Jump to content


Photo

Gel / pena za umivanje obraza


  • Please log in to reply
922 replies to this topic

#861 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2020 - 12:58 PM

Zmanjkuje mi Alverdine kreme z zelenim čajem za umivanje obraza in, ker se izogibam nepotrebnim obiskom trgovin, bi naročila nekaj na internetu. Kako se vam zdi tale CeraVe pena, uporablja/la katera?

https://www.notino.s...do-mastno-kozo/
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#862 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2020 - 01:19 PM

Izgleda OK, tudi po sestavinah.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#863 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2020 - 01:39 PM

Tudi meni, hvala!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#864 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2020 - 03:09 PM

To sem jaz imela sem bila zadovoljna.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#865 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 22 March 2020 - 04:09 PM

Meni je bila tudi vsec :)
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#866 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16075 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 March 2020 - 05:02 PM

Hydrating cleanser mislim da je eden izmed njihovih bolj popularni izdelkov.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#867 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 26 March 2020 - 01:56 AM

Hvala za mnenja, zdaj kolebam med zgornjim in hydrating, ki ga omenja Tasika. : D
Tale, je, ne?

https://www.notino.s...zilnim-ucinkom/
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#868 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16075 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 March 2020 - 09:14 AM

Ja. Nisem imela nobenega, tako da nimam info iz prve roke, samo kar sem zasledila na internetu. ;)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#869 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 26 March 2020 - 12:47 PM

Pomoje bom vzela tega drugega, ker imajo tudi manjšo embalažo.
Hvala though. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#870 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 26 March 2020 - 01:17 PM

Jaz sem imela oba pa mi je Foaming boljsi, se mi zdi da boljse ocisti, sploh MU. Je pa tudi druga verzija ok (kolegica ima npr.pa rajsi to), je treba poskusit. Foaming se bolj peni in imas tisti bolj cisti obcutek po njem, hydrating se nic ne peni, je kremast in ga samo vmasiras je pa koza res navlazena po uporabi.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#871 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 26 March 2020 - 02:35 PM

Super, hvala za primerjavo!
Jaz ne uporabljam pogosto MU, tako da rabim osnovno čiščenje mešane kože (da je mastni T predel dobro očiščen), mi pa vlaženje veliko pomeni, ga koža potrebuje. Alverde krema za umivanje obraza, ki jo imam sedaj, se tudi nič ne peni, tako da na to sem že navajena.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#872 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 26 March 2020 - 03:22 PM

Jaz sem imela samo prvega, tako da ne morem primerjati. Mislim pa, da sta oba ok in bos zadovoljna 🙂
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#873 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 26 March 2020 - 03:23 PM

^_^
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#874 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26145 posts

Posted 01 April 2020 - 09:29 AM

Balea eno roza imam trenutno in mi ustrez za zvecer, da z njo sperem ostanek olja ali pa MUja.
  • 0

#875 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2020 - 06:01 PM

Peno za suho kožo? Jaz tudi, je okej, nisem pa ultra zadovoljna. Se mi zdi, da bi dejansko suho kožo znala malo izsušiti, mejkapa pa tudi včasih ne spuca v nulo.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#876 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 25 April 2020 - 10:54 PM

Hydrating cleanser mislim da je eden izmed njihovih bolj popularni izdelkov.


Uporabljam sedaj nekaj tednov CeraVe Hydrating Cleanser in sem zadovoljna. Je pa res, da imam občutek da bolj vlaži kot čisti (nič se ne peni), ampak sem iskala nekaj takšnega; pusti zeloo mehko kožo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#877 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 07 May 2020 - 06:56 PM

Ne vem točno kam naj to vprašanje umestim.

Kako si čistite obraz oz. kaj točno uporabljate? Jaz zaenkrat kar z rokami, na čase si kupim mogoče cognac gobico potem pa z navadno brisačo obrišem, ki je namenjena samo za obraz. Videla sem dostikrat ADP, da uporablja neke krpice, ki so sicer namenjene za gospodinjstvo s katerimi se obriše. 

Bombažne blazinice uporabljam pa samo, če nosim MU, da še bolj dodatno okrog oči očistim, sicer pa ne.

Danes sem namreč zasledila te mikrofiber brisače (se najde tudi cenejše opcije, to je samo en primer :D ): https://www.lookfant...l?rctxt=default ali pa tele, ki jih lahko potem tudi v stroju opereš: https://www.lookfant...l?rctxt=default


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#878 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30600 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 May 2020 - 07:06 PM

Jaz z vato ali pa z rokami se umijem pač.

To krpo sem pa danes prejela, je v Beauty boxu na look fantastic. 


  • 0

#879 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 07 May 2020 - 07:10 PM

Jaz samo olje in gel. Z oljem odmasiram ves mu, tudi okoli oci. Vcasih olje barbarsko odstranim s kroznimi gibi z brisaco, ki jo zmocim z vroco vodo :D

Nisem se odprla tvojih, ampak Emma Hardie so menda sanjske. Ustanoviteljica Tetraforce-a uporablja Viledo z gelom (tarumeno gobo) razrezano na tri dele in ima vsak del za en teden. Pa ima perfektno kozo.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#880 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 07 May 2020 - 07:18 PM

To krpo sem pa danes prejela, je v Beauty boxu na look fantastic. 

 

Sem zdaj pogledala in je res fajn Beauty Box za maj, če se odločim za te krpe potem se mi bolj splača ta Box naročit. Pa tisto od Avanta me tudi mika priznam. V bistvu so same take stvari, ki bi jih res porabila.

 

Zanimivo to z Viledo. EH bom tudi preverila. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users