
  • 0

#9 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 February 2006 - 09:17 AM

QUOTE(sajk)
Pa kako ne najdeš, tle na forumu je polno fejst tipov twisted.gif twisted.gif

Lej no, lej ...sajk se že ponuja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif twisted.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#10 ~*InSaNiTy*~

~*InSaNiTy*~

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 02 March 2006 - 07:24 PM

ah ljubezn pride takt k jo najmn pričakuješ...kpa veš mogoč pa je zravn tebe sam da tega še nveš an...mal počaki bo že pršla.... wink.gif smile.gif
  • 0

#11 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 02 March 2006 - 08:31 PM

Jaz sem ga pa najdla na ircuuuuuuu oops.gif biggrin.gif biggrin.gif twisted.gif ....zato nikoli več ne grem na irc!
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#12 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 March 2006 - 08:37 PM

tole s tem, da ljubav pride, ko se jo najmanj pričakuje, je meni ena navadna iz trte zvita floskula. mislm, še nikol se ni nič zgodilo, če sam čakaš pa nič ne pomigaš.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#13 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 02 March 2006 - 09:09 PM

QUOTE
tole s tem, da ljubav pride, ko se jo najmanj pričakuje, je meni ena navadna iz trte zvita floskula. mislm, še nikol se ni nič zgodilo, če sam čakaš pa nič ne pomigaš.


Gre se za to, da je treba bit potrpezljiv in enostavno verjet u to, da se ljubezen bo zgodila! Seveda pa ne bo prisla kar sama po sebi, temvec ob svojem, pravem casu. Pogosto je pac to res takrat, ko smo ze cisto pozabili na naso zeljo po ljubezni, takrat, ko nismo obremenjeni s tem in se ne sprasujemo ob vsakem potencialnem tipu:Oh, what if he could be The One smile.gif
Nobena stvar pac ne rata na silo, ane...zato jaz pravim, da vedno pride, ko jo nehamo neutrudno iskat. 8)
  • 0

#14 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 02 March 2006 - 09:23 PM

heh jaz sem bila prijavljena na obala.net in mi je moj kr enkrat pisal (pa nisem ne vem kako redno gor al karkoli).
Po malo več kot enem mescu pisanja sva se dobila in od takrat sva non stop skupaj smile.gif Sem pa kasneje zvedla da se je globoko vrgu v iskanje punce - čekiral vsako kašna je (opis, slike) in pisal par izbrankam. No še sreča, da se je dobil samo z mano ;)

Tako, da je meni ljubezen prišla sama pod noge; on pa se je kot kaže bolj vrgu v iskanje biggrin.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#15 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 March 2006 - 09:42 PM

[quote=Špela]lily, forumski iskalnik dela čudeže! biggrin.gif ne za tipe najt, pač pa za poiskat že obstoječe teme! biggrin.gif nej to kdo zaklene, pa lahko nadaljujemo v že obstoječi temi.

twisted.gif
  • 0

#16 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 02 March 2006 - 10:46 PM

QUOTE(sajk)
Pa kako ne najdeš, tle na forumu je polno fejst tipov twisted.gif twisted.gif


laugh.gif laugh.gif Tule se nam Sajk ponuja kot kurba za dva $. Mar bi bil modro tiho in pustil da ga Lilly sama najde...oz opazi twisted.gif

G

ps. Poslušam Dave Stewardovo ''Lilly was here'' twisted.gif a pozna kera? biggrin.gif
  • 0

#17 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 03 March 2006 - 02:43 AM

Spoznala sem ga prek neta, natančneje prek irca. twisted.gif
  • 0

#18 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 March 2006 - 07:42 AM

QUOTE(Colt)
laugh.gif laugh.gif Tule se nam Sajk ponuja kot kurba za dva $. Mar bi bil modro tiho in pustil da ga Lilly sama najde...oz opazi twisted.gif

Ja pa ja de biggrin.gif:D:D Saj nisem edini tle gor, kot prvo, kot drugo sem pa veliko preveč zbirčen da bi to tkole klapalo biggrin.gif
  • 0

#19 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 March 2006 - 08:13 AM

QUOTE(black_sweety)
Gre se za to, da je treba bit potrpezljiv in enostavno verjet u to, da se ljubezen bo zgodila! Seveda pa ne bo prisla kar sama po sebi, temvec ob svojem, pravem casu. Pogosto je pac to res takrat, ko smo ze cisto pozabili na naso zeljo po ljubezni, takrat, ko nismo obremenjeni s tem in se ne sprasujemo ob vsakem potencialnem tipu:Oh, what if he could be The One smile.gif Nobena stvar pac ne rata na silo, ane...zato jaz pravim, da vedno pride, ko jo nehamo neutrudno iskat. 8)


mene s takimi ne bo noben prepričal, kajti v tem primeru bi js morala bit v zadnjih dveh mesecih in pol že manjmanj dvakrat zaljubljena. biggrin.gif in to zelo. pa nism. a to pomen, da mi je ta dva fejst dečka bog poslal ob nepravem času al kaj?! biggrin.gif js se ob nobenem ne sprašujem, če je on 'the one', kaj takega zame preprosto ne obstaja. (aja, valda, da ne pride ljubav k meni, če pa ne verjamem vanjo ... biggrin.gif twisted.gif )
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#20 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 04 March 2006 - 06:30 PM

Preko prijatelja. V Jonasovi biljardnici Desetki.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users