Jump to content


Photo

Iščem parfum - pomoč!


  • Please log in to reply
383 replies to this topic

#21 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 May 2007 - 07:17 PM

Kaj pa kak ženski parfum, ki bi imel tisto poprasto noto? Zaenkrat je najbližji ki sem ga odkrila parfum Narcisa Rodrigueza, For Her, je pa kar drag, pa pri nas ga niti videla še nisem.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#22 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 06 May 2007 - 08:32 AM

crna, sem ravno nameravala predlagati tega, pa si me prehitela smile.gif Sicer ima tak vonj, da se moraš najprej navadit nanj ker je res nekaj posebnega. Jaz sm ga prvič 'zavohala' lani na Dunaju in si ga letos, po enem letu kupila. Meni je fenomenalen, ženstven, nenavaden, nežen in poseben. All in one:=) Vreden svojega denarja.

Pa se nekaj info iz Amazona:
Product Features
* Fragrance Family: Woody, Ambry
* Recommended Use: All Seasons
* Fragrance Notes: Honey Flower, Solar Musk, Orange Blossom, Osmanthus, Amberlyn, Vanilla, Tactile Musk, Tactile Woods, Vetiver
* Fragrance Style: Sophisticated


  • 0

#23 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 06 May 2007 - 10:01 AM

jst pa iščem tak nežn, pudrast vonj. Da bi dišal tak po otroškem pudru no. biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#24 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 06 May 2007 - 04:17 PM

Sicer ni parfum, ampak deo - Borotalco laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#25 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 06 May 2007 - 04:31 PM

Deo tak že mam; Od neutro robetrsa. laugh.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#26 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 06 May 2007 - 04:48 PM

jz pa išem en ful nevsiljiv, nesladek, nežen parfum. ne vem kaj je z mano, ampak zmer zaj... s temi parfumi. neki časa mi ful dišijo, pol mi pa vse začne smrdet, vse mi rata sladko al pa premočno. a ma kdo kakšno idejo?
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#27 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 06 May 2007 - 04:58 PM

Joop - All About Eve ?

Men je to tak unglaublih dišeč parfum, mislim, pred kakimi 5imi leti ga je mela sestra, in že takrat mi je noro dišal, pa sem totaln parfum antifreak, ful jih ne maram. Tt parfum mi je pa takoou dišal. Pol ga je pa nekega dne zmankalo. cry.gif

In sem ga iskala zdjle ziher kako leto, sam to bolj tako, pasivno, ko sploh nisem vedla kateri joop je bil. Končno sem ga letos dobila, in sem še bolj frišno zalublena vanj. biggrin.gif wub.gif


Mogoče ga še majo v müllerju, da ga greš pošnjofnt, drugač ti pa lahko jst pošljem sample po pošti. biggrin.gif Men res tko neverjetno diši, to je najdišečejši parfjum na svejti. cool.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#28 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 06 May 2007 - 05:13 PM

hvala, bom šla pogledat, mam ju3 pred faksom preveč cajta biggrin.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#29 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 May 2007 - 05:32 PM

Sahara mogoče ti bi bil všeč tudi Kenzo - Amour. Je taka nežna vanilja, nevsiljiva..
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#30 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 May 2007 - 05:33 PM

Sahara, poglej CK Electric, če ga še majo (je bil Limited).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#31 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 May 2007 - 05:36 PM

Sarah Amour je ful sladek, sahara pa hoce nesladkega
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#32 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 06 May 2007 - 05:38 PM

ja, prosm, nesladkega. men so še eni taki k nej bi bli nesladki, sladki.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#33 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 May 2007 - 05:52 PM

Aja, si poudarla da mora bit nesladek, pardon. No vsekakor ga probaj, ko boš ravno tam. Morda je res sladek, ampak nežno, nevsiljivo sladek biggrin.gif
CK Elecrtic pa je pomoje nič kaj nežna limona.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#34 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 May 2007 - 01:22 PM

Nisem vedla kam to dat, pa bom kar tukaj. Nekaj me zanima. Parfum Miss Dior Cherie, EDT in EDP ..nista enaka vonja? EDP je že "star", EDT pa je prišu letos ven (malo drugačna, višja kvadratasta embalaža kot tista edp). Pa sem zasledila, da je ena nota, menda osrednja, pri tem edt zamenjana. A je katera že stestirala mogoče? Meni je ta parfum ful všeč, in ga nameravan nabavit, pa zdaj ubistvu sploh nevem katerega sem stestirala, ha ha, pa če je sploh tolko razlike v vonju da se opazi biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#35 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 May 2007 - 06:42 PM

Saj ti ime pove. Eau de parfum je bolj koncentriran, več parfuma, bolj obstojen in intenziven. Eau de toalete je pa toaletna voda.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#36 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 May 2007 - 07:09 PM

To vem. Ampak sej pravim, da je, poleg tega, kar je logično in velja za vse parfume, zamenjana osrednja nota. Sem prebrala na enem sosednjem forumu in tudi na Dior strani kjer lepo pišejo vse tri note.

Kopirano:
"... Od januarja je Miss Dior Cherie na voljo tudi v obliki toaletne vodice, kjer cvetlično sredico tuberoze in jasmina zamenja frezija..."
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#37 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 28 May 2007 - 07:53 PM

sahara mogoče bi bila primerna tudi Escada.
  • 0

#38 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 29 May 2007 - 11:46 AM

Meni se zdijo vse escade pretty sladke. D&G light blue je dost nevsiljiv, limončkast, tak, v izi.
IPB Image

Intense with jasmine, freesia, earthy musk and amber!

  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#39

  • Guests

Posted 29 May 2007 - 03:21 PM

QUOTE(sahara @ 6. 5. 2007 - 17:48) View Post

jz pa išem en ful nevsiljiv, nesladek, nežen parfum. ne vem kaj je z mano, ampak zmer zaj... s temi parfumi. neki časa mi ful dišijo, pol mi pa vse začne smrdet, vse mi rata sladko al pa premočno. a ma kdo kakšno idejo?



Probaj od Dalija, flaska je v obliki ustnic in roza barve. Vonj bi js opisala tocno tk kot si ga ti in men disi koooo.... noro, no. Je pa problem, js sm ta parfum mela pred leti in ga nikjer vec ne najdem, povsod majo sam se zelene ustnice. Kje v tujini se ga mogoce se dobi.. ?

  • 0

#40 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 29 May 2007 - 03:34 PM

Zdejle ko sem še enkrat brala opis mi je kliknilo, da imam en tak parfum, ki bi ga točno tako opisala. Je krneke firme, dobila sem ga za rd enkrat. Je ful podobne flaške ko od kenza, pa tud neki na k se mu reče. Skratka, kakšna glavna nota parfuma je totalno neopredeljiva, jaz ne vem, s čim bi ga primerjala. Ful ampak res fuuul mi sliči na gel za prhanje od nivee, kašmir bjuti, al neki takega, v umazano roza barve embalaži je ta gel.

Okej, to je info, ki ne bo nubenmu pomagala, sam sm si vseen mogla olajšat dušico. biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users