Jump to content


Photo

Kreme za samoporjavitev


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#561 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 July 2012 - 01:16 PM

^^ Ah ne, jaz vedno mešam, pa še ni bilo problema :)
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#562 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 July 2012 - 01:27 PM

Jaz pa po tej glih nisem bila lisasta, klko se spomnim.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#563 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2013 - 10:48 AM

Prihaja spet sezona ST izdelkov. Kaj boste uporabljale, če boste?

DMovemu SunDance spreju dam letos še zadnjo možnost (bom še razmazala, ko pošpricam), in če ne bo OK, gre v smeti. :D


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#564 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 May 2013 - 11:15 AM

Enako kot vsako leto, SunDance sprej.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#565 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2013 - 03:08 PM

Jaz si raje luknjo v koleno zvrtam, kot da bi se z njim mazala. Še slatke male z letno karto za solarij izgledajo bolje. XD


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#566 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 May 2013 - 03:13 PM

:D Očitno ga ne znaš uporabljat :P No ne vem, ali pa sem jaz slepa in sama sebe ne vidim xD.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#567 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2013 - 03:15 PM

Ne, jaz sem bila izrazito prerumena (imam drugače hladen podton), da o lisah ne govorim. Te se pojavijo šele kasneje, ko se barva spira in koža obnavlja (cca. 3 tedne).


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#568 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18161 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 11 May 2013 - 06:45 PM

^^Ja res je, jaz tudi opažam, da sem precej rumena po njem. :(


  • 0

After all this time?

Always.


#569 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 July 2013 - 05:05 PM

Kako je zdaj s tem Sun Dance sprejem? Se ga dobi ali ne?

Jaz sem ga spet iskala, kak dan nazaj, pa ga niso imeli.

 

sundance_sb_spray.jpg

 

 

 

 

EDIT: Na spletni strani je, v nobi preobleki. Pa tudi neki nov je, ampak jaz nemško nič ne razumem.

 

bild-sundance-2-phasen-selbstbraeunungss


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#570 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 12 July 2013 - 12:15 AM

^^

Za limited edition na DM strani piše, da je pač iz dveh faz (zmešaš/pretreseš pred uporabo) z alojo in nekim negovalnim kompleksom, zato kožo izdatno vlaži. Vsebuje barvilo korenčka, tako da se koža nežno obarva že takoj po nanosu.
Sicer se uporablja kot običajno, naj bi bil lepo razmazljiv.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#571 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 July 2013 - 09:48 AM

Hvala!

 

Sem pa ful žalostna da tega spreja očitno ni več (niti praznega prostorčka, ker bi eventuelno bil), ker mi je bil res top. Drugih samoporjavitvenih zadev sploh ne uporabljam več.

 

EDIT: Pisala sem jim na FB, povedali so mi, da je to LE, pač samo v poletni sezoni in da je povsod takoj razprodan. Dva so mi najdli v Sežani in mi ju naslendji teden pošljejo v poslovalnico v KP. :woot:


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#572 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 12 July 2013 - 04:19 PM

O, super! : ) Ga je pa res težko dobiti, jaz sem zadnjič v enem DM na hitro preletela polico, ker sem se ravno spomnila nanj, pa ga tudi ni bilo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#573 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 July 2013 - 08:37 PM

Ampak tu sem bila v 2 in ni niti "prostorčka" kjer bi moral biti. Weird stuff.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#574 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2013 - 02:25 PM

Jaz še kar vztrajam pri svojem Vichy-ju, se bojim eksperimentirati s cenejšimi.

Doda pa res maloo barve, in sem pravzaprav še vedno bela, le da nisem snežno bela. :glare:


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#575 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 08 June 2019 - 05:14 PM

Nabavila sem Vita liberata fabolous samoporjavitveno kremo. Uporabljam jo samo za obraz, ker zaradi visoke zaščite ostaja bolj bel kot telo, kjer zaščite ne uporabljam (razen na morju). Zaenkrat sem zelo zadovoljna, uporabljam jo zjutraj, po čiščenju nanesem TO niacinamid, nato to kremo, potem pa nadaljno nego. Porjavitev je postopna, enakomerna, kože ne masti, pusti fajn občutek.
  • 0

#576 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2019 - 09:37 AM

^Super. Zdi se mi, da se je v nekaj letih ponudba kvalitetnih samoporjavitvenih izdelkov zelo povečala.

Jaz sem si nabavila pa B.TAN samoporjavitveno peno. To je avstralska znamka, ki sem jo slucajno nasla na IG, pritegnili pa so me zato, ker so vegan friendly, ne smrdijo, vsec mi je tudi sam koncept izdelkov in poimenovanja. Imajo več različnih pen, ki delujejo v eni uri, glede na intenzivnost barve, ki jo zelis doseci. Potem je misljeno, da se po 1 uri nanosa stusiras, ce pa zelis vec barve, pocakas 4 ure itd.
Imam Fake it till you make it, ki je najsvetlejsa. Je bolj redka temno rjava pena, na zacetku sem se ustrasila, da bo ful pretemno delovala, pa je bil strah odvec. Zaradi obarvanosti je izdelek lazje res enakomerno nanesti, rezultat pa je potem res naraven, rahel tan brez flekov, tako da bom lahko brez strahu se plastila.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#577 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 June 2019 - 09:52 AM

A sploh obstaja ST, po katerem nisi po 2-3 tednih ves lisast, ko se povrhnjica zacne luscit? Jaz ga se nisem nasla, pa sem imela ze vse cenovne range. Pred leti sem se pa sprijaznila s svojo poltjo in ne testiram vec.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#578 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2019 - 11:28 AM

Ne vem. Po mojih izkušnjah se itak prej 'spere' in moram redno obnavljat.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#579 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 June 2019 - 11:43 AM

Jaz nikoli nisem bila lisasta, niti po poceni variantah.
  • 0

#580 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 25 June 2020 - 11:23 AM

Kako ste bile zadovoljne s kremo od skinfairytale?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users