Jump to content


Photo

Čistilni gel/pena - SCHELLER Zitronenmelisse Waschgel


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 02 September 2006 - 12:44 PM

Nežen gel, ki se lepo speni,dobro umije in nič ne izsuši kože, diši poživljajoče po melisi. Odstrani tudi make-up venadr ne pretirano obstojnega,seveda.

Ocena:5

IPB Image
  • 0

#2 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 02 September 2006 - 03:46 PM

Eden redkih gelov, ki moje mešane in izjemno občutljive kože po uporabi ne zateguje na neproblematičnih licih in mi tudi super očisti T-predel, seveda lepo odstrani tudi make-up (kar lahko opazim na vati prepojeni s tonikom, na kateri bi pri uporabi katerega drugega gela ostala vidna umazanija). Vonj je svež in prijeten, cena pa tudi ni predraga (v Tuševi drogeriji nekaj več kot 1.000). Moja stalnica!!
Čista petka!
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#3

  • Guests

Posted 02 September 2006 - 04:33 PM

Na začetku sem bila zelo navdušena nad tem gelom, potem sem pa opazila,da mi preveč izsuši kožo ob straneh nosu. ermm.gif Zadevo sem rešila z nanosom malce bolj hranilne kreme na ta predel, ker mi drugače ta gel res ustreza.

Ocena: 4 (zaradi izsušitve kože na nosu)
  • 0

#4 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 06 September 2006 - 06:05 PM

ga imam ze ful dolgo in sem zadovoljna. 5
  • 0

#5 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 07 September 2006 - 09:01 AM

Jaz sem ga začela uporabljati pred kakima dvema tednoma. Imam probleme z aknami (ter z zelo izsušeno kožo zaradi diferina), ta gel pa je super. Sploh ni nič agresiven in v kombinaciji z zelenim tonikom Garnier Essentials super funkcionira - vsaj zame.

Meni gel zelo diši, odstrani make-up (edino maskare ne, sam tako uporabljam odstranjevalec make-upa za oči, tak da ni panike).

Super!

Aja, pa tud cenovno gre fajn skozi... gela se ne porabi ne vem kako veliko...

5/5
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#6 devilka

devilka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 133 posts
  • Location:dolenjska, suha krajna
  • Interests:moj fant:) bordanje, žuranje, shopping&kozmetka

Posted 07 September 2006 - 04:27 PM

se podpišm pod punce ki so ga ocenile z odlično oceno...k ta gel je res super, vsaj meni!!!
  • 0

#7 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 September 2006 - 10:14 PM

Gel je čist mega in od mene dobi petico.
Uporabljam ga že ene 5 let in mi res zelo ustreza, full je nežen, hkrati pa lepo očisti obraz. Pa še antibakterijski je, kar je dodaten plus za kake mozolčke in ogrce.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#8 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 09 October 2006 - 01:30 PM

QUOTE(inchika @ 2. 9. 2006 - 16:46) View Post

Eden redkih gelov, ki moje mešane in izjemno občutljive kože po uporabi ne zateguje na neproblematičnih licih in mi tudi super očisti T-predel, seveda lepo odstrani tudi make-up (kar lahko opazim na vati prepojeni s tonikom, na kateri bi pri uporabi katerega drugega gela ostala vidna umazanija). Vonj je svež in prijeten, cena pa tudi ni predraga (v Tuševi drogeriji nekaj več kot 1.000). Moja stalnica!!
Čista petka!



podpis thumbup.gif zakoon gel...za mene edini thumbup.gif smile.gif biggrin.gif

  • 0

#9 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 04 December 2006 - 09:42 PM

mi je vsec - niti nisem imela nobenih tezav z odpiranjem-, edino vonj me moti (ne disi mi prevec+vonj je precej obstojen), zato mu dam 4.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#10 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 06 December 2006 - 03:46 PM

tud jst se najdem med zadovoljnimi uporabnicami tega gela ;) ko si ga sperem z vodo dol mam res filing, da mi je spucal kožo v nulo, diši mi ful dobr. pakunga mi je ful lepa, včasih mam mal blemov z odpiranjem sam do zj mi ga je še zmer ratal odpret biggrin.gif ga uporablam že kr neki časa in ga ne mislm zamenjat --> 5/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#11 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 08 December 2006 - 10:33 PM

Tut jst že nekaj časa uporabljam ta gel in mi je super thumbup.gif
Embalaža se včasih res težko odpre, ampak gre. Všeč mi je, da mi ne zateguje kože po umivanju, kot drugi geli biggrin.gif Diši lepo.

5
  • 0

#12 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 10 December 2006 - 04:21 PM

tudi jaz 5/5...sem ful zadovoljna, nardi res mehko in nežno kožo, edino vonj mi ni čist všeč (ampak je za preživet thumbup.gif )
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#13 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 11 December 2006 - 09:26 PM

Glede na dobre ocene (tako sestavin, kot tudi učinkovitosti) sem se odločila, da gel iz limonine melise preizkusim tudi sama. Kot prvo naj omenim, da se tuba izjemno težko odpira (kot večina takšnih embalaž). Če si nočem popolnoma spraskati lak ali celo polomiti nohtov, si moram pomagati z brisačo. down.gif Gel je zanimive zelene barve in ima zame zelo prijeten vonj (po limonski melisi - kdo bi si mislil). Glede učinkovitosti pa je tako: gel naj bi bil globinski in čistil naj bi (sodeč po nalepki na tubi) globoko v pore, ličila in odvečno maščobo. Vse lepo in prav, a ko se na koncu po obrazu ''obrišem'' še z vato s tonikom, se na vatki še poznajo sledi ličil.
Verjetno ni najboljši gel, ampak glede na dobre sestavine mu odpustim.

3,5/5 (v anketi ocena 3)
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#14 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 19 December 2006 - 12:20 PM

Sama ga že en čas uporabljam.V začetku je bil zelo vredu,ampak zadnje čase pa opažam da mi je malo izsušil kožo na licih in bradi.To sem popravila z jojobino kremo in sedaj je super.
  • 0

#15 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 19 December 2006 - 03:06 PM

Se strinjam s Pupo20. Tud men je bil na začetku dober, potem pa mi je začel sušiti kožo... Tako da ga ne bi kupila več.


  • 0

#16 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 31 December 2006 - 10:20 PM


Zelo dober gel, odlično očisti kožo, tudi ne-vodoodporen mejkap, pa je kljub temu ne izsuši. Je srednje tekoče zelene konsistence =) , iz tube se ga zlahka iztisne, ima tudi osvežilen mentolasto-zeliščen vonj, ki marsikomu ne bi dišal, važno, da meni. tongue.gif Pa solidno peno ustvari. Tubica sama je lepa, ampak se pokrovček strašansko težko odpre, drugače kot z brisačo ne gre. Pa vedno se mi zapacka, če nisem ekstra pazljiva. Zato vzamem točko.
Sestavine kul, edino nekam zasoljena je cena glede na škrto količino 125 mL. Ampak recimo, da to ne šteje.

Ocena: 4
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#17 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 February 2007 - 02:46 PM

Lahko povem da je trenutno to moj gel za čiščenje obraza number one.
Po sestavi je zelo dober, nežen, ne vsebuje SLS, zandje čase je to meni precej pomembno, imam raje take brez tega. Čeprav je izredno nežen, obraz temeljito očisti, vendar kožo po čiščenju pusti svileno gladko. Make upa sicer ne očisti, ampak to meni ne predstavlja problema. Ena boljših stvari pri tem gelu je zame njegov vonj, poživljajoč, po limoni in menti, tako. Prav užitek si je z njim umit obraz, ti prebudi vse čute biggrin.gif
Izredno presenetila (pozitivno) me je njegova barva, take še nisem videla pri kakem gelu - intenzivno zelena, izredno luštna, hehe. Edini minus je njegova embalaža, oziroma ne embalaža - saj mi je velika tubica kar všeč in priročna, pač pa njen pokrovček ki je naravnost grozen, tudi če nimaš dolgih nohtov zna bolet pri odpiranju.

Od mene dobi odlično oceno (5)
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#18 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 February 2007 - 09:22 PM

Meni je super. Uporabljam drugo pakungo in ga bom po koncu spet kupila. Gel se super speni, uporabi se ga ful malo, jaz si z njim odstranim popolnoma ves puder iz obraza. Cena je primerna, edino kar me moti pa je odpiranje. Jaz ga odpiram z brisačo, ker drigače si vse nohte polomim. Z blazinicami ne gre !

Vseeno dobi oceno 5 !
  • 0
Viens, reste ici!

#19 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 11 May 2007 - 03:59 PM

Jaz sem se na podlagi Sonchikine ocene odločila za nakup tega izdelka, ker naj bi bil primeres za mastno- mešano kožo. Gel mi ne diši preveč (vendar ne smrdi!). Opazla sem da se ga ful malo porabi in da se kar dobro peni. Embalaža pa je, tako kot je Ana rekla, res nepraktična- vsaj pokrovček, ker ga komaj odprem!
Ocena: 5
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 July 2007 - 12:59 PM



Ta gel si lastim sedaj nekaj dni in zaenkrat lahko rečem, da sem zelo zadovoljna z nakupom. Pred njim sem bila rahlo skeptična, saj me njihov gel z algami nikakor ni navdušil. A sem še vseeno dala šanso temu gelu. Na mojo trenutno (z)mešano kožo zelo paše, je čisto nič ne izsuši (no ja, po nekaj uporabah sicer... še bodo kakšne spremembe na tem področju, kajpak dopišem), mejkap dobro umije, kožo zelo osveži. Meni je izredno všeč tudi vonj, prav taki svež in osvežilen... človek bi gel kar popil, eden boljših vonjev - kot je že napisala Sarah, užitek si je z njim umivat obraz. Ker so mi te embalaže od Schellerja nadvse nepriročne in že skorajda grde na pogled, sem gel prelila v krasno pakungo od Clinique gela na pumpico (katerega mi je pred dnevi zmanjkalo). Gel je temno zelene barve in se ful fino zlije s Clinique pakungo. =) Sestavinsko je kar kvaliteten, cena primerna.


Ocena: 5


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users